638 Shares 6400 views

Jak zrobić deski i że będzie to wymagało w domu?

Aktywny tryb życia i sport – to klucz do dobrego zdrowia. Jednak nie zawsze mają wystarczająco dużo pieniędzy na zakup niezbędnego symulator lub regularny dostęp do siłowni. Dlatego sprzęt sportowy wiele wykonane są z ich własnymi rękami. Jak zrobić w domu-bary?


Kupić lub zrobić?

Więc jak zrobić na tablicach domem dla wielu wydaje się nierealne, musimy je kupić w specjalistycznych sklepach. Zakres takich urządzeń jest wystarczająco duży. Ale do takiego symulatora można jeszcze własnego drewna. To zajmuje trochę czasu i wysiłku.

Nie zapominaj, że taki symulator do szkolenia sportowców-tylko lightweights i młodzieży. Jeśli porównamy koszt przechowywania zapasów i improwizowanej, ten ostatni będzie kosztować kilka razy tańsze. Cena z najtańszych płyt wynosi 100 $. Bardziej zaawansowane modele są znacznie droższe. To ze względu na cenę, wiele odmówić kupić. I tu pojawia się pytanie: w jaki sposób możemy sprawić, bary w domu?

Co jest potrzebne?

Tak, jak zrobić w barach domowych? Aby zacząć jest przygotowanie wszystkich narzędzi i materiałów. Aby wysokość symulatora 115 cm i długości 124 cm, to wymagane:

 1. Drewniane belki 100×100 długość 145 cm – 4 szt. Jeśli instalacja płyt zostaną przeprowadzone bez betonowania podpora powinna wynosić co najmniej 165 cm.
 2. belki drewniane, którego średnica wynosi od 5 cm do 7,5 – 2 części. W większości przypadków taki materiał jest stosowany do produkcji poręczy na schodach. Ale znaleźć go na sprzedaż jest dość trudne. Znacznie łatwiej kupić drewno o średnicy 10 cm. Jednakże materiał jest zbyt gruby. W najgorszym, można użyć uchwytów do narzędzi ogrodowych.
 3. Mocowanie. Kombinezon dużych gwoździ – 100-200 mm.

Z tego można dokonać bary domu. Wymiary mogą być zmieniane w tym samym czasie, ale w tym przypadku konieczne jest, aby ponownie obliczyć pozostałe parametry. Jeśli kupujesz rzeczy w lokalnych sklepach nie można, można wyciąć cały drewno kontaktując się firmy zajmujące się przetwarzaniem tego materiału.

Jak zrobić paski w domu?

Zdjęcia gotowych produktów wymienionych powyżej. Produkujemy je w piwnicy. Najważniejsze – aby mieć co rysunków ręcznych.

Przygotowanych drewnianych prętów należy wyciąć 4 regały. Ich długość powinna być równa. Wykroje powinny być ustalone w ziemi, a następnie zalać betonem. Jeśli chcesz to zrobić bez rozwiązania, konieczne jest, aby zębatka większą długość.

W każdej podpory powinny być wykonane w propylu wyprzedzeniem, przeznaczone do baru, na pewnej wysokości. Pozwoli to na dostosowanie położenia biegunów.

bary sportowe – symulator, który nie jest zalecane, aby zapisać. Nie należy używać materiału z produkcji starego drewna lub płyt wiórowych. Oczywiście, takie materiały są tańsze, a to jest dość łatwe. Jednak materiał ten nie jest w stanie wytrzymać duże obciążenia. W wyniku tego zaniedbania, zawodnik może dostać poważnie rannych.

Po zainstalowaniu wsporniki muszą naprawić zamki. Gotowy pocisk jest zalecany do leczenia z rozwiązań ochronnych. Pozwoli to uniknąć szkodliwego wpływu promieni UV, pogodę i szkodniki. Powołać takie płyty mogą być w ogrodzie, gdzie można bez żadnych problemów i ograniczeń, do angażowania się w ich ulubionym sportem.

Korzyści z barów domowych

Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić w domu pod deskami. Ten symulator ma wiele zalet, wśród których wyróżnia się:

 1. Produkcja bezpiecznych i materiałów przyjaznych środowisku.
 2. Łatwość instalacji i montażu.
 3. W razie potrzeby można dostosować wysokość i szerokość symulatora.
 4. Ergonomia.
 5. Niski koszt. Cena materiału jest stosunkowo niska.
 6. Nie istnieją żadne dodatkowe koszty sprzętu, cięcia i spawania podczas pracy z konstrukcji metalowych.
 7. można łatwo uaktualnić lub w razie potrzeby wymienić części.
 8. Odporność na ścieranie i dobrą wytrzymałość gotowego produktu.

Każdy, kto chce uprawiać sport i nie chcą wydawać dużo pieniędzy, może samodzielnie produkować płyty i jednocześnie korzystanie z tanich materiałów. Przed użyciem gotowego produktu, warto badania, stopniowo zwiększając obciążenie. Pozwoli to określić stabilność desek.