483 Shares 7100 views

Jak rysować ptaki krok po kroku za pomocą ołówka. Jak narysować piórko ptaka. Jak narysować ptaka podajnika lub ptaka na gałęzi

Tematem PLASTYCZNE lekcje w szkole są często różnego rodzaju ptaków. A jeśli dziecko jest w gimnazjum, najprawdopodobniej z pracy domowej on musiałby pomóc. W końcu, każdy rodzic chce, aby jego dziecko przyniósł do domu tylko dobre stopnie. Nawet w malarstwie.


I tak można wyglądać w oczach dziecka odpowiednio, oferują pewne zalecenia, w jaki sposób rysować ptaki krok po kroku. Po ich przeczytaniu, można łatwo wyciągnąć i ptaków w locie, a Ptah, siedzący na gałęzi, a nawet legendarne zły ptaków, na dziecko powie jedno entuzjastyczne „dziękuję”. Więc przystępujemy do ważnej przyczyny.

Kto wyciągnie?

Najpierw trzeba zdecydować się na „modelu”. Powiedzmy, że będzie to papuga. Był popularny, łatwo rozpoznawalny, piękne i kolorowe – oznacza to, że dziecko będzie cieszyć. Na nim i zatrzymać.

Jak rysować ptaki krok po kroku?

Rozwiń skrzydła krajobraz pionowo i narysować okrąg-Head i trwając przy swoim wydłużonego owalu – przyszłość organizmie. Teraz musimy wyciągnąć dwa łuki. Jeden łączy ich końców kręgu i owalny punktowych szyi, inne przywarła do spodzie owalny zamiast ogona.

Teraz podłącz głowę i tułów gładkie linie, stanowiące integralną postać papuga. Tak więc, zarówno koło i są owalne w środku figury. Pomogli nam prawidłowo przedstawiają kontury papugą, a zatem nie jest już potrzebna – można je wycierać.

Sprawiają, że ciało skierowany w dół – nie zakończy skrzydła. Teraz Draw szczegóły. Obraz potężny dziób. Mimo, że może być w kształcie trójkąta z lekko zaokrąglonymi narożnikami. Narysuj małe okrągłe oczy. Rozmieszczanie skrzydła, która rozpoczyna się prawie na dziobie i kończy się tuż pod tułowiem, ukrywając podstawy ogona.

Od tułowia pririsuyte dołu spod skrzydła długiego ogona. Jeśli nie całkowicie zmieścić na kartce, nie martw się. Na głowie, narysować „korek” i policzki, oczy, obraz ten punkt – uczeń. Narysuj spiczasty dziób składa się z dwóch części. I co najważniejsze – upierzenie. Aby dowiedzieć się jak rysować piórko ptaki, powiedzieć w sposób bardziej szczegółowy.

Mamy przedstawiają pióro

Narysować linię lekko ugięte. Jej pół i pozwól mu iść do wąskiego wydłużonego owalu. W ogóle, cała konstrukcja wygląda jak liść wierzby. Uczynić podstawą wyraźniej zwężająca się ku górze podwójne. Pierzaste część Narysuj faliste linie, dając lekko spiczaste i tworzą to pióro. Ruchami o różnej grubości, rozszerzając się od środka do krawędzi daje realistyczną pióro.

Gotowe! Może on być wyposażony piór o różnych rozmiarach i naszej papugi. Naturalnie, nie będzie wisieć w powietrzu.

Jak narysować ptaka na gałęzi?

Pririsuyte do korpusu dwoma hakami zgięte nogi. Pomiędzy nimi „gwint” gałęzi lub jego fragmentu, przedstawiającym go w postaci dwóch równoległych linii, odległość pomiędzy którymi potem właz. Ewentualnie, można dodać jeden lub dwa listki. Na koniec wytrzyj gumowe niepotrzebnych linii, jeśli pozostają one. No na pewno ręka koło papuga konspektu, podkreślając wypukłą pierś, kształt ogona, skrzydło. Voila! Teraz, gdy wiesz, jak rysować ptaki krok po kroku. Wystarczy pomalować pierzastego przyjaciela. Jednak przy tym spokojnie i dziecku poradzić sobie.

