596 Shares 8502 views

Rękodzieło z wątków: wiele opcji!

Nowoczesne szwaczka w jednym głosem oświadczyć, że wątek – uniwersalny materiał dla szerokiej gamy produktów z własnych rąk. Gdy wątek może być wykorzystywane do tworzenia i miękkich zabawek i biżuterii i odzieży z dzianiny i rzemiosła dla domu i komfortu oraz haftu. Rozważmy każdy z tych typów robótek bardziej szczegółowo.


Wyroby z przędzy: zabawki pluszowe

Pluszaki nitki można wykonać na kilka sposobów. Po pierwsze, jest to dziania, które zostaną omówione dalej. Druga opcja – zabawki, utkany z nici. Tego rodzaju robótek pojawił się stosunkowo niedawno, ale już zyskał uwagi na jego prostotę i ładny wynik. Utkany z nici zabawki są bardzo popularne wśród dzieci, mogą być myte i, jeśli to konieczne skręt. Można zebrać kolekcję self-made zabawek z wątków.

Wyroby z wątku: biżuteria

Niespodziewanie, proste wątek można uzyskać bardzo piękną biżuterię, w tym kolczyki, wisiorki, bombki. Nici nici można tkać różne bransoletki. Interesujący wynik uzyskuje się, gdy NITC dodać koraliki lub cyrkonie. Ostatnio powszechna produkcja kolczyki wykonane z nici i przewodów. W tych kolczyków mogą również korzystać z różnych koralików, dżetów, wstążki. Dekoracja jasnej nici nie może być lepiej dostosowana do jasne letnie ubrania. Kolor, wielkość, kształt i materiały dodatkowe mogą być bardzo różne, co rzemiosło taki oryginalny i ekskluzywny. Nie możemy zgodzić się, że jasne kolczyki, wykonane własnymi rękami, nie tylko daje uderzający wygląd, ale także przyjemne emocje!

Wyroby dziewiarskie z przędzy:

Knitting – Robótki, która stała się nawykiem. Jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie zaskoczony, aby zobaczyć dziewczynę w przepięknej sukni, związane z jego własną. Zasadniczo hobby wybrać starsze kobiety, którzy mają dużo czasu i cierpliwości. Nie jest tajemnicą, że jakość lub szydełkowane szprychy rzeczy przychodzą dopiero po długich dniach praktyki i masy psychicznego i fizycznego wysiłku. Jednak po opanowaniu dziania odzieży, możemy dokładnie uzupełnić szafę rzeczy oryginalne odpowiedni rozmiar, styl i kolor. Ponadto na drutach rzeczy bardzo dużo tańsze niż zakup w modnych butików.

Wyroby z gwintem z rękami: dla domu

Wspaniała dekoracja dla Twojego domu może być ręcznie wykonane elementy z wątku. Na przykład, może to być dość odcienie wątku i drutu. Takie wyroby z nici i klej powinien starać się każdy szwaczka! Nici i kleju, można zrobić dużo kolorowych kulek na choinkę lub po prostu ozdobić pokój z jasnymi kulkami nawet w lecie. Gdy efekt ten będzie się zmieniać w zależności od grubości nici i kuli wielkości. Grube nici mogą być zdobione wazony, doniczki dla roślin, żyrandole. Najważniejsze – fantazja i chęć.

haft

Haft może być również przypisane do wyrobów wykonanych z nici. Aby użyć specjalnej nici do haftowania – nici. Haft może być urządzone Servietter i ręczniki. Można haftować wzory na ubraniach. Takie rzeczy zawsze wyglądają ekskluzywne i ciekawe. Najczęstszym haft – malarstwo. Ten rodzaj rzemiosła wymaga dużo czasu, cierpliwości i trochę umiejętności. Musimy przygotować się na to, co okaże się nie od razu. Wśród najbardziej popularnych technik haftu – ściegiem satynowym i krzyża, ale istnieje wiele innych technik.