820 Shares 8731 views

Alergia oczyszczanie organizmu. Pasożyty w organizmie: objawy, leczenie

Organizm ludzki jest często rajem dla pasożytów. Szkodniki te mogą być bardzo małe, lub na odwrót, wzrost i mierzy miernika. Te „gości” może być w organizmie przez wiele lat i nie przedstawił żadnego dowodu na jego obecność. Dlatego raz na sześć miesięcy do każdej osoby wymagany przeciwpasożytnicze oczyszczania organizmu.


Różnorodność pasożytów

Badania medyczne wykazały, że istnieje około 250 gatunków pasożytów, które atakują ludzkie ciało i zakorzenić się w nim. Wiele z nich jest specjalnie opracowany gatunków. Zazwyczaj osoba ma do czynienia z jednymi z nich są:

 1. Glisty. Ze względu na ich zdolność do życia tam jelit, płuc i chorób dróg żółciowych.
 2. Giardia. Zniszczyć wątrobę i szkodliwy wpływ na jego pracę.
 3. Owsiki. Koncentrują się w jelitach i zakłócić jego działanie.
 4. Robaki lub robaki. Hamują mikroflorę jelitową, co z kolei narusza procesy metaboliczne. Ponadto, dwukrotnie ryzyko tworzenia się nowotworu.

Wielu z nas nawet nie myśleć, że normalnie żyć wewnątrz intruzów i nie zdają sobie sprawy, jak ważne regularne przeciwpasożytnicze oczyszczania organizmu.

objawy

Po organizm został zainfekowany, pasożyty zajmują obszary, które wpływają na warunki życia. Tam zaczynają się mnożyć. W procesie ich produkcji toksyny życia pasożytów, które mają wpływ na funkcjonowanie narządów wewnętrznych. W rezultacie, może pogorszyć chorób przewlekłych, osłabiają układ odpornościowy, są uczulenia na różne bodźce.

Zazwyczaj pojawienie się takich chorób osoba przypisuje innych chorób i nie wiążą ich z tym, że jego ciało zostało odwiedzanym przez pasożyty. Objawy są bardzo podobne, dlatego należy zwrócić uwagę na te znaki:

 • Naruszenie jelita. Istnieje zaparcia, wzdęcia lub biegunkę.
 • trawiennych trudności, ciężar w żołądku i trwają uczucie podrażnienia.
 • Niedokrwistość.
 • Pogorszenie stanu naskórka na twarzy lub innych częściach wysypka pojawiła.
 • Dokuczliwy uczucie zmęczenia i braku sił. problemy ze snem.
 • Nieuzasadnione skoki wagi.
 • Ból stawów, ból mięśni.
 • szlifowanie zębów podczas snu.
 • zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego – stany lękowe, depresja, drażliwość, panika i inne.

Nie jest to jednak jedyne znaki, które są obecne w organizmie pasożytów. Objawy mogą się różnić, a każda osoba, do stawienia się w swój własny sposób. Uzyskać dokładną diagnozę można włączyć do lekarza i po przejściu niektórych testów. Jeśli nie jest jeszcze pewne dowody na obecność pasożytów w organizmie należy działać natychmiast.

zabiegi

ciało czyszczenie alergia na ogół zależy od wieku pacjenta, rodzaju zakażenia, liczby pasożytów w organizmie. Istnieje kilka sposobów leczenia. Te metody ludowe i homeopatyczne leki. Warto zauważyć, że ta ostatnia metoda jest bardzo skuteczna i pozwala pożegnać się z pasożytów dla jednego lub dwóch miesięcy. Ale, niestety, takie podejście może doprowadzić do uszkodzenia przez działanie chemiczne, więc trzeba podjąć dodatkowe kompleksy Ostry, witaminowych. Ponadto, leki są znane skutki uboczne. Aby zażyciem lub inny lek, trzeba dokładnie określić, jaki rodzaj pasożytów atakować jako leki przeciwpasożytnicze kierować tylko kilka gatunków szkodników. Jednak inne stworzenia nie zareagował na te leki.

Można również odwołać się do homeopatii, ale ważne jest, aby skutecznie zwalczać kolej sprawdzony i doświadczony. On dalsze leczenie zaleci odpowiednią dietę. Ta metoda jest również skuteczny i bezpieczny sposób. Ale ważne jest, aby pamiętać, że leczenie może trwać kilka miesięcy.