Ptak w locie

My tymczasem zajmują się następujący obraz i zobaczyć, jak narysować ptaka w locie. Teraz niech to będzie ktoś mocniejszy, godny, aby uchwycić go na niebie, takie jak orzeł. Ale nie martw się! To nie jest tak trudne, aby przedstawiać. Teraz przyjrzymy się, jak narysować ptaka w etapach.

Szkic ołówkiem z grubsza owalne i długi łuk, swoją bazę przywiązanie do owalu. Oba końce łuku, aż będzie ona symbolizować skrzydła. Należy pamiętać, że owalny należy unieść lekko w prawo i kończy się gdzieś w środku po prawej stronie linii łuku – ważne jest, aby przestrzegać proporcji.

Teraz, tuż po lewej stronie łuku i przecięciu owalny obraz okręgu – przyszłej głowy orła. Następnie narysuj na obu bokach owalu dla innej linii, która idzie nieco dalej niż łuku i rozciągając go – będzie to dolna część skrzydła.

W dolnej części owalnych pririsuyte dwóch krótkich linii obracających się w różnych kierunkach, nie później za ogon. I zaczniemy przekształcać mgliste zarysy prawdziwego orła. Połącz ogon linii jednej linii, można uzyskać coś w rodzaju „fan”. Narysuj opływowy głowę, zakończoną spiczastym dziobem i ozdobić szyję, która przedostaje się do organizmu. Na obu górnych łuków przedstawiających skrzydła, wydać więcej na tej samej linii, trochę dłuższe łuki. Zetrzeć nadmiar linii dziąseł. W środku ogona trzy krótkie, lekko zakrzywiona w kształcie zakrzywionego haka znak nóg.

Ubiegać się o zakrzywionym dziobem drapieżnego i oznaczyć miejsce dla oka. Dłuższą pióra różnych wymiarach umieszczonych między pewnej odległości połączyć górną i dolną linię skrzydła, przez połączenie ich w jedną całość. Oddzielić głowę z łuku szyi od reszty ciała. Teraz skrzydła Doris. Niech dolna część z nich będzie lekko pofałdowany. Wraz Każde skrzydło jest podzielone na trzy części, tym niższa powinna być największa. Każda równoległa gałąź losowanie lekko ukośne linie pionowe są od siebie w przybliżeniu równych odległościach. Wyciągnąć z tej samej linii w ogonie orła. Zastosuj dla oka jako małego okręgu, który przecina górną płaskiej desce rozdzielczej. Arc, która oddziela głowę od ciała, Draw Wave – pióra. I końcowy etap – prawo do dekoracji ptaka.

Głowy i ogona są białe lekkim szarawy cieniowania. Nogi lekko ciemniejszy, prawie czarny. Oni – cieniowania w postaci poziomej linii z małą szczeliną. I skrzydła – czarny, zacienione przez pionowe linie rysowane wcześniej. Tylko od czasu do czasu zostawić małe luki między piórami. Słońce spada na skrzydłach, i wlewa pod jego promieni. Gotowe! Mam nadzieję, że teraz rozumiesz, jak rysować ptaki krok po kroku. To nie jest tak straszne, prawda?

angry birds

Wreszcie, zwracamy się do najbardziej być może interesujące dla dziecka. Przyjrzymy się, jak narysować ptaka Angry Birds. Jak nie wiesz, te znaki? To niewybaczalne! Musimy pilnie zostać poprawione. Po tym wszystkim, Angry Birds – to jest cool! Tak twierdzi każde dziecko. I tak, to nie jest konieczne, aby wpaść w jego oczach i wyglądać nowoczesne rodzicom się „w temacie”. Te walki Ptah bit zabawne, ale bez wątpienia, groźny i zły. Spośród wszystkich ptaków dzieci hierarchia dokładnie zajmują pierwsze miejsce.

