268 Shares 7839 views

Wózek-maszyna dla dzieci od 1 roku: opinie, zdjęcia

Małe dzieci są stale w ruchu. Muszą biegać, skakać, chodzić, to znaczy, aby rozwijać fizycznie. Dlatego wielu rodziców je kupić samochody inwalidzkie. Dla dzieci 1 rok – to świetny sposób na podróżowanie. Po pierwsze, jest to ciekawe, a po drugie, że lepiej uczyć się o świecie, a po trzecie, wzmocnienie mięśni ramion i nóg, co jest ważne w rozwoju.

Jakie są maszyny do walcowania

Częściej nazywa tolokarami lub tolkatorami. Wózek-maszyna jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 roku. Jest to przede wszystkim zabawki, że jest kochany przez wielu dzieci. Na tolokare można jeździć na nartach w mieszkaniu i na podwórku.

Ale nie należy zapominać, że małe dziecko zmęczy łatwo. Dlatego nie jest konieczne, aby przejść daleko od domu, bo wtedy rodzice będą musieli ponieść zabawki z domu dziecka.

Samochodem wózku łatwo odpychane w dół i sterować kołem. Dzięki niej, dzieci stają się mocniejsze i bardziej wytrzymałe. Po tym wszystkim, cokolwiek to było, ale dziecko musi włożyć wiele wysiłku, aby jeździć.

Wiele dzieci, które opanowały tolokar, w żadnym nie chciał usiąść w wózku. Samochód jest o wiele bardziej interesujące. Chociaż początkowo dziecko nie może zarządzać własnym transportem, jak to jest konieczne. On nie ma czasu, aby włączyć, powodując ciągłe cięcia w okolicy. Dlatego rodzicielska zabezpieczenie na wczesnym etapie jest bardzo ważne. Wózek-maszyna dla dzieci od 1 roku rozwija i uczy samodzielności.

gatunek

Zakres jest bardzo duże wózki inwalidzkie. Mogą być w formie małych zwierząt, z pnia i bez nich, z popychaczy lub podobny do obecnego samochodu. Wszystkie z nich posiadają zarówno zalety jak i wady, które wykraczają mówić w dalszej części tego artykułu.

Wózek-maszyna dla dzieci od 1 roku, jak nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Po tym wszystkim, dzieci mogą być odtwarzane przez długi czas z nią. Tolokary pochodzą z efektami dźwiękowymi i świetlnymi. Jedno dziecko jak sygnał do drugiego – jak światła świecą. Dlatego rodzice są oparte na interesie dziecka i kupić mu coś takiego.

Najczęściej wózków automatyczna dla dzieci od 1 roku jest podobny do skutera. Tylko ona ma oparcia siedzenia, kierownica i dźwięku. Dla dzieci starsze maszyny są wyposażone w różne dźwignie, pedały hamulca i innych funkcji. Takich jak wózki inwalidzkie rodzice decydują nie tylko zainteresowanie dziecka, ale także zwrócić uwagę na płeć dziecka. Po wielkiej różnicy odgrywa kolor zabawki.

Plusy i minusy maszyn, wózki inwalidzkie

Przed zakupem taką zabawkę, trzeba zwrócić uwagę na zalety i wady. Plus Maszyny do walcowania dużo. W pierwszej kolejności dziecko wzmacnia mięśnie nóg jak uczenie okruchy odpychane do transportu przeniesiony. Wtedy dziecko uczy się poruszać w przestrzeni. Plus pipsqueak wie gdzie lewa i prawa strona i może utrzymać równowagę, która następnie jest ona przydatna do jazdy na rowerze.

Maszyny do walcowania dla dzieci 1 Rok wygodne i użyteczne. Dzięki nim, dzieci szybko odzwyczaić od wózka i nauczyć się chodzić. Po tym wszystkim, można bezpiecznie trzymać tolokar i iść razem z nim. Oczywiście, osoba dorosła powinna być w pobliżu, ponieważ okruchy bardziej niestabilne i łatwo jest stracić równowagę w początkowym etapie szkolenia.

Wady mniej niż plusów. Jeśli dziecko siedzi na maszynie przez długi czas, może stać się zdrętwiałe nogi, plecy i ramiona bolą. Dlatego eksperci nie polecam jeździć zbyt długo. Wokół trzeba wiedzieć, kiedy przestać.

funkcje

Jak wspomniano powyżej, Rolling maszyna dla dzieci od 1 roku mają kierownicę, Bagażnik dachowy, oparcie, podnóżek, korek. Jednak to nie wszystko. Na przykład, nie są zabawkami, w którym prawdziwy dźwięk silnika, efektów świetlnych lub muzyki.

Sygnał dźwiękowy może być jak zwykle, i przy muzyce. Niektóre maszyny mają przedni panel gier, a także – za duży uchwyt dla rodziców. Ten samochód jest bardzo wygodny. Kiedy dziecko jest zmęczone sobie start, on ustala stopę na pokładzie biegu, to dodatkowo niesie mama i dziecko naciska przyciski w oknie gry, i nie było wiele dźwięków. Zatem Pipsqueak się dobrze bawić na drodze.