Trzeci sposób – jest uciekać się do tradycyjnej medycyny. Przeciwpasożytnicze zioła są także skuteczne i jednocześnie może wydalić kilka gatunków pasożytów. Ale te rośliny mogą mieć przeciwwskazań i skutków ubocznych. Czas trwania leczenia zależy zwykle od wybranej kolekcji.

leki

Przed zakupem leków należy ustalić widoki pasożytów w organizmie. Między sobą, leki te są podzielone na wąskiej medycyny oraz szeroki zakres efektów. Zawężone przeciwrobacze leki są podzielone na trzy podgatunki:

 1. Protivotsestodoznye – są szkodliwe dla płazińce. „Albendazol” mianowany przez pozajelitowe „niklosamid” – od tasiemców jelitowych.
 2. Protivonematodoznye – są szkodliwe dla glisty. „Iwermektyna” mianowany przez pozajelitowe „piperazyny”, „lewamizol” – nicienie jelitowe.
 3. Protivotrematodoznye – szkodliwy wpływ na łap (przywry). „Hloksin” mianowany przez pozajelitowe „Tetrachloroeten” – od przywr jelitowych.

Leki przeciwpasożytnicze szeroki zakres efektów rzeczywiście są destrukcyjne tylko do określonego rodzaju pasożyta. Należą do nich „prazykwantelu”. Jest on skuteczny w pozajelitowych trematodosis.

Lek „mebendazol” posiada również szeroką gamę efektów. obserwuje się najwyższą skuteczność przy trihotsefaleze i enterobioze. Może być stosowany w mieszanych helmintoza.

Ale przed rozpoczęciem przyjmowania któregokolwiek z tych środków, ważne jest, aby skonsultować się ze specjalistą, gdyż każdy lek ma skutki uboczne, nie tylko, ale również poważne przeciwwskazania.

Metody unieszkodliwiania ludowe

W tej chwili większość ludzi, którzy planują oczyszczanie organizmu z pasożytów, wolą popularne receptur. Metoda ta jest bardzo skuteczna. Zazwyczaj takie przeciwpasożytnicze czyszczenie organizm nie może się obejść bez tych ziół jak piołunu, wrotyczu, oman korzeń i glistnika. Są w stanie wypędzić z ciała robaki, Giardia, glist, owsiki i innych „obcych”. Z tych i innych ziół przygotowuje się napary, herbatki, herbatki ziołowe i wziąć je w określony sposób. Ale, korzystając z jednego lub innej metody, trzeba uważnie monitorować reakcję organizmu, ponieważ niektóre przepisy mogą nie być odpowiednie dla Ciebie.

Oto niektóre z tradycyjnych receptur, które można wybrać dla siebie. Ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że trzy dni od otrzymania tych środków są niewystarczające. Pasożyty w organizmie człowieka mają inny cykl życia, takich jak owsiki żyć 30 dni, a niektóre gatunki – nawet dłużej, dlatego kurs powinien być przedłużony. Potrzebne są również zintegrowane leczenie. Dlatego też napary, wywary i diety ważne jest, aby dodać lewatywę.

Rozwiązania dla lewatywy

 1. Czosnek i Tansy. Łyżka kwiaty wrotyczu jest umieszczony w misce emaliowanej. Do mieszaniny tej dodano pokruszony czosnek (2 ząbki). Fundament wypełnione mleka (2 szklanki). Przykryć i gotować przez 10 minut na spokojnej gaz. Schłodzoną brzeczkę sączy. Wprowadź do odbytu w postaci ciepła. Aby utrzymać ten lek trzeba tak długo, jak zostanie uzyskana. Clysterize konieczne tygodni. Po 10 dniach przebieg powtarza się.
 2. Czosnek lewatywy. Szlifować sześć obrane ząbki czosnku i zalać je szklanką ciepłej czystej wody. Lewatywa i stanąć pięć minut. Ten przepis jest wspólny anthelminthic.
 3. Wywar z wrotyczu. Kwiatów rośliny (1 łyżka. L.) wlać wrzącą wodę (0,5 L). Postawić na kuchence i gotować przez 15 minut. Środek napięta jest wprowadzony do jelit i utrzymywano przez 5 minut. Ten przepis jest istotne, gdy glisty i Pinworm. Dla dzieci, ten przepis nie jest odpowiedni.
 4. Wywar z piołunu. Łyżka tsitvarnaya Artemisia wylano wrzącą wodę (0,5 L). Powoli dusić 15 minut. Ciepły płyn sączy się, aby wejść w jelitach i pozostawić na pięć minut. Użyj przepis przeciwko glist i owsiki. Ale nie możemy zapominać, że takie lewatywa jest zawsze wliczone w anty-pasożyta kompleksu.

