227 Shares 8262 views

Jak gotować mięso w multivarka jeża?

Jeż w multivarka jest nie tylko smaczne, ale również piękne danie. Po takim niezwykłe kule mięsa naprawdę przypominają kolczaste zwierzęta, zwinięty w kłębek. Należy również zauważyć, że ta oryginalna potrawa powinna być podawane do stołu tylko z dodatkami.

Jak gotować jeże mięsa mielonego w multivarka

składniki:

  • długie ziarna ryżu parzony – 1/3 filiżanki;
  • pulpy wieprzowina – 250 g;
  • pulpy cielęcina – 250 g;
  • Małe cebulki – 2 szt.;
  • sól – łyżeczki;
  • mielony pieprz – na czubku małej łyżeczki;
  • duże jajko – 1 szt;.
  • przefiltrowaną wodę do picia – w gestii;
  • sos pomidorowy – 6 dużych łyżek;
  • liść laurowy – 4-5 szt.

Sposób wytwarzania mielonego mięsa:

Jeż w multivarka wykonanych jedynie ze świeżego produktu mięsnego (może gotowego zmieszanego mięsa mielonego). Wymaga to, aby wziąć mięso wołowiny i wieprzowiny. musi ona być przemyta w małej ciepłą wodą, a następnie tnie się na duże kawałki i zmielić z zastosowaniem mieszarki z nożami lub konwencjonalnej szlifierki. Aby smak farszu należy również dodać cebulę, który jest zalecany do leczenia w ten sam sposób.

Formacja z nadzieniem:

Gdy mięso jest kruszony i przetwarzany, jest wymagane, aby mieszać się z cebuli, soli kuchennej, jaj kurczaka oraz mielona pieprzu. Ponadto, należy zająć się obróbkę na parze ryżu.

Przetwory ze zbóż:

Jeż w multivarka dostać wiele ładniejsza jeśli mięso mielone dodać długoziarnistego ryżu parzonego, które nie potrzeba dokonania pre-zagotować. Zatem powinniśmy 1/3 szklanki płatki, swoje dobre do bankrutują, a następnie umieścić w durszlak i dokładnie umyć w nieco chłodniejsze wody.

kursy formacyjne:

Jeż w multivarka być przetwarzane termicznie natychmiast po tym produkt mięsny jest jednorodnie miesza się z poddanych obróbce parą ziarno ryżu. Następny mielonego muszą toczyć małe kulki, które należy umieścić w misce Multivarki. Aby to danie okazało się smaczne i pachnące, konieczne jest dodanie kilku połamanych liści laurowych, a także 6 dużych łyżek pasty pomidorowej. Po tym, zalać kulki mięsne być zwykła woda pitna.

Jeże sos w multivarka: Obróbka cieplna

Aby przygotować taką kolację z sosem pomidorowym należy umieścić urządzenie w trybie gotowania hartowania dokładnie przez 60 minut. Po sekundowy sygnał dźwiękowy, potrawa jest zalecane, aby wytrzymać ogrzewanie na kolejny kwadrans, a następnie można bezpiecznie podawać.

Prawidłowe karmienie na kolację

Jeże wykonane z mielonej wołowiny z ryżem powinny być przedstawiane członkom rodziny tylko z dodatkami. Można to zrobić oddzielnie gotować spaghetti, pomarszczone ziemniaki, gryka lub makaron. W związku z tym wymagane jest dekorować rozplanować w płytkiej tacy dawki jednostkowej, a następnie wylać na wierzchu sosu pomidorowego jeże mięsnych. Obiad można posypać posiekaną pora, pietruszki lub koperkiem.