205 Shares 5269 views

„South City” (Samara): opinie klientów i najemców, układ mieszkania i zdjęcia

Samara – prowincjonalnym rosyjskim miasteczku, którego mieszkańcy są nie mniej niż sen Moskali własnego mieszkania w wygodnej części miasta. Priorytetem wiele planujemy apartamenty, zmęczony monotonną „Chruszczow” i „gniazdach”. Rzeczywiście, dom budowany w czasach Związku Radzieckiego, nie jest pod wrażeniem różnorodności rozwiązań planistycznych mieszkań były tak małe i bardzo prosty w obsłudze, że nawet w „trzech rubli” przeciętna czteroosobowa rodzina nie mogła czuć się komfortowo. Chcemy przedstawić Państwu nowoczesny design – nowej dzielnicy mieszkaniowej „South City” (Samara). Rzeczywistych opinii nabywców i najemców, aby pomóc produkować najbardziej kompletną i obiektywną ocenę.


O projekcie

„South City” (Samara) – największy projekt w rejonie Wołgi, który położył podwaliny dla rozwoju południowej części miasta. Ten innowacyjny projekt, który analogowych nie istnieje dzisiaj, model nowoczesnego rozwoju w regionie Samara. W ciągu dnia narodzin projektu jest 19 czerwca 2013, kiedy gubernator regionu Samara przewidzianą na terenie nowej dzielnicy pierwszy kamień. Jest to wieloetapowy projekt, którego ostateczna dostawy planowane jest na 2032 r. Przez ten czas, o powierzchni 2067 ha będzie komfortowe zakwaterowanie w komfortowym obszarze z rozwiniętą infrastrukturą dla 325.000 mieszkańców.

lokalizacja

Działka projektu została wybrana, położony 900 metrów od południowej granicy miasta, na północ od miejscowości Yaik. Jest tu i stopniowo zaczęły pojawiać się „South City” (Samara). Informacje zwrotne od klientów, którzy nabyli jedną z pierwszych nieruchomości tutaj, oczywiście, pokrycie kwestię dostępności komunikacyjnej miasta. Oczywiście, na etapie tworzenia podstaw, aby dostać się do miejsc, które mogłyby jedynie prywatnym samochodem. Ale w momencie pierwszego obiektu w obszarze już pływał autobusów wahadłowych, które łączą sąsiedztwo z największych obiektów społecznych miasta. W 2015 roku rozpoczęto budowę mostu Frunze, który projekt będzie podłączyć nową dzielnicę do zabytkowego centrum miasta.

Rozwiązania architektoniczne

Mieszkańcy Samara naprawdę zmęczony tego samego rodzaju domów położonych w bliskiej odległości od siebie, brak dobrze utrzymane okolicy. Jeśli czytasz o korzyściach płynących z kompleksu, który przyciąga i zadowolony z mieszkańcami miasta w projekcie w pierwszej kolejności zakres i skala tego terytorium, gdzie każdy poczuje się jak najbardziej komfortowy. Recenzje lokatorów "South of the city" (Samara), a raczej pierwsze domy, oddany do użytku, tylko to potwierdza. Oczywiście, na etapie projektowania trudno było sobie wyobrazić, jak dom będzie wyglądał w końcu, jak wygodne sąsiedztwa, ale po wizycie w miejscu i szczegółową znajomość z nim wszelkie wątpliwości zniknęły. Domy wykonane są w tradycyjnym stylu, ale harmonijnie w krajobraz. Byliśmy zadowoleni z możliwości wyboru wśród budynków o różnych wysokościach. Co więcej, ostatnie mieszkańcy gęsto zaludnionych Samarze udało się docenić urok pełnej budowie kwartalnego: gruntu przeznaczonego na drobiazgi, istnieje wyraźny podział na strefy przestrzeni publicznej i prywatnej.

Mieszkańcy nowej dzielnicy podkreślić, że koncepcja budowy małego miasta europejskie nie powiodło się.

infrastruktura

Zintegrowane podejście do rozwoju dzielnicy – jednoczesna budowa mieszkań i pomieszczeń socjalnych. Według planu zagospodarowania przestrzennego, w przyszłości będzie sąsiedztwie przedszkoli, Gimnazja, sportowych i placów zabaw, które uczynią bardziej komfortowe życie młodych rodzin z dziećmi. Na zdjęciu „South City” (Samara) wygląda świetnie. Ale jeśli spojrzeć na zdjęcia i przeczytać, staje się oczywiste, że deweloper jest naprawdę zainteresowany budową nowej dzielnicy, która zostanie utworzona idealne warunki do życia.

