620 Shares 2481 views

Wymiana zimne szkło do ogrzania. Ocieplanie elewacji

Wymiana zimne szkło na ciepłym jest wykonany z zewnątrz okna na ulicy. Zaangażowanych w proces tylko profesjonalni pracownicy, którzy znają swoją działalność, alpinistów przemysłowych.


Co to jest metoda

Zasadą jest, że pan wybaczy mi specjalnego szkła izolacyjnego. Jest to możliwe dzięki dodaniu do środkowej części ramy okna wyznaczonych thermoinserts. Po tym praca jest wizualnie nic się nie zmieniło, okna nie stają się ciemniejsze, więc nie ma wpływu na przenikanie światła do pomieszczenia, ciemniejszy staje. Witraż wykonany jest od wewnątrz, za pomocą specjalnych wsporników, plus wszystko można wybrać dowolny kolor i wzór, wszystko jest możliwe i zależy wyłącznie od woli właścicieli.

Gdy zajdzie taka potrzeba

„Jak ocieplić balkon bez zmiany elewacji?” – częste pytanie, które jest wywoływane przez właścicieli nowych mieszkań. Najczęściej, jeżeli nieruchomość znajduje się w nowej dzielnicy, nie ma już oszklone werandy, ale prawie zawsze tylko zimna przeszklenia. I to nie jest rzadkością w tej sprawie odzwierciedlać ludzi mieszkających w jednym miejscu przez dłuższy czas. I wydaje się początkowo dostępny przeszklone w pełni zadowolony, ale czas mija i zaczyna przejawiać coraz więcej wad. Tak, mieszka z roku na rok, można zobaczyć, jak zimą wieje z okien i przejść na balkon może być ciepło ubrany tylko, czy można zamrozić, co wiązałoby się z przeziębienia. W tym przypadku, problem ten może być rozwiązany jedynie przez zastąpienie zimne szkło na ciepło. To będzie o wiele bardziej komfortowe z nim.

Wady zwykłym oknie

Nie trzeba być zawodowym obserwować mnóstwo niedociągnięć takich okien. Nowe okna są zaprojektowane tak, że mają one profil aluminiowy, a rama jest tylko jeden kieliszek. To właśnie z powodu tego zimne powietrze wchodzi do pokoju, ponieważ to nie wystarczy, aby utrzymać ciepło, przynosi właścicielom życiowych mieszkania znacznego zakłopotania i dyskomfortu. Ale zastępując zimne szkło na ciepłym pozwala wybrać grubość szkła, lub nawet zamontować płytę warstwową. W tym przypadku nie można się martwić o zimno, że dostanie w pokoju, to jest po prostu niemożliwe. Na balkonie będzie ciepły i przytulny podczas wszystkich czterech pór roku. A poza tym, nie będzie to niezwykle miły bonus w obliczu dodatkowych metrów kwadratowych do całego mieszkania, ponieważ ta część mieszkania dość często w rzeczywistości nie są stosowane prawidłowo. Aw przypadku małego mieszkania, na przykład, do glazury balkon w Chruszczow jest konieczna, ponieważ właściciele muszą dosłownie walczyć o każdy centymetr wolnej przestrzeni przy użyciu różnych technik projektowania i sztuczki. Tak więc, balkon można przekształcić w ramach pokoju spiżarnia, przebieralni, żeby poszerzyć teren i zrobić z niego część salonie lub, na przykład, gdy balkon jest w kuchni, można zrobić to jadalnia, gdzie chętnie się w rodzinie.

pułapek

Należy jednak być bardzo ostrożnym, aby dokonać zmian w fasadzie budynku jest zabronione ze względu na fakt, że może to doprowadzić do grzywny. Chociaż, jeśli masz silne pragnienie, można osiągnąć wszystkie środki prawne. I dostać pozwolenie od ustawodawcy. Jednak proces ten jest trudny, wymaga dużo energii, wysiłku i inwestycji. Angażować się w takiej działalności będą specjaliści z instrukcją w sprawie bezpieczeństwa i poznać ich działalność.

Oprawa wykonania № 1

Najprostszym rozwiązaniem, aby zainstalować – po prostu położyć nową ulepszoną pole przed istniejących. Jest to łatwe do wykonania, a to wszystko jest zupełnie jasne, oczywiste i łatwo dostępne. Ale w tym przypadku, istnieją również wady, to przede wszystkim, że będzie musiał podjąć wiele przestrzeni. W związku z tym, nie są nieprzyjemne niuanse w pracy okna, jak to będzie trudne do mycia, czasem pomiędzy klatkami przenikać wilgoć, okno może mgłą w zimnych porach roku. Dlatego, jeśli zdecydujesz się ocieplić balkon tylko w ten sposób, trzeba najpierw przygotować okno. Prowadzenie prac na enkapsulacji i szczelności, jest najlepiej realizowane za pomocą hermetyczne uszczelki lub taśmy, w ten sposób zmniejsza przenikanie powietrza, a tym samym zmniejszenie liczby i zakresu tego problemu.

