143 Shares 2031 views

'Genferon Light'

„Genferon Light” wytwarzane w postaci dopochwowe i doodbytnicze, czopki. Lek jest lekiem immunomodulującym o działaniu przeciwwirusowym.

„Genferon Light” jest kombinacją leków. Mechanizm przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, działanie immunomodulujące i antipoliferativnogo powodu obecności leku w kompozycji rekombinowanego ludzkiego interferonu alfa-2-B. „Genferon Light” ma działanie miejscowe i ogólnoustrojowe.

Właściwości immunomodulacyjne przejawia się wzrostem reakcji komórkowych, w których pośredniczy układ odpornościowy. To zwiększa jej skuteczność w odniesieniu do komórek i ich pasożytów przechodzących transformację złośliwą. Efekt przeciwwirusowy na skutek aktywacji pewnych enzymów wewnątrzkomórkowych, które powoli replikacji.

Pod wpływem interferonu aktywuje białych ciałek krwi obecnych w każdej warstwie błony śluzowej. Jednocześnie stymulować swój udział w likwidacji ognisk choroby. Wpływ interferonu pomaga przywrócić produkcję wydzielniczej immunoglobuliny.

Część przygotowań „Genferon Light” tauryna stymuluje regeneracyjne i normalizacji procesów metabolicznych. Ponadto, ten składnik ma immunomodulujący i membranę efekt stabilizujący. Tauryna jest silnym antyoksydantem i styka się bezpośrednio z aktywne formy tlenu, w których nadmierna zawartość stymuluje rozwój patologii. Ponadto składnik uczestniczący w przedłużaniu aktywności biologicznej interferonu, co zwiększa wpływ stosowania leku.

Wskazania do stosowania leku są zakaźne i zapalne choroby układu moczowo-płciowego w kobiety i dzieci, nie wyłączając ciąży. Ponadto, lek ten oznacza się jako stanowiącą kompleksowej terapii, aby pozbyć się zmian innych zakaźnych wirusowych.

„Genferon świetlne”: instrukcje użytkowania

Lek może być podawany jako dopochwowo lub doodbytniczo. Dawkowanie, drogę podawania i czas trwania zajęć terapeutycznych wybiera specjalistycznej temat obrazu klinicznego i wieku pacjenta.

W ostrych procesów zapalnych, zakaźnych razy dziennie jeden preparat czopka doodbytniczego „Genferon światła” jest wprowadzana w przewodzie moczowo-płciowym dzieci. Instrukcja obejmuje dwanaście odstępach czasu trwania terapii przez dziesięć dni.

W zakaźnych i zapalnych w przewodzie moczowo-płciowego u kobiet w ciąży przez podawanie dopochwowo wytworzenia czopków dwa razy dziennie. Odstęp pomiędzy zabiegami – dwanaście godzin trwania aplikacji – przez dziesięć dni.

W leczeniu schorzeń zapalnych, zakaźnych i wprowadzających kobiety nieciężarne, biorąc pod uwagę rodzaj patologii, przeprowadza się dopochwowo lub doodbytniczo. Procedury zalecane dwa razy dziennie, co dwanaście godzin. Czas trwania kursu – dziesięć dni. W obecności utrzymujące form leku jest podana w ciągu dnia trzy razy w tygodniu przez czopek do jednego – trzech miesięcy.

Zwykle, lek korzystnie tolerowane. Jednak w niektórych przypadkach reakcje alergiczne prawdopodobnie pokazany pieczenie i swędzenie w pochwie. Typowo, te zjawiska są odwracalne i zanikają siedemdziesięciu dwóch godzin po odstawieniu leku. Dalsze leczenie jest omówione ze specjalistą.

Praktyka nie zaobserwowano niebezpieczne lub poważnych działań niepożądanych. Mogą obejmować stan typowy przy użyciu wszystkich rodzajów interferon alfa 2b. Należą do nich gorączka i pocenie się, dreszcze, zaburzenia apetytu, bóle głowy, bóle stawów i mięśni, zmęczenie i płytek leykotsitopeniya. Należy zauważyć, że powyższe zjawisko często charakteryzują się nadmiarem dziennej dawki.