729 Shares 6258 views

Jak gotować żołądków z kurczaka?

Odwieczne pytanie kochankami: „Co ugotować na obiad? Jak zdywersyfikować Menu Home? „Czy często z powodu braku czasu, możemy się powiesił na tych samych potraw. Inni nie mogą sobie pozwolić na zakup co chce, więc szukać ekonomicznych receptur.

Kilka razy słyszałem od przyjaciół gospodyń domowych, które przygotowują ich żołądków z kurczaka. Ja nigdy nie kupił, obawiając się, że dzieci nie będą jeść. Potem jeszcze zdecydowałem. Kupiłem i gotowane dokładnie tak, jak powiedziałem koledze. Żołądki kurczaka najpierw przemywa się, a następnie zagotować w słonej wodzie. Kiedy ostygną lekko, pokroić na kawałki, a film żołądków z kurczaka wyciąłem. W głębokiej patelni smażyć podrobów, cebula, marchew, przyprawy, pieprz czarny, dodając sos sojowy. Wynik był piękny przybranie na makaronchikov. Ale mówić o domu, nazwą mięsa, ja nie. Tajemnica odkryta dopiero po żołądków z kurczaka szybko zniknął z talerzy.

Teraz chciałem wiedzieć więcej o tym, jak gotować pyszne żołądków z kurczaka. Popytaj z przyjaciółmi, współpracownikami, cenionych w Internecie. W rezultacie o to przegląd Radę do przygotowania potraw z tych produktów ubocznych.

Wszystkich przepisów, które przeczytałem, doszedłem do wniosku, że przed, jak gotować żołądki kurczaka, to lepiej do pierwszego wrzenia. Niektórzy kucharze prostu duszone lub smażone, bo jak oni, że żołądki crackle. Dla tych, którzy wolą łagodny myasko, lepiej pre-gotować. Istnieją różne sposoby, jak ugotować na twardo żołądków z kurczaka: z liść laurowy, cebula i korzenie, z dodatkiem bulionu kostki.

Porady, jak przygotować się na parze żołądków z kurczaka, duży wybór. Jako sos używając czegoś podobnego – kwaśną śmietaną lub majonezem, pomidorem i sosem sojowym, kostek bulionowych. Uzupełnienie do duszonych żołądków z kurczaka są cebula, marchew, pieczarki, papryka, ser, ogórki i inne. W ogóle, ktoś w tyle. Lubię te produkty, z którymi można eksperymentować, jak są dobrze połączone, aby spróbować z wielu składników. Za każdym razem, zmieniając ich skład, to jest możliwe, aby zróżnicować menu. żołądków z kurczaka, duszone w sosie z papryką i pieczarkami z majonezem i sosem pomidorowym.

Oprócz gaszenia, nauczyłam się gotować żołądków z kurczaka do kanapek. Gotowane przypraw podrobów do ochłodzenia do temperatury pokojowej, zwój w maszynce do mięsa. Dodaj posiekane jajko na twardo, marynowane cebule, majonez. Dobrze wymieszać i umieścić na kanapki, posypać ziołami.

Można gotować i sałatki.

Pierwszy wariant. Ułożyć warstwami w naczyniu płasko julienne ogórki – 100 g; cięcia żołądków kurczaka, gotuje się z liści laurowych, marchew i przypraw – 300 g; tarty ser – 100 g; posiekane jajka – 2 szt; wyciąć plasterki świeżego ogórka – 1 szt. Płaszcz każdy majonez warstwy. Udekorować ziołami.

Drugi przykład sałaty. Warstwę gotowano i pocięto na paski o żołądkach kurczaka – 400 g, warstwę utartej FINE trących świeżej marchwi – 1 sztucznych, wcierać warstwę jaj – 2 kawałki, spiekanej warstwy startego sera – 2 części. Warstwa wierzchnia samazat gęsto majonez. Top dobrze posypane puszki ananasów, pokroić w paski, leżały wokół ogórki pokroić w pierścienie.

żołądki z kurczaka można przygotować farsz, który jest następnie wykorzystywany do ciast i naleśników. Gotowane żołądki przewijać maszynce do mięsa, dodać dymki, gotowane jajko. Lub mielone wymieszać żołądka z gotowanym ryżem i groszkiem.

Zrzucić cienki chleb pita, żołądków z kurczaka pokroić w paski, kapustę drobno posiekać i wymieszać z majonezem i czosnkiem. Umieszczenie na kawałki Lavash żołądki warstwy, po czym warstwę kapusty, posypać koper kulechkom zawijania.

Bon appetit!