Takie maszynowe krzesła dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat. Pierwszy okruchy będzie przyzwyczaić się do swojego nowego środka transportu, ale potem będzie stale grać, bawić się i rozwijać.

Wybierając samochód-wózek

Każda zabawka powinna być wybrana w oparciu o cechy i indywidualność dziecka. Oczywiście, od koloru nie jest konieczne, by zamieszkać. Zazwyczaj chłopiec wybierać takie jak niebieski, zielony, niebieski. Dla dziewczynek – różowy, czerwony, pomarańczowy. Są neutralne kolory. To fioletowy, liliowy, beżowy, biały, bordowy.

Bardzo ważne wymiary transportu dzieci. Wózek musi być niska wysokość do stopy dziecka dotykać podłogi dobrze. Jest to ważne, jak dobrze pipsqueak odpychane, gdy czuje wsparcie. Kierownica nie powinny kolidować z nóg. Przez jeden rok stare baby z powrotem jest bardzo ważne. Po tym wszystkim, nawet okruchy zachowała własną rękę ciężko.

stabilność samochodu – kolejny ważny parametr. Koła muszą być wygodne i trwałe. Najlepszy ze wszystkich gumy. Nie tworzą one dużo hałasu, światła i bezpieczne. Tył urządzenia jest ważne korek, który uniemożliwia upadek, jeśli dziecko stracił równowagę.

Staje się najbardziej ulubioną zabawkę maszynowe krzesła dla dziecka. 1 rok, zdjęcia ilustrują to wiek, gdy dzieci są pod wrażeniem tej zabawy.

opinie

Każdy rodzic jest twoja opinia na temat tej zabawki dla dziecka. Wiele matek jak maszynowych krzesła dla dziecka (1 rok). Ich tylko pozytywne opinie. Wszakże nawet sam dom zajmuje Pipsqueak oryginalnych gier z samochodu dzieci, ale tym razem matka spokojnie iść o ich działalności.

Jednakże istnieją rodzice, którzy tak naprawdę nie lubię tej zabawki. Ich negatywne opinie. Niektórzy rodzice dzieci straciły równowagę i przewrócił jej w tym, odpowiednio, były łzy i napady złości. Dlatego konieczne jest, aby zwracać uwagę przy zakupie opcji. Spójrz na zdjęcie. W tym modelu nie ma kół, ale samochód ma gniazda na nogi. Od niemowlęcia po prostu nie wypadają.

Jednak możliwe, że jak może, zabawki pra-maszynowe dla dzieci w wieku od 1 roku. Pozytywne opinie są znacznie bardziej powszechne niż negatywne. Po tym wszystkim, dla wielu rodziców jest to prawdziwy unikat, zwłaszcza w okresie letnim.

Porady dla rodziców

maszyny do walcowania są odpowiednie dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat. Wcześniejsze lata stare baby roślin na tej zabawce nie jest pożądane. Skąpe ma jeszcze nauczyć, aby utrzymać równowagę, więc trudno będzie siedzieć w samochodzie i bardziej odpychają. Można tylko przełamać swoje plecy, nogi czy uchwyty. Nic dziwnego, że mówią: „przez cały czas.”

Kiedy dziecko okazało roczek, a następnie można umieścić na maszynie-noszach. Jednak dziecko powinno być po raz pierwszy maksymalnie 10 minut w nim. Stopniowo zwiększać czas dziecku przyzwyczaić się do obciążenia.

Staraj się trzymać blisko dziecka podczas spaceru na ulicy. Po tym wszystkim, może on bój o niepodległość. Pomoc okruchy do przesuwać i obracać. Wyjaśnić, gdzie po lewej i prawej stronie.

Oczywiście, dziecko nie będzie pamiętał wszystko naraz. Jednakże, jeśli nie codziennie, aby wytłumaczyć dziecku zasad bezpieczeństwa, przełom, szybko uczy się wszystkiego. Nie od razu, ale stopniowo pamiętać wszystko, czego potrzebuje.

wniosek

W tym artykule można przeczytać o Maszyny do walcowania dla dzieci od 1 roku. Opinie, jak się okazało, bardziej pozytywne niż negatywne. Wielu rodziców dzieci, takie jak samochód, który pomaga rozwijać i kształcić okruchy w nim poczucie odpowiedzialności i niezależności.

Nie zapominaj, że Twoje dziecko jest jeszcze bardzo młoda, a on potrzebuje waszego wsparcia i pomocy. W tym artykule opisano, w jaki sposób wybrać samochód-wózek, na co zwrócić uwagę i jakie są jej funkcje.

Jak się okazało, odmian takich zabawek bardzo dużo. Ale nie zapomnij, nie tylko dla wygody samochodu, ale także interesów dziecka. Po tym wszystkim, jeśli dziecko nie lubi, on odmówić jeździć na nim. Więc dlaczego kupić taką zabawkę?

Najlepiej jest wybrać samochód-nosze z dzieckiem, że pokazał dokładnie to, co chce. I trzeba zrobić jak zabawka dla wzrostu pozostaje. Wygoda i bezpieczeństwo – przede wszystkim. Bawić się z dzieckiem, rozwijać je, pomóc, a on szybko opanowane. Wkrótce ta zabawka będzie niezbędna zarówno dla matki i dla dziecka.