667 Shares 8361 views

Dowiedz się, jak rozwiązywać zagadki

Puzzle – jest to małe puzzle, w których słowa są szyfrowane. Ustanowienie takich problemów logicznych korzystać z wielu różnych sztuczek, co jest ważne, aby pamiętać – to pomoże, aby dowiedzieć się , jak rozwiązać łamigłówki.


Tak, trzeba wiedzieć, że nazwa obrazu, które są przedstawione na zagadek, należy odczytywać w mianowniku. Przeglądając zdjęcia, nie zapomnij, że przedmiot pokazany na Rebusa może mieć kilka nazw. Tak więc, jeśli postać widzimy oczy, ukryte słowo może być „oko”.

Przed rozwiązywać zagadki, wypełnij wszystkie ważne rzeczy do zrobienia, aby nie być rozproszony. Bądź skupiony, należy zachować ostrożność. W takim przypadku, jeśli widzisz przecinka przed słowem lub obrazem, nie zapomnij, aby usunąć pierwszą literę nazwy obiektu przedstawionego na zdjęciu. Liczba przecinków w przedniej części obrazu pokazuje ile znaków należy wyrzucić z początku słowa. Począwszy od końca tajnego słowa powinny zostać usunięte w przypadku, przecinek na końcu na rysunku.

I jak rozwiązać zagadki, w których litery są skrzyżowane? Nie ma nic skomplikowanego. Najpierw trzeba odgadnąć słowo, a następnie usunąć go z listy, które były przekraczane. Jeśli nie przekreślone litery i cyfry, należy usunąć ze słów z liter, które odpowiadają numerom w kolejności numerycznej. Są też inne sytuacje: obraz pokazuje numery, a oni nie są przekraczane. Tak, usuwamy wszelkie inne litery, pozostawić tylko te, które odpowiadają figur.

Ci, którzy uczą się rozwiązywać zagadki, należy wiedzieć, że równość, na przykład B = A oznacza, że w odpowiednim słowem należy wymienić wszystkie litery L. Jeżeli remis jest w następujący sposób: 1 = B, musi ona zostać zastąpiona przez literę B pierwszej litery w słowie. Ponadto, ważne jest, aby pamiętać, że strzałka jest skierowana od jednej litery do drugiej, wskazuje również, że konieczne jest, aby zastąpić litery w słowie.

I jak rozwiązać zagadki dla dzieci? W ten sam sposób. Ponadto, ważne jest, aby pamiętać, że w przypadku odwróconego obrazu słowo należy czytać od tyłu. Jeśli rebus wykorzystuje ułamek, to stoi na przyimek „na”. Mianownik Deuce? Tak, to skrót od „sex”.

W przypadku, gdy małe litery są umieszczone wewnątrz duża, należy odczytać w następujący sposób: na przykład, w piśmie jest o słowie „tak” – czytaj „woda”.

W zależności od tego, jak obraz jest powyżej lub poniżej drugiego, należy czytać „na” lub „powyżej”, „poniżej”.

Gry logiczne, puzzle dla dzieci są doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu, rozwijanie inteligencji dziecka. Z pomocą zagadek można rozwijać zaradności i pomysłowości, tak, że dziecko uczy się myśleć logicznie. Aby zacząć, to odebrać dziecko łatwo rozwiązać łamigłówki, stopniowo przechodząc do bardziej skomplikowana.

Wybierz jasne, kolorowe puzzle z pięknymi zdjęciami – dziecko będzie interesujące rozwiązać właśnie taką zagadkę. Istnieje wiele zagadek dla dzieci w różnym wieku, mają one na celu, aby nauczyć się opieki nad dzieckiem, wytrwałości. Są one dobrze rozwijać myślenie, pamięć i inteligencję, dowcip.