362 Shares 9451 views

Jekaterynburg, centrum rekreacyjne "Słoneczny Wyspa": cechy rekreacji i pomieszczeń

Każdy, kto chce odpoczywać i napędzać energię, oczekuje na "Słoneczną Wyspa" (centrum rekreacji). Ekaterinburg jest tylko kilkadziesiąt kilometrów stąd. Łatwo i wygodnie dotrzesz do tego miejsca.

Droga do instytucji

Teren instytucji mieści się w czystym lesie sosnowym, którego ekologia przyczynia się do poprawy klientów. W pobliżu znajduje się malownicza rzeka Mostovka. Jednak wielu mieszkańców miasta przyjeżdża tutaj, aby śpiewać ptaki i unikalny aromat igły.

Baza oferuje wiele rozrywki. Rekreacja stanie się interesujące i przydatne zarówno latem, jak i zimą.

Kompleks wygląda jak kawałek raju. W pełni uzasadnia swoją nazwę "Słoneczna Wyspa" (centrum rekreacji). Ekaterinburg (jak jeździć, znaki zachęcające), 35 km od zakładu.

Adres kompleksu: okręg w Wiśnepysminie, s. Mostowskoje. Kurs powinien odbywać się w mieście Verkhnyaya Pyshma, a następnie przejść do miejscowości Baltym. Od tego miejsca należy udać się do miejscowości Mostovskoye. Po lewej stronie drogi będą znaki wskazujące drogę do bazy.

Goście są zakwaterowani w trzech budynkach. Pokoje wyposażone są w nowoczesną łazienkę. Są telewizory, lodówki, są wewnętrzne telefony. Luksusowe pokoje wyposażone są w łazienkę z hydromasażem. Meble w pokojach są nowe. Pokoje mają miejsca pracy.

"Słoneczna Wyspa" to centrum rekreacji w Jekaterynburgu, które zajmuje jedno z pierwszych miejsc (wg opinii gości). Goście jak dobra obsługa i przystępne ceny.

Komfort i demokracja

Tutaj możesz mieszkać jak w klasach ekonomicznych, gdzie znajduje się łazienka i toaleta, aw pokojach rodzinnych, gdzie administracja dodatkowo umieszcza łóżeczko dziecięce. Istnieje specjalna oferta dla nowożeńców. Ich sypialnia jest świątecznie zdobiona kwiatami i świecami. Wszystko to (podobnie jak samo pomieszczenie) nowo utworzona para zapewnia bezpłatną administrację.

Ten kompleks jest jednym z najlepszych miejsc w Jekaterynburgu. Holiday Village "Sunny Island" oferuje maksymalną prywatność dużych firm. Możesz zostać w domku. Drewniany dwupiętrowy dom stoi od centrum. Nie boją się złamania ciszy i zabawy do rana. Dom posiada cztery sypialnie, pokoje są wyposażone we wszystkie niezbędne rzeczy. Łazienka i prysznice spełniają wszystkie wymagania. W przestronnej kuchni można gotować samodzielnie. Są niezbędne przybory kuchenne, duża lodówka i kuchenka mikrofalowa wysokiej jakości. W holu znajduje się telewizor, centrum muzyczne i karaoke. Domek może pomieścić do 15 osób. Dla wygody jest grill w pobliżu domu. Należy zauważyć, że bezpłatny i szybki Internet działa nieustannie.

Intrygujące spotkania

Na terenie znajduje się budynek przeznaczony wyłącznie do celów rozrywkowych. Tutaj można organizować bankiety. Łączna liczba miejsc wynosi do 40 osób. Kuchnia jest podłączona do pokoju. Bar kawowy może pomieścić do 70 osób.

