601 Shares 2077 views

Origami "Jumping Frog". technika wydajność

transformacja sztuki niesamowite zwykłego papieru do prawdziwych arcydzieł urodziło się w kraju, „Rising Sun” i stał się znany – origami. Ten piękny widok twórczego wypoczynku cudownie przynosi zaangażowany w produkcji rękodzieła, kompensuje brak uwagi dla dzieci, czasami tak dotkniętego jej braku ze strony dorosłych. Istnieje wiele różnych systemów dla realizacji różnych rzemiosł, figurki zwierząt, roślin i różnych przedmiotów, a szczególnie wyróżnia się wśród nich origami „Jumping Frog”. Dzieci uwielbiają, aby te rzemiosła, tylko dlatego, że już poruszać, powodując wiele pozytywnych emocji. Dogania z dzieckiem, nie można pomóc przyzwyczaić go do wytrwałości, przynosząc firma rozpoczęła się do końca, poza tym, że rozwija wyobraźnię, logiki i umiejętności motorycznych palców. Po obejrzeniu wyników ich pracy, dziecko przeżywa nieopisaną radość. Oto jeden z najbardziej popularnych programów.

Jednak przed rozpoczęciem dokonywania rzemiosła niezbędne, aby wybrać odpowiedni papier, ze względu na jego jakość będzie zależeć od przyszłego figur skoków. Lepiej wziąć bibuły, aby fałdy nie są zbyt grube, idealnie nadaje się papier z notebooka. tak więc:

Origami "Jumping Frog". intensyfikacja produkcji

 • Konieczne jest, aby wziąć kartkę papieru i złóż go w środku.
 • Zarys fałdy prostokąta i ostrożnie zgiąć i wyprostować górną rogach.
 • Ponadto konieczne jest zgiąć jedną czwartą w ten sam sposób.
 • W górnej części prostokąta unieść i zgiąć papier z każdej strony.
 • Następnie trzeba dokonać narożniki – przyszłość nogi skoki żaby. Powinny one po prostu złożyć dolną część zakrętu w połowie.
 • Następnie złóż prawej i lewej strony do siebie.
 • Jest to konieczne, aby zginać i prostować dolną częścią, tak aby zgięcie było widoczne dobrze.
 • Następnie ostrożnie – dolne końce trzeba wyprostować i okolice.
 • Łódź okazuje, ściany, które mają się schylić po kolei.
 • Dalsze rozcieńczenia płatki w parze i dobrze wygładzone, które zapewniają wysoki odbijając zwierzęcia.
 • Następnie konieczne jest zginać nogi do akordeonu bazowej dla „wiosnę”.
 • Rzemiosło muszą być odwrócone.
 • Origami "Jumping Frog" jest gotowy! Po naciśnięciu na grzbiecie zwierzęcia zimną krwią czyni swój pierwszy skok w ciężkim życiu.

Wśród wielkiej różnych systemów do wytwarzania wyrobów rękodzielniczych, występować jako kompleks, bardzo proste. Na przykład w tym Hack jest w stanie wykonać nawet trzylatek. Zabawka jest noszone na palcach, można go używać, aby odtwarzać sceny teatru lalek, który jest bardzo podobny małymi dziećmi. Origami dla dzieci – żaba – jeden z nich. Na jego potrzeby produkcji:

 • Pół gęsty zielony arkusz (na płytach do rozmiarów rysunku);
 • mały kawałek czerwonego papieru dla języka.
 • trochę czarno-biały papier do oka lub pisaki zwrócić uwagę.

Produkcja:

 1. Weź przygotowany papier zielony jest umieszczona przed pionem. Podzielić arkusz na oku pionowych wyimaginowanych linii na trzy części, pochylając je. To nie ma znaczenia, jeśli nie możemy dokładnie.
 2. Następnie otrzymaną długości prostokąta złożony na pół na siebie tak, że górna krawędź okazało nierównomierny.
 3. Wynik powinien być prostokątny leżącej tak, że linia zagięcia znajduje się na górze. Następnie, dolna krawędź jest odgięta do góry, odwrócona postać i procedurę powtarza się, to zmienia się rodzaj akordeonu.
 4. Pozostaje do przyklejania język wycięty z czerwonego papieru, klej oko okręgi wycięte lub narysować je. Umieścić zabawki w ręce, palce wpaść do kieszeni.

Modular Origami „Frog”, system nie jest tak proste, jak poprzednie, jest bardziej pracochłonny proces wymagane do realizacji więcej niż jedną noc, ale wynik jest naprawdę imponująca. Ten produkt będzie przez długi czas do dekoracji wnętrz, jak również dopasowanie do udziału w wystawie szkolnej rękodzieła.

W zależności od rozmiaru papieru jest używany w produkcji artefaktów, origami „skacze żaba” może uzyskać różne (z prostokątnego lub kwadratowego arkusza papieru). Nawet jeśli obraz przy użyciu markerów, które wydają się być „cięższy” jego waga znacząco zmienić właściwości gotowych zabawek.

Jeśli po raz pierwszy, z jakiegokolwiek powodu, hack nie powiodło się – nie martw się, jak mówią, więcej szczęścia następnym razem – obok pewno to okaże się lepszy niż pierwszy. Więc śmiało – doskonalić umiejętności!