405 Shares 9275 views

Kompatybilność z Dziewicy i Matki w małżeństwie: różne aspekty

Związek dwóch Virgos jak innych przedstawicieli związków mają ten sam znak zodiaku, to raczej niejednoznaczne. Oczywiście, są one bardzo podobne w charakterze: oba są sensowne, pragmatyczne i trochę drętwy. Ale w ich związku nie ma iskry. Przedstawiciele tego znaku zodiaku są bardzo przewidywalne, każdego następnego kroku, można się domyślać, nie jest odkrywczy. Co to jest zgodność z Dziewicy i Matki w małżeństwie, co ich czeka na drodze do małżeńskiego szczęścia, ten artykuł pokaże. Zacznijmy.


Kompatybilność z Dziewicy i Matki w małżeństwie: aspekt emocji

Początkowo będą one trzymane razem wspólne interesy i podobne poglądy na życie. Ale stopniowo się nudzą się ze sobą, co zapobiega Dziewicę kompatybilność w małżeństwie. Kobieta smutkiem przyznać, że jej mąż może zaskoczyć tylko w ich wiedzy i pracy. Tak, człowiek-Panna uważa, że najlepszy prezent na urodziny mojej żony – opowieść o tym, jak on został obliczony do prędkości milisekundy piłki spadającej ze swoich balkonów. Pomimo faktu, że kobieta – ten sam znak zodiaku z mężem, ona prosić go, aby spojrzeć w ciszy. Pewnego dnia chce odlecieć do kogoś bardziej interesującego, powiedzmy, do jasnej Leo. Sukces odniesieniu do objawów zależy od tego, czy mogą one szukać partnera w lustrze i zobaczyć w nim swoje własne niedociągnięcia i zaczynają się zmieniać ze względu na ich kolega.

Kompatybilność z Dziewicy i Matki w małżeństwie: życie

Jest to jeden ze standardowych rodzin zodiaku, którego dom jest zawsze do sterylności wszystko jasne. Będą szczęśliwi, aby zrobić czyszczenia razem, czytanie, gotowanie i wychowywanie dzieci. Dzieci mogą mieć trudności z tymi rodzicami, ponieważ będą one wychować „kwiaty życia” nasilenie, nawet nasilenia. Dev nie będzie działać na łzy każdego dziecka, ani jego zarzuty. Każdy przejaw uczuć uważają słabych i uczyć dzieci od dzieciństwa do być silny i powściągliwy. Są rodzice, którzy mówią do dziecka: „Nie bądź dzieckiem”

Kompatybilność z Dziewicy i Matki w małżeństwie: aspekt seksualny

W łóżku, partnerzy ci znajdą także wzajemne zrozumienie, oczywiście, gdyby los nie grać z nimi okrutny żart i nie umieścić je w seksualnych oznak planety płci. Prawdziwa Virgin nienawidzić wulgarność, ale jeśli mają powyższe oznaki zanieczyszczenia, nie są oni niechętni do eksperymentowania w łóżku. Następnie „czysty” przedstawiciel tego znaku zodiaku jest, delikatnie mówiąc, wstrząśnięty i natychmiast uciekać. Jeśli jednak wszystkie z nich planet płci „w porządku”, to wszystko jest w porządku. Ich życie seksualne charakteryzuje się większą czułością niż z pasją i impetem. Najważniejsze, że w wiecznej pogoni za dokładność i staranność, para nie rozpocznie harmonogram kochania. Muszą zrozumieć, że miłość nie jest jak plany, nudę i monotonię. Virgin muszą zrozumieć, że to jest całkowicie non-seksualny – być przewidywalny konserwatywny. Bez zmian nie ma rozwoju. Ich związek może być po prostu więdną pod grubą warstwę pyłu, wciągnąć do przyzwyczajenia i niechęć do przodu. Dla miłości można i należy zmienić, a co mówi zgodność NMP w miłości.