Profesjonalnie organizuje spotkania wielu firm. Przyjdź tutaj, aby zrelaksować się jako pracownicy firm na imprezy firmowe i seminaria oraz rodziny na wesela i święta dziecięce. W salach znajduje się sprzęt do prezentacji zdjęć i wideo. W specjalnych salach konferencyjnych można zakwaterować do 150 osób. Wielu gości decyduje się spędzić wakacje w Nowym Roku w tej instytucji. Śluby są tutaj szczególnie piękne. Nowożeńcy zwykle na zamówienie mają okazję wyruszyć na bajkę.

"Sunny Island" (centrum rekreacji, Jekaterynburg) są bardzo pozytywne. W szczególności użytkownicy są pod wrażeniem dodania. Programy rozrywkowe. Wszyscy tu się rozluźniają.

Na wakacje administracja przygotowuje specjalny pokaz. Koncerty, konkursy, dyskoteki nie pozwalają nikomu nudzić.

Gorąca rozrywka

Goście pamiętają, że lato w tym kompleksie jest piękne. Popraw swoje dodatkowe sugestie. W kompleksie znajduje się wiele terenów sportowych. Goście mogą grać w piłkę nożną, siatkówkę. Pola dla tych gier są różne. Goście mogą nawet zorganizować sobie mistrzostwo.

Są tu hale paintballowe. Pomieszczenia te są ozdobione symbolami wojskowymi. Goście mają wrażenie, że są w wirtualnej grze. Dla dzieci jest oddzielny, całkowicie bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Ukrywanie się tutaj z gorącego słońca to wszystko z Ekaterinburga. Holiday Village "Sunny Island" wie, co interesuje klientów. Dla gości, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego i chcą podnieść poziom adrenaliny, kursy kablowe działają. Aby lepiej poznać całe terytorium administracja proponuje wynajem roweru lub rolek.

Rozrywka dla leniwych

Dla zwolenników ciszej zabawy na terenie są stoły do tenisa i bilarda. Możesz grać w karty, domino i inne gry intelektualne.

Możesz odpocząć i zrelaksować się nad brzegiem rzeki, opalając się. Tu zawsze gra tutaj piękna dyskretna muzyka. Na plaży jest inny plac zabaw na piasku dla mini-piłki nożnej.

Nie należy zapominać, że w pierwszej kolejności "Słoneczna Wyspa" to centrum rekreacji. Jekaterynburg i mieszkańcy innych miast przyjeżdżają tutaj do szczerości i pacyfikacji. Wieczorem goście zazwyczaj siedzą w altanie. Niektóre fry szaszłyk, inni komunikują się z przyjaciółmi.

Możesz się zrelaksować, przywrócić siłę i zrelaksować się w rosyjskiej łaźni lub saunie (fińskiej i podczerwieni). Dodatkową usługą dla mody jest prysznic Charcot.

Mrozu – nie przeszkadza!

Nie trać tu serca, a zimą. Nie za dużo rozrywki od listopada do marca można zaoferować Jekaterynburg (centrum rekreacji "Słoneczny Wyspa"). Jeśli uprzednio zgadzasz się z pracownikami instytucji, wtedy twój przyjazd przyniesie snowmobiles i ATVs.

Dla miłośników nart, droga jest otwarta na 5 i 10 km. Goście lubią jeździć między ośnieżonymi drzewami i klatką piersiową, aby wdychać świeże mroźne powietrze. Można wypożyczyć sprzęt.

Corocznie wypełnij wysokie i długie wzgórze. Tu dają sanie, "bułki" i łyżwy. W zimnym sezonie otwórz platformę lodową. Lodowisko (kryty) jest dobrze oświetlone i wyposażone w lekką muzykę. Pokój stale gra piękne i rytmiczne piosenki. Można zamówić plac zabaw dla hokeju.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego prawie cały Ekaterinburg chce tu przychodzić zimą: na brzegu rzeki znajduje się centrum rekreacyjne "Słoneczny Wyspy". W sezonie zimowym można tu z powodzeniem łowić ryby. Nie mniej popularne są spacery w zalesionym lesie, grając w kulki śnieżne i siedząc wokół ognia.