829 Shares 2342 views

Szczegółowe informacje na temat „Maynkraft” make linę

Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak „Maynkraft” make liny. Istnieje kilka jego analogów. Smycz pozwala jechać zwierząt, a wątek jest używany do tworzenia czujników i przyrządów napięcie.


odbiór

Przed przejściem do wydania decyzji, jak zrobić sznur „Maynkraft”, należy zauważyć, że jest to niezwykle przydatna rzecz. Przędza jest bardzo trudno dostać się na początku rozgrywki, ponieważ trzeba pozyskać kilka pająków. Są niebezpieczne potwory. Nić jest pobierane z sieci.

Dla myśliwych, musimy miecz. Użyj pożądanego kamienia. Potrzebne do tworzenia broni i trzymać 2 Bruk. Kładziemy je pionowo na stole warsztatowym. Trzymać z nim powinna przyjąć dolną komórkę. Na wyprawy dalekobieżnym wykonujemy kilka mieczy. Należy także wziąć z planszy, dzięki czemu mamy możliwość w dowolnym momencie, aby ławę i korzystając mu niezbędne narzędzia.

poszukiwanie

W celu rozwiązania problemu, jak liny wykonane w „Maynkraft” niekoniecznie jest daleko odbiegają od domu. Pająki występują zazwyczaj w nocy w ciemnych obszarach mapie nie daleko od naszego domu. Można iść na polowanie o świcie, aby uniknąć agresji innych potworów. Pod światło słoneczne szkielety i zombie ulec uszkodzeniu, pająki nie zaatakował.

Jak tylko pierwszy cios, powinien być gotowy na kontratak. Pająki są w stanie przeskoczyć, co znacznie komplikuje nasze zadanie. Przed atakiem, upewnij się, że nie jesteś w pobliżu pnącze lub szkielety.

aplikacja

Podkreślamy, że z pająk spada maksymalnie dwóch pasm jedności. Z takiej liny, możemy stworzyć przynętę, która upraszcza produkcję żywności na początku rozgrywki. Również wątek jest częścią łuku. Może być stosowany do ochrony przed potworami. I, jak już zostało powiedziane, co możemy zrobić, smycz, które pomogą w tworzeniu gospodarstwie hodowlanym.

Aby stworzyć wędkę i cebulę, trzeba tylko sznur i laskę. Dla pierwszego pistoletu zlokalizować jego składników na stole warsztatowym. Rozmieszczone po przekątnej pałeczki 3 i 2 linie skośne w dół od górnego narożnika w dół. Aby utworzyć łuk, trzeba wypełnić w skrajnym linach pionowych. Następnie umieścić patyczki odpowiednio. Wypełnij elementy danych z dolnym i górnym pionowej środkowej komórce. Reszta kija uderza średnią komórkę. Od tej pory, wiemy jak „Maynkraft” make liny i kilka przedmiotów z niego.