360 Shares 2022 views

Sekrety połowów: od przędzenia Donk

Donka z przędzenia otrzymuje bardziej archaiczny „zakidushka”. Obecnie tego typu narzędzi jest najbardziej popularny wśród wędkarzy. Można to wytłumaczyć faktem, że zdecydowana większość białych życia ryb i żeruje na dnie, preferując robaków i innych bezkręgowców bentosowych. Dlatego Donk jest najlepszy rozwiązania dla łapania leszcz, płoć, leszcz, karp i karp.

Jak zrobić Donk z przędzenia?

Dolny pręt jest łatwe do zainstalowania. Jak pręta najlepiej jest użyć spinning. Oczywiście, możliwe jest teraz do zakupu i podajnik, ale jest o wiele droższe, a różnica będzie odczuwalny niemal. Spinning promuje tylko długo rzuca ciężki ładunek. W celu dokonania doskonała do połowu z dna, trzeba również inertialless kołowrotek, żyłki, smycz, ołowiu i haki. Donka przędzenia jest obecnie tak popularna, że doświadczony wędkarzy, bez marnowania czasu, przez eksperyment, aktualizacji i poprawy wszelkiego rodzaju nowego sprzętu. Ale początkujący rybacy będą wystarczające, aby znać podstawowe fundamenty wzrok to popularne rozwiązania.

Reel Donkey

Na dolne wędki odpowiadał absolutnie żadnego inertialless cewkę. będzie pasować nawet chińską wersję. Donka z przędzenia rozumie przez pasywną wędkowania. To nie wymaga stałego korzystania z cewki, a zatem nawet najtańszym wciągniki długo.

Lesko do Osła

Podczas połowów na dolnej liny długie odlewy są stosowane, a czasem jest wyposażony w balastowej imponujących rozmiarach. Jest zatem bardzo ważne, aby ustawić właściwą przynętę żyłki. W większości wędkarzy użyciu rozwiązania średnicy od 0,3 do 0,35 mm. Zastosowanie takiej grubej żyłki zapewnia, że podczas odlewania nie zdarza obciążnikami złamać. To również sprawia, że na pewno, że zdobycie wielkiej produkcji ryb będzie skutecznie vyuzhena ląd.

Ładunki dla Donkey

Na dolnym biegu ołów ciężarek podjąć różne formy, o wadze od 30 do 100, tym lepiej, aby dać pierwszeństwo do jednego, który ma kartę do gwintowania do żyłki. Obciążnikami korzystnie opływowy kształt, na przykład kropli. Warto również zauważyć, że ciężar koła całkowicie zależy od stopnia przepływu w złożu. W przypadku jej braku, jest całkiem w porządku ciężarek o wadze 30 gramów, a najcięższy przypadek wymaga szybkich rzek.

Olinowanie Muł: smycze, haczyki i alarm zgryz

Smycze dla dolnych wędki są wybierane wyłącznie z niskiej spoistości. Ich długość jest wybrany „na oko”. Ważne jest, aby podczas rzucania się uwikłania. Długość smyczy najczęściej stosuje się od 10 do 30 cm. Od Donk wirowania jest używany do połowu ryb, średnich i dużych, a haki muszą być dobrane odpowiednie. Nie jest konieczne stosowanie małych rozmiarów okazy, w takim przypadku musisz być przygotowany na to, że hak spadnie tylko drobiazg, na przykład, batalionów i płoci. Wreszcie przełączyć kęs. Najlepszym rozwiązaniem – dzwony i kuranty. Są one zainstalowane na linii na szczytówki.