200 Shares 4126 views

Ocena Moskwa uniwersytety. Najlepszych uniwersytetów w Moskwie

Niekwestionowanym liderem wśród uczelni jest Moskwa State University nazwany M. V. Lomonosova. Instytucja ta nie jest bez powodu, na szczycie listy moskiewskich uniwersytetów, który w stolicy jest więcej niż sto, i jest to jedyny stan wspierane formy edukacji. Dzisiaj, w sercu Rosji, można uzyskać wykształcenie w każdej dziedzinie produkcji przemysłowej, medycyny, kultury, rolnictwa, budownictwa i tak dalej.


Uczestnik zauważyć

Każdego roku najlepsze uniwersytety Moskwa otworzyć swoje podwoje dla nowych kandydatów, którzy chcą dołączyć do grona studentów kapitału. Wybór uczelni, akademia lub instytucji – nie jest łatwym zadaniem, które stoi przed wczorajszych uczniów. Warto więc bardzo poważne podejście do tej kwestii. Ocena Moskwa uczelni w ostatnich latach nie uległa większym zmianom.

Jest nadal priorytetem w ocenie edukacji szkolnej to:

 1. Poziom szkolenia.
 2. baza naukowa i techniczna, edukacyjne i materiały.
 3. Liczba wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym naukowców, profesorów, lekarzy i kandydatów nauk.
 4. Coroczny konkurs na przyjęciu.

Szczególnie popularny wśród studentów są uczelnie państwowe Moskwa, gdzie rywalizacja o prestiżowy specjalnością jest znacznie wyższa niż w innych uczelniach.

Najważniejsze uczelnie Moskwa: lista szkół

Niezależne agencje ratingowe Rosja corocznie wydatki blitz Sondaż wśród pracodawców, studentów, uczniów i specjalistów z informacji w zakresie kształcenia zawodowego w stolicy. sporządzić ogólny obraz, co wpływa na uczelni Moskwie wyników gromadzenia informacji ocenił. Tak więc, otrzymano następujące wyniki w 2015 roku:

 • Wśród uczelni ekonomicznych (w tym zarządzanie) prowadzi MSU. Drugie miejsce w rankingu dany Akademii Ekonomicznej imienia G. V. Plehanova. Trzecia linia jest Akademia Finansów przy Rządzie Federacji Rosyjskiej.
 • Ocena Moskwa uniwersytety kultury fizycznej i medycyny na czele z Uniwersytetu Medycznego w Federalnej Agencji Ochrony Zdrowia i Rozwoju Społecznego. Drugie miejsce zajął Uniwersytet Medycyny i Stomatologii. Trzecia pozycja – akademia medyczna Sechenov.

Najpopularniejsze Moskwa uniwersytety państwowe, prowadzące kształcenie w szkoleniu specjalistów w branży przemysłowej, budowlanej oraz technologii informacyjnej, w następujący sposób:

 • Politechnika nazwana N. E. Baumana.
 • Instytut Fizyko-Techniczny.
 • Politechnika „STANKIN”.
 • Narodowy Uniwersytet Badań Jądrowych „MEPhI”.
 • Instytut Lotnictwa.

Moscow State University nazwany M. V. Lomonosova

Ta uczelnia jest jednym z najstarszych w kraju. Wszedł na Uniwersytecie Moskiewskim akronimem MSU jest uważany za bardzo prestiżowy i jest międzynarodową jakość edukacji. W ramach Uniwersytetu, istnieje 15 instytutów badawczych (NII), 41 wykładowców, w którym szkolenie ponad 300 działach.

Uniwersytet Moskwa posiada 6 oddziałów w krajach WNP. Każdego roku ponad 50 tysięcy osób przeszkolonych na uniwersytecie w różnych programach. Szef takiego centrum nauki i edukacji od 1992 roku, akademik VA Sadovnichy.

MSTU. N.E. Baumana

Historia uczelni rozpoczyna się w odległym 1763 roku, kiedy cesarzowa Katarzyna II podpisał manifest w sprawie ustanowienia w Moskwie Imperial sierocińca. Od tego czasu „Baumanka” ma opinię najlepszej uczelni technicznej nie tylko w Moskwie, ale w całej Rosji. W murach tej uczelni w ostatnich latach otrzymaliśmy setki tysięcy kształcenia studentów. Dziś trening w wyższej szkole technicznej – znak jakości Europejskiej, aby wziąć przykład jakie inne uniwersytety Moskwie. Lista osób, którzy ukończyli tej instytucji, a wielbili moc i potęgę państwa rosyjskiego, można wyliczyć długo.

Oto niektóre z absolwentów:

 • Siergiej Pawłowicz Korolov – twórca radzieckiej przestrzeni i technologii rakietowej.
 • Pavel Osipovich Suhoy – samolot, autor słynnej bombowiec Su-2, który uderzy cele naziemne wroga w latach wojny 1941-1945.
 • Siergiej Iwanowicz Wawiłow – założyciel fizycznego szkoły optycznej w ZSRR.
 • Nikolay Egorovich Żukowski – ojciec rosyjskich aerodynamiki.
 • Andriej Nikołajewicz Tupolew – słynny samolot.

Edukacja w MSTU. N. E. Baumana jest prowadzona na 15 wydziałach, które obejmują wszystkie sektory rosyjskiej gospodarki.

