695 Shares 5229 views

Wasilij Ershov: biografia i twórczość

Wasilij Ershov – były pilot i instruktor z firm lotniczych. W dodatku do swojej służby publicznej, Basil jest autorem cyklu książek o rosyjskiego lotnictwa.


Biografia pisarza

Wasilij Ershov urodził się 2 września 1944 roku w regionie Charkowa.

W 1967 roku ukończył szkołę Wasilij lotu w Kremenczug. Po Vasily Ershov dostał prawo kształcenia, podjął pracę w lotnictwie cywilnym. Pierwsze miejsce pracy było Eniseisk, a następnie zaczęli Krasnojarsku.

Merit pilot

Wasilij Ershov był mistrzem swojego rzemiosła. Będąc asa, pracował w lotnictwie przez ponad 35 lat, co oznaczało, że pisarz spędził w powietrzu ponad 19 tysięcy godzin.

przejście na emeryturę

Wasilij Ershov od 2008 roku został wycofany. Ostatnie lata jego pracy w lotnictwie cywilnym pełnił funkcję głównego instruktora.

Po przejściu na emeryturę były pilot wstąpił w szeregi rosyjskich pisarzy. To właśnie w tym czasie, a wyszło pierwsze książki Vasiliya Ershova.

twórczy pisarza

Proza Vasiliya Ershova powiedział o pracy, która jest bezpośrednio związana z lotnictwem cywilnym.

Pierwsza książka pisarza został opublikowany w 2005 roku. Jego praca Wasilij publikowane w Internecie. Czytaj go za darmo. Książka, którą nazywa się „Jazda niebo pies”, i stał się pierwszym dziełem Ershov.

Pierwsza drukowana edycja była sponsorowana przez samych czytelników. Na forach wszędzie pisze o tym, jak dobrze powiedział o pracy lotnictwa. Książka zyskała wysoką ocenę. To było po tym i zaczął publikować prace w małych edycjach.

Układanie ich następny produkt w sieci Wasilij zyskuje coraz więcej fanów. Wkrótce praca pisarza zauważył znany Wydawnictwo „Eksmo”, proponując współpracę.

Było po Wasilij podpisał umowę z wydawnictwem, opublikował serię książek drukowanych „Lotnisko 2008”. Wkrótce wyszedł i produkt „aerophobia”, który był przeznaczony dla tych czytelników, którzy boją się korzystać z transportu lotniczego.

Dalsza kariera literacka

Powieść „Fear of Flying” zdobył dużą popularność nie tylko w Rosji, ale także na całym świecie. Krótko po książka została opublikowana w Internecie, publikowane i drukowane wydanie, które można zobaczyć na półkach księgarń nawet w Londynie.

Wasilij Ershov dostał ogromną liczbę nagród dla ich kreatywności. Był wielokrotnie nominowany do tytułu „Writer of the Year” komisja site-wydanie „Czebarkul”.

kilka książek pisarza został opublikowany w 2017 roku, które również są zdecydowanie wielki sukces z całej publiczności.

Mówiąc o pracy Ershov, muszę powiedzieć, że jego książki nie zniekształcić prawdziwe dzieło rosyjskiego lotnictwa cywilnego. To dzięki pracach Basil cały świat ma prawo pomysł o tym, jak rosyjski Sił Powietrznych przez wiele lat. Jego książki, nawet po jego śmierć zostanie odczytany, a zadowolić każdego, kto jest zainteresowany w tej sprawie. Łatwy styl, prosta narracja pozwala w pełni zrozumieć ideę, że autor chciał przekazać.

Wasilij Ershov zmarł 4 lipca, 2017 w wieku 72 lat. Pomimo faktu, że pisarz urodził się w rejonie Charkowa został pochowany w Krasnojarsku.