659 Shares 3537 views

Kto pchnął bramę w meczu Rosja – USA Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014

Prawdopodobnie większość ludzi zgodzi się, że jeden z najbardziej spektakularnych gier hazardowych jest sport hokej. Kto nie miłuje, aby kibicować reprezentacji naszego wielkiego kraju, Rosji, biorąc pod uwagę fakt, że nasi zawodnicy grali bardzo dobrze. Z pewnością wszyscy oglądaliśmy naszą grę z zespołem USA na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi w 2014 roku. Czy istnieje co najmniej jedna osoba, która nie jest rozgniewany przez fakt, że naszym celem nie było liczone? Więc, kto pchnął bramę w meczu Rosja – Stanów Zjednoczonych?


fakty

Po mecz się skończył, kwestia kto pchnął furtkę, był najbardziej dyskutowane. Było wiele spekulacji, kto i co to jest. Jednak natychmiast po meczu, Pavel Datsyuk powiedział, że bramy zostały zepchnięte jeszcze zanim nastąpił celem, dlatego też podniósł się bramkarz amerykańskiego zespołu. Problem polega na tym, że sędzia powinien zauważyli takiego naruszenia i zatrzymać odtwarzanie w celu wprowadzenia niezbędnych rekwizytów we właściwym stanie. Jednak to nie zostało zrobione. Możemy się tylko domyślać, że to był wypadek czy celowe działania.

założenia

Do tej pory oficjalna odpowiedź na pytanie, kto pchnął bramę w meczu Rosja – USA, i nie było. Jednak wielu zawodników wyraziło już swoje założenia o tym, kto to zrobił i dlaczego. Na przykład, Aleksandr Owieczkin powiedział, że, oczywiście, brama została przesunięta przez bramkarza, przed strzeleniem gola, to właśnie z powodu tego momentu każdy nezaschitanny zespół nas był w stanie podjąć zwycięstwo nad naszymi dziećmi. Również tutaj istnieją wyraźne łamanie, bo sędzia naprawdę musiał przerwać grę i wrócić bramę do swojego pierwotnego położenia. A on po prostu postanowił nie uwzględniać goli. I rzeczywiście, sam fakt, że mecz Rosja – USA sędzia sędzia amerykański, jest już mówić o pewnego rodzaju zamierzonego niesprawiedliwości.

wszystko naprzód

Niemniej jednak, można argumentować, długo i ciężko o tym, kto pchnął bramę w meczu Rosja – USA, ale wynik, niestety, jest jeden: nasz zespół nie był w stanie wejść do walki o czołowe miejsca. Jednakże, nawet jeśli ten trik pozostanie na sumieniu człowieka, który to zrobił. Ponadto musimy pamiętać, że zwycięzcy – nie jeden, który oszukał wszystkich, jak się wydaje, ale ten, kto przyjął porażkę z godnością i odszedł do przyszłości, aby być gotowym na wszystko i widać jeszcze lepiej następnym razem. Cóż, ty i ja się doczekać kolejnej światowej Hockey Championship ponownie dopingować nasz zespół. Już wiemy, że zespół rosyjski – najlepszy!