Uniwersytet Medyczny nazwany I. M. Sechenova

Wśród luminarzy edukacji medycznej w Rosji zajmuje szczególne miejsce First State University Medical Moskwa nazwany I. M. Sechenova, która została założona w 1758 roku. Mózgiem utworzenia wyższej szkoły medycznej w Moskwie był Mihail Vasilevich Łomonosowa w 1755 roku.

Już trzy lata później pierwsi studenci medycyny zaczął otrzymywać różne profile specjalne zdrowie. Unikalne metody nauczania terapeutyczny sprawę uniwersytet został przyjęty przez wiele krajów europejskich. Uczelnia jest dumna ze swoich absolwentów, z których wiele jest znanych na całym świecie. Wśród byłych studentów podkreśla:

 • Leo Bokeria – unikalny, nowoczesny chirurg sercowy.
 • Michael Davydov – Rosyjski onkolog, procedura dla których operacja naprawcza nowotworów złośliwych zostały opracowane.
 • Edward Kendel – neurochirurg.

Obecnie uczelnia kształci na 6 wydziałach. Ponadto, istnieją specjalistyczne kliniki, centra diagnostyczne i specjalistyczne laboratoria. Szkolenie w szkole są uczniowie nie tylko z Rosji, ale również od blisko i daleko za granicą.

edukacja prawna

Dziś jest bardzo popularny wśród młodych ludzi są specjalności związane z orzecznictwa. szkoły prawa Moskwa są niezwykle popularne wśród maturzystów. Praktycznie każda agencja humanitarna form niepaństwowych edukacji aktywnie zarejestrowane w Ministerstwie Edukacji Rosji, nowe wydziały orientacji prawnej.

Niestety, poziom edukacji w takich uczelni jest słaba. Jakość szkoleń nowo wykonanych prawników nie spełnia standardów. Dlatego, aby uzyskać niezbędną wiedzę, eksperci radzą, aby przyjść do szkoły prawniczej z reputacją, sprawdzone.

Oczywiste jest, że wśród tych, na pierwszym miejscu znajduje się Wydział Prawa Państwowego Uniwersytetu Moskiewskiego. Jednak nie tylko autorytatywny instytucja może pochwalić się wykształceniem prawnym dobra szkoła.

Akademia Prawa Moscow State nazwany O. E. Kutafina

Młode państwo radzieckie jest bardzo źle w potrzebie wykwalifikowany personel prawnych, zdolnych do rozwiązywania problemów prawnych na różnych poziomach. Tak więc, w 1931 roku, Instytut prawa Radzieckim powstała w Moskwie. Podczas swojej ponad osiemdziesiąt-letniej historii Akademii Prawa Moskiewskiego Państwowego zyskał reputację jako wiarygodne źródło wiedzy w dziedzinie prawa.

Dodaj prawników akademickich wiarygodność, którzy po ukończeniu studiów wykonanych elitę prawną Rosji. Fundamentalna wiedza zdobyta w akademii, nie przyniósł jedną galaktykę praktycznych prawników, zdolny do rozwiązywania problemów prawnych profesjonalnie, z punktu widzenia nieskazitelnej charakterze moralnym.

MFYUA

Mimo stosunkowo młodego wieku, szczególnie popularne z każdym rokiem staje się moskiewskim Finanse i Akademii Prawa. Przy wsparciu rządu moskiewskiego uniwersytetu to powstała w 1990 roku.

Jest to jedyny przypadek, w którym niepubliczną placówką oświatową cieszy się dużą popularnością wśród przyszłych kandydatów. 10 oddziały prowadzone szkolenia jakościowe wiedzę ekonomiczną i prawną. Istotną zaletą w szkoleniu wydziale prawa jest ich pełne zatrudnienie po ukończeniu studiów. Niestety, nie wiele szkół może pochwalić się takim osiągnięciem.

Uniwersytety wojskowe Moskwa

Być oficerem staje się prestiżowe. Coraz więcej młodych ludzi marzy, aby połączyć swoje życie w służbie ojczyzny. Nie ma większego zaszczytu niż do pomocy swoich ludzi i państwa, w trudnych czasach. Moskwa szkoły wojskowe – szkoła odwagi i wysoce profesjonalne szkolenia z różnych dziedzin wojskowości.

Akademia Strategicznych Sił Rakietowych nazwane Petra Velikogo – jedna z najbardziej prestiżowych szkół wyższych wojskowych instytucji edukacyjnych w kraju. Założona w 1820 roku jako szkoła artylerii, VARVSN dziś – jest to największy ośrodek badań w różnych dziedzinach nauki i techniki wojskowej. Po treningu, wszyscy absolwenci otrzymują stopień porucznika. VARVSN edukacyjno-Techniczna pocisk znajduje się w miejscowości Balabanovo.

Druga najwyższa instytucja wojskowa popularność wśród przyszłych oficerów jest VUNTS CB „Combined Wojskowa Akademia Sił Zbrojnych”. Sztab Generalny Academy sięga grudnia 1832, czyli jak uniwersytet został wezwany do 1917 roku. Obecna nazwa została nadana w 2008 roku, wcześniej, od 1925 do 1998, liceum szkolenie wojskowe nazwano Akademia Frunze.

Moskwa uniwersytetów z wydziału wojskowego

W celu uzyskania wykształcenie wojskowe, nie jest konieczne, aby przejść do wyspecjalizowanych instytucji. Wiele uniwersytetów mają cywilnych służb wojskowych, którzy po ukończeniu studiów przypisane do absolwentów wojskowych szeregach. Wystarczy przed wejściem na Uniwersytecie lub academy przyszłych studentów do zainteresowania się komisji selekcyjnej obecności takiego działu.