669 Shares 4146 views

Lol Co masz na myśli?

Każdego dnia jesteśmy na zimno, ale jest bardzo miły i przyjazny rosyjski, lecieć tysiące słów obcego pochodzenia, z których niektóre są uzasadnione mocno. Oczywiście, zabawne spojrzenie na to, jak ludzie się dogadać angielskich zwrotów, ponieważ oferuje natywną tłumaczy prawie żadnych słów.


Jednak nawet tutaj istnieje kilka ciekawych wyjątków. Nie jest tajemnicą, że Internet przeniknęła wszędzie, a teraz po prostu leniwy i zadowolony nie wie, co się sieć społeczną. Więc nie jest w rzeczywistości, zamieszkane przez różnego rodzaju skrótów, jeden z nich chciał porozmawiać. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten zgłosić inne dziwne słowo, ja nie rozumiem, co to znaczy, lol. Może to literówka? Nie.

Tak, lol – śmieje się głośno, co tłumaczy się jako „głośny i śmiać się głośno” i inne warianty są możliwe. Oczywiście, w języku rosyjskim nie jest jednym z jego krótkim wystąpieniu, aby wyrazić radość. Nie wiemy, w jaki sposób, musimy wyraźnie i barwnie opisują i lol – jest to sposób, aby pokazać rozmówca podziw jego dowcipów, chwalić humorystyczny przeciwnika i najważniejsze – należy rozumieć! Teraz młodzi ludzie aktywnie uzależniony akronimów – oszczędność czasu.

Jednak mimo przekonania, że w każdej sekundzie naszego rodaka wie, co to znaczy lol, i stopniowo zapomnieć ojczystego języka, miałem nadzieję, że nie jest tak źle. I miałem szczęście. Okazało się, że po odpytywanie widocznym miejscu otrzyma następujące statystyki: z 11,718 słów zawartych w sprawozdaniach z 2185, lol zostały wykorzystane jedynie 76 razy, co w ujęciu procentowym jest równa 0,6 sumy. Podoba.

Ale co to jest „lol” nie jest znana tylko Amerykanie. Na przykład w Holandii, aby użyć tego słowa, oznacza to, że zabawa. I na język walijski jest tłumaczone jako bzdury, bzdury, bzdury.

Ponadto, istnieje jeszcze kilka filmów o tej samej nazwie. Pierwszy pochodzi z Francji, opowiada historię nastolatków, którzy żyją pełnią życia, a teraz to się nazywa, aby rozwiązać swoje problemy, bawić się i nie myśleć o przyszłości. Lol Co to znaczy w tym kontekście? Nazwa. Tak, więc znajomi zwracają się do głównego bohatera, który jest oszukiwany przez swojego chłopaka, ale jej pseudonim nie pozwala jej być smutny przez długi czas (lol – „LOL”).

Ameryka, po 4 latach, również postanowił nadrobić zaległości i zrobił zdjęcie tej samej nazwie, który w rosyjskim kasie nie zapamiętanym jako skrót, ale jako piękny i integralnego nagłówkiem – „Summer. Koledzy. Kochać. "

Działki są niemal identyczne – brak jasnych scen i nieprzewidywalne zakręty. Jednak najnowszy film charakteryzuje się wielką aktorką w roli matki Loli – Demi Mur. Bardzo młoda dziewczyna grana przez znaną młoda piosenkarka Mayli Sayrus.

Między innymi oznacza to, lol dla graczy? To te? Potem, już z góry wiesz, co się dzieje. Tak, oczywiście, o League of Legends, który rozpoczął się w 2009 i zajęciu rozległych sieci Internet.

Edytor Warcraft 3 wprowadzony w tej grze wiele ciekawych pomysłów, ale deweloperzy sami nie chcą ograniczać się do jego propozycji, zwłaszcza, że są one już poszedł do przodu. Jak powiedziałem fanów grać w trendów w branży, tylko Lol posiada unikalne nowe postacie, ma niezwykłą zdolność. Nigdy nie grać w gry, licząc komunikację na żywo najlepszym towarzyszem życia, ale nadal, co „lol” w tym kontekście również rozpatrywane.

Być może istnieją inne definicje skrótów, ale skupimy się na najbardziej popularne. To znaczy, lol? Po pierwsze, emotikony wyrażające prawdziwie pozytywne nastawienie do tego, co się dzieje, zatwierdzenia. Po drugie, nazwa filmu, które można oglądać miłośników bezpretensjonalne obrazy, a po trzecie, gra, która podbiła pół świata przez 3 lata.

Że aktualnie definiuje „lol” towarzysz do internetu, a wkrótce być może pojawią się nowe wyjaśnienie nie jest do końca jasne, na pierwszy rzut oka, redukcji.