602 Shares 7877 views

serial „Castle”: aktorzy i fabuła

Seria „Zamek” (zdjęcia aktorów zostały przedstawione w artykule) z powodzeniem na amerykańskim kanale ABC przez siedem sezonów, aw 2015 roku został przedłużony do ósmego ku uciesze fanów. Fascynujący komiks i dramatyczna opowieść o strasznie uroczym pisarza i ścisłego detektywem, który razem z powodzeniem bada nawet najbardziej skomplikowane przestępstwa. To jest podwójnie interesujący poznać aktorów, którzy biorą udział w projekcie i od dawna lubiana przez publiczność.


Trochę o historii

Historia zaczyna się żywą prezentację nowej książki przez znanego pisarza kryminałów Richarda Kasla. Nie był żonaty, ale nie mieszka sam, ale wraz z matką (była gwiazda Broadway) i bystry nastoletnia córka. Po opublikowaniu ostatniej książki z serii, jest on w twórczy kryzys. Od niego to wyświetla się komunikat, że ktoś skopiuje przestępstwa opisanego im. W ten sposób pojawia się uroczy detektyw Keyt Bekket w jego życiu. Po zapoznaniu się z wielu wpływowych ludzi w mieście i zobaczyłem drogę niezwykłego, zaczyna uczestniczyć we wszystkich badaniach, bez ograniczeń. Jednak ścisłe i detektyw Zamek padł na duszy. Aktorzy wyglądają harmonijnie dzięki wspaniałej pracy ekspertów odlewu.

Nathan Fillion

Amerykański aktor pochodzący z Kanady, jest najbardziej znany z ról w telewizji. Urodzony w 1971 roku, 27 marca w Edmonton. Rodzice Nathan nauczyciel angielskiego, ma starszego brata. Jego kariera rozpoczęła się od pracy w teatrze, ale sława dostał po udziale w serialu „Firefly” i „Zamek”. Obsada programy telewizyjne zazwyczaj ryzykujemy staje się zakładnikiem tej samej roli, ale jest ona gwarantowana popularne.

Stana Katic

Zagrała w serialu z niezwykłym imieniem i nazwiskiem jest serbochorwacki korzenie, ja urodził się i wychował w Kanadzie. Działając Gudmenovskoy przeszkoleni w szkole teatralnej na Uniwersytecie w Toronto. Na Mills ma jedną siostrę i czterech braci. Jest znany głównie dzięki roli, a także innych aktorów serialu „Castle”. W 2008 roku otworzyła własne studio, aw 2010 został partnerem R. Gere w filmie „Double Agent”.

W historii Keyt Bekket jest policyjny detektyw z dobrym rekordem toru i biznesowej reputacji. Jest inteligentny, dowcipny, a także grzywny badacz. Nic dziwnego, że Zamek wybiera ją jako prototyp dla swojej nowej powieści.

Dzhon Uertas

Artysta jako detektyw Javier Esposito (na zdjęciu poniżej – lewy). Aktor pochodzi z Nowego Jorku, jest zaangażowany w różne projekty w telewizji, aw 2011 roku napisał pierwszy singiel, i wziął go do filmu. Aktorzy z serialu „Castle” przełączany od pierwszego sezonu. Jego postać nie jest trudno się domyślić, ma łacińskie korzenie, ponadto jest snajper siły specjalne grupy emerytów. Przez długi czas, jest sparowane z detektywem Ryanem, pomimo lekko ironicznym relacji między nimi, mają bliskie więzi przyjaźni. Spotkałem się z ekspertem medycznym.

Dever Sheymus

Amerykański aktor urodzony w dniu 27 lipca 1976 roku w rodzinie inteligenckiej, matka – profesor historii, a jego ojciec – nauczyciel języka angielskiego i dramatu, więc wybór zawodu jest całkiem zrozumiałe. Od najmłodszych lat Dever brał udział w przedstawieniach szkolnych i przedstawień. Mam dobry trening aktorski, w tym Stanisławskiego w Moskwie Sztuki Teatralnej w Moskwie. Jednak w chwili obecnej uznawane jest głównie do serialu „Castle”. Aktorzy z serialu, a jego żona na działce (z D.Dever) w 2006 roku, ożenił się w prawdziwym życiu.

W historii detektywa (na zdjęciu powyżej – po prawej) ma irlandzkie dziedzictwo i pracować z Beckett służył w wydziale do walki z narkotykami, w tym Undercover.

Molly Quinn

Amerykańska aktorka telewizji, filmu i teatru dosłownie dorastania z serialu telewizyjnego. W tym czasie zaczęliśmy kręcić w 2009 roku, miała 16 lat. W historii swojego imienia postaci jest Alexis (na zdjęciu z seryjnym babci), ona jest córką z pierwszego małżeństwa Castle. Od złamanej pary był najbardziej odpowiedzialny, po rozwodzie, przebywała z ojcem. Podczas pokazu, udało jej się rosnąć z nastolatka w szkole pierwszego studenta, a następnie asystent ojca w prywatnej agencji detektywistycznej.

Susan Sullivan

Amerykańska gwiazda oper mydlanych i seriali. Odgrywa rolę małej ekscentrycznej matki głównego bohatera w serialu „Castle”, aktorzy, których filmowanie przez 7 lat już się jak rodzina do siebie. Były aktorka Broadway, teraz mieszka z wnuczką i syna, ciągle starają się w nowej roli i poszukiwaniu bogatego człowieka.

Każdy, kto kocha lekki humor, splątaną fabułę, świetną grę i dyskretny warto zwrócić uwagę na serialu „Castle”. Aktorzy i role są idealnie dopasowane, może ten fakt oraz brak banalności umożliwia przedsięwzięcie na tak długo, aby utrzymać się na powierzchni, a zainteresowanie widza w nim nie gaśnie, a krytycy wskazują na pochwały.