Kult puzzle gry zły ptaków przeciwieństwie do Królestwa zielonych świń, które silnie Mischief, kradzieży ich jaj zrobić omlet i najwyraźniej prosząc o wojnie. Uruchamiając taką procę ptak może zapukać świni, lub nawet kilka. Każdy ptak ma swój własny wygląd i cechy zestawu nieodłącznym tylko do niego. Istnieje ptak-bomba, ptak-ball, żółty, zielony, czerwony ptaki … Spróbujmy wyciągnąć kilka z nich. Patrz, dziecko będzie piszczeć z zachwytu! Z naszych szczegółowych instrukcji nie ma nic łatwiejszego niż zrozumieć jak narysować ołówkiem ptak etapami.

Yellow Bird kreskówki

Zacznijmy żółtych ptaków. Spotkaj się Chuck to. On jest w stanie przyspieszyć w locie i przyniósł wiele kłopotów swinish Brytania! Więc nie zdziw się, ale ten ptak trójkątny kształt, tak aby rozpocząć Narysuj trójkąt równoramienny z lekko zaokrągloną końcówką do góry. Jest zarazem głowy i tułowia.

O trochę powyżej środku trójkąta, narysować groźny grymas na długie, wąskie prostokąty, które są poza trochę szerszy niż grzbiet nosa. Dodać dziób, składający się z dwóch części, z których górna jest dłuższa niż dolna. Tuż pod brwiami, narysuj duże okrągłe oczy z czarnych uczniów. Pod dziób pririsuyte małym łuku, końce łączące dolną część tułowia. Pozostaje dodać ogon i grzebień. Są one niemal taki sam kształt, nieco podobny do tańczących płomieni. Voila! Yellow Bird Zły ptaków gotowe do nowych wyczynów!

Czerwony ptak kreskówki Zły ptaków

I że Chuck nie był znudzony, rysować mu przyjaciela – czerwony ptak RED. Aby to zrobić, pierwsze zdjęcie duże koło – to tors.

Poza swoim groźnym pririsuyte dwa wystającą nieco z boku pióra w kształcie ucha królika. Po lewej stronie koła, wyciągnąć ogon w trzech nieco nieregularny prostokąta, wychodząc z jednej zasady. W dolnej części okręgu (w środku) Narysuj łuk samo jak Chuck. Ponownie krzywi nadawania Radu formularza zwalczania okrągłe oczy czarne uczniów i dziób, lecz nieco różne formy – wydaje się, że składa się z dwóch trójkątów ze wspólnymi elementami podstaw, górna bit większa niż dolna.

To jest to! Brak skrzydła, pióra lub nogi – piękno, i wiele więcej!

narysować karmnik

I wreszcie, pomówmy o tym, jak narysować Dokarmianie ptaków. Ona zazwyczaj wygląda jak mały dom. Umieść arkusz krajobrazu i przejść w poziomie. Wyciągnąć prostokątną podstawę, a także nieco powyżej niej, równoległych do prostokąta o tej samej wielkości, przyszłego dachu. Połączyć oba kształty z pionowymi pasami od rogu do rogu.

Podajnik jest przekrojowym, bez ścian, więc ptaki mogą latać do jedzenia ze wszystkich stron. Teraz musimy podjąć części – skręcić górny prostokąt w trójkątnym dachem, gumka wytrzeć nadmiar linii. Bardziej wszechstronne Zastosuj dla Rad, łączący dolną i górną część koryta, dno cieniu, więc nie wyglądało przejrzyste. „Put” na niego w postaci ziaren spożywczych. Na dachu Draw poziomych równoległych pasów równej odległości od siebie, aby wyglądać jak deski. To jest to, podajnik jest gotowy!

wniosek

Teraz jesteś prawdziwy pro we wszystkim, co dotyczy wizerunku ptaków i nie ma trudności z lekcji na rysunku ci dziecko nie jest dokładnie tam!