Przeciwpasożytnicze buliony ogólny wpływ

 • Wywar z szczawiu. Natychmiast należy zauważyć, że świeże liście szczawiu mieć wpływ przeciw robakom, ale do tego muszą być spożywane na pusty żołądek. Sam wywar wykonane z kilogramów roślin. Szczaw utworzone na patelni (emalia) i wypełnione litra wrzącej wody. W ciągu dwóch godzin, musi pokutować na łaźni parowej. Po tseditsya brzeczki i zmieszano z 50 g cukru. Nadal gotować, aż objętość cieczy nie jest Uvarov do 1 filiżanki. Powstały narzędzie pobrać dwie łykami za każdym razem, przed wyjazdem do jedzenia.
 • Ponadto środki przeciwpasożytnicze, można wytwarzać z granatów skórki. Aby to zrobić, jeden owoc jest czyszczony. Ścierny do mielenia i wlać czystej zimnej wody (150 ml), wprowadzone na gaz i wrzenia. Ostuzhennoy „lek” drink przez 1,5 godziny w trzech porcjach. Ścigaj się z czasem po ostatnim łykiem 3,5 godziny i pić środek przeczyszczający.

ziołowy

Można przygotować przeciwpasożytnicze opłatę że szkodliwy wpływ na Ascaris i owsiki. Ponieważ są wymagane: graminis (część 4); piołun i centaury jedna część. Ładunek ten jest konieczne domagać się we wrzącej wodzie (200 ml). Trzeba wziąć lekarstwo 10 dni, następnie zrobić przerwę i wznowić kursu. Dawkowanie: 1 łyżka. łyżka przed jedzeniem.

W tym celu można dodawać szybkość odbioru proszku gorczycy (1 h. L. szklanki wody). Napój ten jest doskonałym środkiem przeciwgrzybiczym. Ponadto, wiele domagać startego imbiru (1 godz. L. szklanki wody). Można dodać łyżeczkę miodu. Więc będziesz mieć dobry anty-pasożyta herbatę.

przeciwko tasiemce

 1. Konieczne jest, aby wyciąć niedojrzałe orzech tak że okazało 4 łyżki. l. Wlać kubka wrzącej wody i soli, po. Orzechy są wypełnione i popierane przez pół godziny. Filtrowane środki pijany dzień po ostatniej dawce, czego potrzeba, aby skorzystać z soli przeczyszczający. Ten przepis ma również znaczenie przy pasożytów rundy.
 2. W pierwszym dniu, aby rano (na czczo) i wieczorem (przed snem) lewatywy. Na drugi dzień lewatywy i środków przeczyszczających (soli fizjologicznej). Trzeci dzień – lewatywa. W tym samym dniu, oczyszczone 300 g nasion dyni. Że miele się i miesza z 100 g dżemu lub miodu. Oznacza to, że trzeba jeść przez godzinę. Dwie godziny później, pijany solna przeczyszczający. Narzędzie to pomaga także pozbyć się robaków taśmowych.

przeciwko Giardia

Przed rozpoczęciem leczenia, zwłaszcza w tygodniu , aby oczyścić jelita, a to jedzenie musi być wegetarianinem, z cebulą i czosnkiem. Po tygodniu treningu musimy piołun. W pojemniku z pokrywką umieścić 2 łyżki. l. suszone zioła. Dodaj filiżankę wrzącej wody i pozostawić w łaźni wodnej przez 15 minut. Po wyjęciu i odstawić na 15 minut, a następnie naciągnięcia. Gotowy przeciwpasożytnicze „herbata” podzielono na trzy części i pić pół godziny przed posiłkiem trzy dni.

dla dzieci

Twoje dziecko może mieć sok z marchwi przed posiłkiem, to agent przeciwpasożytnicze. Ale glisty i Pinworm lepiej przygotować wywar z piołunu, mięty lub Helichrysum. Aby to zrobić, małą łyżeczkę ziół zalać wrzącą wodą (2 łyżki). I przechowywać nie więcej niż pięć minut na małym ogniu. Przesączono i chłodzone bulion daje dziecku na 20 minut przed posiłkiem. Jeśli dziecko jest jeszcze małe, biorąc pod uwagę łyżeczki 3-4 razy dziennie. Jeśli dziecko jest bardziej starszy, lek jest przyjmowany na łyżce.