673 Shares 935 views

reprezentacja rodziny w twórczy sposób: trzy kroki do ustawiania błyskotliwe numery

Czasami musimy mieć wyobrażenie o rodzinie w sposób twórczy. Powodem tego może być przypisanie szkoły lub uczestnictwo w każdym przypadku publicznego. Chociaż czasami po prostu chcesz zaskoczyć swoich przyjaciół lub krewnych. Ale sedno sprawy nie jest w nim.


Jest ważne, aby zrozumieć, jak to wszystko przedstawić. Po przedstawieniu rodziny w sposób twórczy wymaga starannego przygotowania i przemyślany scenariusz. Więc pomówmy o tym, jak powinno być przedmiotem takich zdarzeń i na co zwracać uwagę w pierwszej kolejności.

Krok pierwszy: publiczność Assessment

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrozumieć, co publiczność będzie zobaczyć reprezentację rodziny. Na konkursie rodzinnym, na przykład, w pierwszej kolejności będą oceniane aktorskie umiejętności podczas wakacji z rodziną ważniejsze humoru. Warto więc zastanowić się, co widzowie oczekują od tego widoku, i starają się ich zadowolić.

Jeśli to możliwe, należy przejrzeć ubiegłoroczny konkurs, mogą znaleźć wiele przydatnych informacji. Spróbuj złapać te „chipów”, dzięki której wygrali w przeszłości zawodników. Będą mogli pokazać kierunek, w którym chcesz dokonać skrypt. Ale dokładnie replikować cały wydajność nie jest konieczne, w przeciwnym razie jest mało prawdopodobne zwycięstwo złapać.

Krok drugi: tworzyć listę swoich własnych talentów

Tak więc, każdy pomysł z rodziną w twórczy sposób – to demonstracja własnych talentów i zdolności. I dlatego trzeba zrobić listę tego, co może się pochwalić członków tej rodziny. Na przykład, może to być gra, piękne odczyty poezji w pamięci, różne sztuczki i ćwiczenia.

Gdy lista jest gotowa, można przystąpić do kompilacji historii. Najważniejsze – aby móc prawidłowo przydzielić role i ich kolejność, tak aby przez cały czas, aby utrzymać zainteresowanie widzów. Należy również pamiętać, że końcowy etap musi być bardzo jasny i powinien dotyczyć wszystkich członków rodziny.

Etap trzeci, końcowy próba

Niestety, wiele szkoleń zaniedbania, jesteśmy przekonani, że tak dobrze. Ale idea rodziny w twórczy sposób nie może iść idealnie, gdyby nie poświęcają wystarczająco dużo czasu próby. Jednocześnie muszą uczestniczyć we wszystkim, w przeciwnym razie istnieje ryzyko, że czas najbardziej nieodpowiedni ktoś zapomina słów.

Po tym wszystkim, ten dom jest prosty i spójny, ale konieczne jest, aby rozpocząć imprezę, wszystkie zmiany dramatycznie. Powodem tej publiczności którzy obserwują każdy krok i oceny rodziny. A więc tylko dobrze przećwiczone numery mogą przejść bez potknięcia i gafy.