459 Shares 5759 views

Jak nawijać włosy na wałki poprawnie

Każda dziewczyna z prostymi włosami próbuje okresowo zwijają. Wiele to zrobić w salonach, a niektóre w celu zaoszczędzenia próbuje stworzyć loki w domu (i to jest pewien sens). Oczywiście, na specjalne okazje i można spędzić fryzjera, ale z dzienną włosach i na własną rękę poradzi sobie, zwłaszcza jeśli wiesz, jak nawijać włosy na wałki.


Istnieje kilka żelazka technologie w domu – jak za pomocą różnych narzędzi do czyszczenia i włosy. Nawet lokówki są w różnych kształtach i rozmiarach, są wykonane z różnych materiałów. Popraw swój wybór w zależności od potrzeb i długości włosów – to także nauka.

Lokówek na włosach średniej wybierać najłatwiejsze. Dla nich pasuje i porządku, a duże i plastiku, metalu oraz z różnymi rodzajami mocowań. Z długimi włosami jest trudniejsze: oszukać swoje małe ciężko i długo, nie jest łatwo się zagubić, a duże nie zawsze prowadzi do pożądanego efektu. Jeśli chodzi o krótkie fryzury, ich posiadacze rzadko perm (i wtedy zwykle trwały), i najbardziej nadaje się do łatwego lokówkę lub specjalną szczotką.

Generalnie, włosy owinąć na lokówek – nie jest bardzo skomplikowany proces, ale pewnych umiejętności i wiedzy potrzebnych tutaj. Po pierwsze, nie rób tego zbyt mokre włosy, na początku muszą wysuszyć suszarka do włosów lub zrobić to w sposób naturalny, gdy czas na to pozwala. Jeśli mają całkowitym wyschnięciu, można nawilżać, rozpryskiwania wody na każdym z pasm. Przed wiatrem włosów na lokówki Można zastosować pewne elementy do układania w stos (na przykład, pianki lub żelu), aby zablokować końce. Każda z nici muszą być odpowiednio uczesane do maksymalnej gładkości, jak jakieś upadłe curl może zepsuć efekt. Po drugie, zamki muszą być cienkie jak to możliwe. I po trzecie, należy zacząć od góry, a nie od jego czoła, jak wiele zrobić.

Właściciele bujne gęste włosy można zrobić bez stylizacji włosów, może posypane trochę po polsku na końcu. Jednakże, jeśli są one trudne, trudne do stylu i sploty mogą szybko rozwijać się pod własnym ciężarem. W tym przypadku, należy zapisać pozycję gorącej stylizacji curling. Cienkie włosy przed ułożeniem powinny być traktowane ze specjalnej pianki lub sprayu umieścić na nich dla maksymalnej objętości. zwykle są one łatwe w montażu, a ona trzyma włosy wystarczająco długo.

Zdjąć lokówki powinno być tylko z bardzo suche włosy, inaczej cały wysiłek pójdzie na marne. Jeśli to konieczne, można wreszcie suszy suszarka do włosów, ale w stanie skręconym. Po lokówki są usuwane, trzeba starannie rozczesać kosmyki włosów lub podzielone ręce, ustalić jej lakier do włosów lub inny utrwalacz.

Jeśli czas do układania niska, można użyć gorące wałki, które jest podgrzewane i wiatr na sucho (ale zawsze czyste) włosy. W tym przypadku, można wykonać je w pół godziny. Jednakże, z powodu ich użycia wysokiej temperatury może spowodować uszkodzenie włosów, ale włosy mogą być chronione za pomocą specjalnych sprayów, które są stosowane przed jak nawijanie włosów na wałki.

Oczywiście, technologia nie stoi w miejscu. Obecnie istnieje wiele nowoczesnych kleszcze i ploek z powłoką ochronną, która szybko curl włosy, nie powodując żadnych szkód im da. Mimo to, wiele kobiet nadal są zainteresowani jak szybko i poprawnie nawinąć włosy na wałki. Oznacza to, że staromodny sposób nie jest jeszcze straciło na znaczeniu.