Ustawienie opcji № 2

Istnieje druga opcja zastąpienia zimne szkło na ciepło. Zimno aluminium System fasadowy zmienia się ogrzać. Przebieg działania jest następująca: zainstalowany mostek termiczny, zmieniając spud, uszczelki i przekładki, jak dla podwójnymi szybami oraz okiennice, są one montowane na plastiku z najnowszymi okuć i szkła lub w ciepły aluminium.

W ramach tej opcji nie będzie zatrudniony nawet dodatkowych centymetrów, które, oczywiście, będzie zadowolony. Zgodnie z wynikami uzyskanymi doskonałe wyniki w stosowaniu, a także dobry efekt wizualny, jak przeszklenie elewacji pozostaje taka sama. Ponadto będzie dobrze do ogrzania do skrzynki przyłączeniowej, a na ścianie lub suficie, i to może być wykonane za pomocą ogrzewania elektrycznego. Poprawa ta zapobiega powstawaniu kondensacji i zamarzania w miejscu, gdzie okna na loggię graniczących sąsiada.

W tym przypadku, aby wykonać następujące prace:

  • przeszklenie elewacji demontażu;
  • wyposażona termicznego połączenie;
  • Niektóre dane zostały zmienione na ciepłym przeszklenia skrzydła;
  • wykonane ocieplenie balkonu ;
  • dzieje szyby.

wyniki

Wymiana zimne szkło na ciepłym niesie ze sobą wiele korzyści, które będą trudne dla każdego, kto się kłócić. Wynik będzie zadowolić każdą zimne powietrze nie dostaje się do pokoju, więc zawsze jest wygodne. pozostaje ciepło w mieszkaniu. Miłym dodatkiem do optymalnej temperatury będzie nawet, że jeśli wszystkie warunki i zamontować okna na loggię odbyła się w tym przypadku będzie miał przeszklone dźwiękoszczelne. Rzeczywiście, czasami to jest bardzo ważne, nie ma hałasu z ulicy wnika w mieszkaniu, powodując dyskomfort i pewien dyskomfort, a nie zaoszczędzić nawet przeszkloną werandą. Po zainstalowaniu nowego okna na ten wynik nie musi się martwić. Z balkonu można dokonać w biurze lub dla gier dziecięcych, i nie będzie kolidować z niczego, bo to będzie w pełni wyposażona łazienka. Dlatego należy wszystko dokładnie przemyśleć i zainstalować ulepszoną podwójne szyby. I jest to świetna opcja dla apartamentów z jedną sypialnią, gdzie cała rodzina nie ma wystarczającej ilości miejsca, dzięki czemu można Glazura balkon Chruszczowa.

Również w nowych oknach z podwójnymi szybami można otworzyć w dowolnej krotnie. W związku z tym powietrze pokój staje się dużo łatwiejsze.

Wybór kreatora

Przy wyborze mastera należy podchodzić ze szczególną ostrożnością, ponieważ jest od umiejętności i kwalifikacji pracowników będzie zależał od wyniku. Najlepszy ze wszystkich, jeśli okna na balkon ustawiony na zalecenie przyjaciółmi.

Jeśli kreator sugerują, przy użyciu metod rzemieślniczych, możemy śmiało zrezygnować z ich usług. Na przykład, jeśli zaleca się połączyć profil aluminiowych i plastikowych okno. Lub sugerują, że nowe okna są po prostu Butt przylega do istniejącego. Wtedy byłoby lepiej szukać innej pracy, jak w tym przypadku, nie są kwalifikacje.

Ponieważ metody instalacji danych, zamiast dobrego wyniku przyniesie więcej problemów, okna są stale zamglone, a wilgoć zostanie obniżona do sąsiadów, a wszystko z powodu problemów z odpornością kondensacji. I z tego powodu już o popełnienie innych problemów.

Dobrych specjalistów Przed rozpoczęciem prac obliczyć nośność posadzek i ścian. Podejście do pracy powinno być zindywidualizowane. Ponieważ ważne jest, aby wziąć pod uwagę obliczenia każdego budynku oddzielnie. Wszakże jeśli zaniedbanie jest nawet obarczona poważnymi konsekwencjami. W niektórych przypadkach może nawet upadek na loggię.