92 Shares 1026 views

Jak zrobić wideo GIF animacji: wszystkie szczegóły

Dzisiaj zdecydowaliśmy się mówić o tym, jak można utworzyć animację GIF i daje kilka najbardziej popularnych i najprostszych sposobów. Będziesz w stanie dokonać GIF animacji z filmem lub z wybranych obrazów, to można wybrać usługi online i darmowe programy, które są obecnie istnieje wiele. Po tylko zaczynają się pojawiać i rozwijać animację, natychmiast wyszło na jaw ciekawe bajki, które z pewnością wyglądał każdy z was. Rozwój, oczywiście, nie stać w jednym miejscu, nawet można znaleźć w animacji filmowych. Kiedy technologia zaczęła rosnąć nawet większe, to urodził animację komputerową, która rozwija i do tego dnia. W tym artykule powiemy Ci jak najwięcej szczegółów na temat jak zrobić film GIF animacji. Istnieje kilka opcji, i porozmawiajmy o nich.


Realtime

Więc po prostu przeanalizować opcję, jak zrobić gif z wideo online, ponieważ metoda ta będzie interesująca dla wielu użytkowników i jest obecnie funkcjonalność usług pozwala szybko tworzyć animacje. Metoda ta ma również ważną zaletę – nie trzeba wgrać i zainstalować programy, które nadal potrzebują dużo czasu, aby zrozumieć. Jak powiedzieliśmy wcześniej, dzisiaj istnieje duża liczba usług, z którymi można szybko i łatwo tworzyć GIF animacji różnych typów. Przede wszystkim wybrać odpowiedni serwis internetowy, niestety, nie będziemy w stanie polecić konkretną usługę do tego zadania, ponieważ są one bardzo różne od siebie, z jego funkcjonalności, a także mają dodatnie i ujemne punkty, więc wybór należy do Ciebie.

specjalny serwis

Przykładem opiszemy za pomocą usługi online – http://gifovina.ru, na nim i mieć możliwość tworzenia animacji. Usługa ta oferuje możliwość GIF z wideo online, więc wybraliśmy go jako przykład. Przede wszystkim przejść do strony głównej, a następnie wybrać przycisk „Dodaj zdjęcie”. Zaleca się, aby natychmiast zrobić zdjęcia z filmu, a następnie przesłać je do tej usługi. Pamiętaj, że jeśli przesłać zdjęć naraz paczki, a następnie po załadowaniu mogą wyrównać w dowolnej kolejności. Jeśli trzeba przenieść klatki w sekwencji, wówczas najpierw wybrać plik, a następnie powinna pojawić się ikona w prawym górnym rogu pliku. Kliknij tę ikonę lewym przyciskiem myszy i przytrzymaj go, dopóki plik nie zostanie przeniesiony w żądanej kolejce sekwencji.

Praca z interfejsem

Jeśli zwrócił uwagę, to można zauważyć, w prawym górnym rogu po najechaniu kursorem myszy na pliku X, klikając na nią, można usunąć plik. Pod każdym zdjęciem ustawić pole specjalnego do figur. Liczby te odzwierciedlają trwania ramki, w razie potrzeby można ręcznie zmienić te ustawienia, ale jeśli nie pozostawić domyślne, a następnie czas trwania jednej ramki będzie równy jednej sekundzie. Oczywiście, w swoich nowych animacji, można dostarczyć dodatkowe efekty, które na tę usługę, jest ich wiele. Efekty mogą być instalowane bezpośrednio w samych lub między nimi ramek. W celu ustalenia, nowy efekt należy kliknąć na ikonę, która wygląda jak okrąg o linię, można go znaleźć między ujęciami. Następnie małe menu powinna otworzyć się przed tobą, gdzie wystarczy wybrać żądany efekt. Następnie wystarczy dokonać konwersji, montaż i zdjęcia będą przekształcony w Gif-animacji.

wyniki na żywo

Spójrzmy teraz , jak zrobić wideo GIF animacji, bo czasem trzeba wybrać nie tylko pracowników, ale również ciekawe momenty. Dlatego w takich przypadkach trzeba specjalistycznego oprogramowania, chociaż można wyszukiwać i redaktorzy na forum, że istnieją, ale niezwykle trudno jest pracować z nimi. Na przykład, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić GIF animacji wideo „VKontakte”, który waży nieco, można użyć edytora online, ale jeśli film jest świetny, to trzeba szukać specjalistycznego programu.

Opcja dla specjalisty

Można wybrać profesjonalny program iWisoft Darmowe Video Converter, który jest zalecany przez wielu użytkowników. Pobierz program od dewelopera, aby to zrobić, wystarczy wpisać nazwę programu w polu wyszukiwania. Po pobraniu programu, należy go skonfigurować i otworzyć na komputerze. Przejdźmy teraz do przeglądu pytanie, jak zrobić film z animacji GIF. Po wprowadzeniu programu kliknij na przycisk Dodaj, a następnie załaduj żądany film, z którego później i będzie produkować GIF-animacji. Następnie wystarczy ustawić odpowiedni format i edytować animację wideo. Teraz, gdy wiesz, jak zrobić wideo GIF animacji, a jeśli uważnie zapoznać się z programem, a następnie nowe możliwości będą otwarte dla Ciebie.