Tak więc, w 2014 roku, ich pierwszy otworzył swoje podwoje dla uczniów przedszkola z basenem, zaprojektowany dla 250 dzieci. Już w 2016 roku na zlecenie innego przedszkola dla 300 osób, również z basenem. W niedalekiej przyszłości rozpocząć budowę kolejnego przedszkola. Rodzice i dzieci są w ekstazie, bo przedszkola wyposażone są we wszystkie niezbędne do dobrego rodzicielstwa: dzieci zaangażowanych z prawdziwych profesjonalistów, a rodzice nie muszą wydać ogromną ilość czasu na drodze. I jak zauważył mieszkańców dzielnicy, problemy umieszczania dzieci w przedszkolu pojawiły.

Gdy dzieci dorastają, idą do szkoły średniej, przeznaczone do 1500 miejsc. Zostanie wydana w 2017 roku, czyli już 01 września 2017 szkoła otrzyma swoje pierwsze pierwszej równiarki. Oczywiście ci, którzy przestali wcześniej doświadczył pewien dyskomfort związany z brakiem szkoły, ale problemem jest to tylko tymczasowe.

tereny rekreacyjne

Jako dostawę budynków w kompleksie jest więcej placów zabaw, tereny do rekreacji i spacerów, dlatego wszyscy mieszkańcy w celu sprawdzenia uzyskać maksymalny komfort. Dużą uwagę przywiązuje się do dewelopera i utrzymania zdrowia obywateli: na miejscu klinika jest teraz otwarty w najbliższej przyszłości wielkim centrum medycznym być zbudowany tutaj.

osiągnięcie

Oczywiście, nikt nie chce zadzwonić do mieszkania, choć w nowej dziedzinie, i żyć w środku budowy. To dlatego, że deweloper zapłacił wielką uwagę do krajobrazu. Wszystkie jego wyposażenie wynajmuje od umeblowanych ganki, zagospodarowany dziedziniec i część wypoczynkową. Każdy może liczyć na komfort, zatrzymując się w kompleksie mieszkaniowym „Southern miasta” (Samara). Recenzje pierwszych mieszkańców rave. Są one dość przestronny dziedziniec, doskonały parking, kluczowy problem ze znalezieniem miejsca dla swoich samochodów, luksusowe tereny rekreacyjne do których uzyskali dostęp do pierwszego dnia swojego pobytu tutaj.

decyzje planistyczne

Pytasz, co jeszcze mieszkańcy wybrany "Southern City" (Samara)? Układ mieszkania! Projekt był udany pod każdym względem. Poprzez wprowadzenie zaawansowanych doświadczeń europejskich i biorąc pod uwagę potrzeby dzisiejszych lokatorów mogłoby radykalnie zmienić postrzeganie przestrzeni zagospodarowania przestrzennego, należy ogrzać nawet małe mieszkanie i wygodne dla wszystkich jego mieszkańców.

Do tej pory sprzedano 11 661 mieszkań, apartamentów pozostają nieobsadzone w 1874 roku. Dlatego wciąż masz szansę kupić dom swoich marzeń. Apartamenty Ceny tutaj zaczynają się od 1.107 mln rubli. Wszyscy mieszkańcy otrzymują przestronną przestrzeń życiową z oddzielną łazienką, jasne oddzielne pokoje i balkon z widokiem na otaczające miasto.

podsumowując

Opinii o „South City” (Samara) – główny oceny wykonanej pracy. W końcu, każdy deweloper działa na rzecz mieszkańców nowych domów, bloku lub okolicy, starając się stworzyć dla nich najbardziej komfortowe warunki życia. Do zakończenia dostawy przedmiotu jest jeszcze wystarczająco dużo czasu, ale dzisiaj, dla wielu jest oczywiste, że projekt jest udany pod każdym względem. Mieszkańcy nowej dzielnicy będą mogli do siebie, aby poczuć urok kraju zamieszkania, zachowując dostęp do wszystkich obiektów infrastruktury miasta. Dlatego zalecamy przyjrzeć się bliżej do projektu, należy odwiedzić i zobaczyć na własne oczy wszystkie korzyści, które oferuje.