172 Shares 9939 views

Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe i konwencjonalnych

Dziś, rzadko spotykane na ulicy czy w środkach transportu publicznego młodych ludzi bez słuchawek. Ktoś słuchania muzyki, niektóre audiobook, ktoś uczy się języka obcego. Z powodu tej popularności, ten zestaw słuchawkowy jest ciągle ulepszane, przechodząc na wyższy poziom. A dzisiaj nie jest zaskoczeniem w tym nowomodny wynalazek ludzkości jako bezprzewodowych słuchawek. Różnią się one od konwencjonalnych w tym kablu oni nie mają. Z jednej strony jest to bardzo wygodne: nie trzeba ciągle z dużą ilością drutów, ale z drugiej strony należy zauważyć, że jakość dźwięku w zestawie słuchawkowym jest trochę gorzej niż standard. słuchawki bezprzewodowe są dzielone przez sposób transmisji sygnału w podczerwieni i dźwiękowej. Pierwszy typ jest bardziej odporne na różne zakłócenia, a odległość od źródła dźwięku w tym przypadku nie może przekraczać dziesięciu metrów. Drugi typ jest zdolne do pracy w obszarze kilkuset metrów od źródła, ale hałas będzie większy.

Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe? To proste. Spójrz na jednostce systemowej komputera: gniazdo na przednim (o ile, oczywiście, nie jest to bardzo stary model jednostki systemowej), widać wszystkie złącza USB portów i gniazd dla TRS-związków. Do podłączenia słuchawek, można korzystać z obu. Przede wszystkim, trzeba zainstalować sterownik, ale dostępne dla systemu operacyjnego bazy danych, w większości przypadków wystarczy zrobić bez ingerencji z zewnątrz. Następnie, aby podłączyć słuchawki do komputera, włóż kartę lub inny jego kabel połączeniowy (w zależności od modelu) do jednego z USB złącza. System operacyjny automatycznie rozpozna nowe urządzenie i będzie próbował znaleźć w swojej bazie danych wymaganych dla jej pracy kierowcy. W nieudanej próbie urządzenie powie Ci o tym.

Jeśli masz pecha i komputer nie wykrywa sterownika, należy zainstalować dysk CD z oprogramowaniem. Przed podłączeniem słuchawek, spojrzeć na opakowaniu zestawu słuchawkowego: musi tam być. Po włożeniu płyty, pojawi się ekran, gdzie należy wybrać opcję, aby zainstalować sterownik. Po tym wszystkim, czego potrzebujesz – jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami kreatora instalacji, które zostały już rozpoczęte. Po zakończeniu instalacji, system operacyjny będzie próbował ponownie podłączyć zasilacz z nowym kierowcą. Aby zakończyć procedurę, jak podłączyć słuchawki, trzeba zainstalować baterie i włączyć zasilanie. Jak widać, nic skomplikowanego. Jeśli starannie przestrzegać wszystkich instrukcji, to na pewno się uda.

Oczywiście, daleko od wszystkich mamy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, więc potem kilka słów o tym, jak podłączyć słuchawki akcji, które mają kabel. W tym celu należy użyć złącza na wtyki 3,5mm TRS, taka minijack. Jak wspomniano powyżej, są umieszczone na przedniej części gniazda obudowy. Razem z dwoma szczelinami, a każda z nich ma zarówno swoje własne ikony (identyfikacja odznaki) i kolorystykę. różowy jack do podłączenia mikrofonu, więc powiedział nam, w tym przypadku nie jest konieczne. Ale zielony – jest dokładnie to samo, które są podłączone słuchawki. Włóż wtyczkę kabla (można go również w kolorze zielonym). Sterownik karty dźwiękowej, która jest zainstalowana w systemie więc może wyświetlać małe okno dialogowe , gdzie można potwierdzić, że urządzenie jest podłączone do komputera, system jest poprawnie zdefiniowany.

Tu, być może, i wszystko. Teraz, gdy wiesz jak podłączyć słuchawki, można bezproblemowo słuchać ulubionej muzyki lub innych nagrań dźwiękowych. Jeśli jednak trzeba będzie podjąć dodatkowe zestawy konfiguracyjne, przejdź do „Panel sterowania”, znaleźć tam dźwięk ustawiania opcji i urządzeń audio, a następnie przystąpić do własnych upodobań.