143 Shares 3880 views

Szczoteczka do zębów na baterie: kryteria selekcji. Co firma szczoteczki do zębów stomatolodzy polecam

W ostatnim czasie zyskały powszechne stosowanie środków elektrycznych do czyszczenia zębów. Trzeba powiedzieć, że jest to urządzenie zasilane prądem elektrycznym i szczoteczka do zębów na baterie. Druga opcja jest duże zapotrzebowanie i popularność wśród konsumentów, a więc w tym artykule zostaną omówione jest o tym.


Szczoteczka do zębów na baterie: Rodzaje

Warto zauważyć, że istnieje kilka odmian produktów czyszczących:

  • szczeciny z drganiami;
  • szczotki z obrotowymi głowicami;
  • Ruch kosmków następuje tylko w jednym kierunku;
  • szczeciny poruszają się w przeciwnym kierunku.

W tym urządzeniu czyszczącym nie zaleca się stosowania więcej niż trzy razy w tygodniu. Również, gdy uszkodzone szkliwo i wrażliwe zęby i dziąsła powinny skonsultować się z ekspertem przed zakupie tego typu produktów. Przed zakupem jednostkę dla dziecka jest to absolutnie konieczne, aby odwiedzić dentystę.

Szczoteczka do zębów na baterie dla dzieci i dorosłych: Kryteria wyboru

Jeśli zdecydujesz się na zakup takiego urządzenia, należy je prawidłowo wybrać. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników indywidualnych. Zakup powinien wykonywać tylko wyspecjalizowane kliniki stomatologiczne lub sklepów.

Szczotka dla dorosłych

Przed zakupem produktu, zaleca się, aby skonsultować się ze specjalistą i dowiedzieć się wszystkiego o zdrowie jamy ustnej. Szczoteczka do zębów na baterie powinny być miękkie lub twarde włosie średnich.

Instrumenty z włókien sztywnych może poważnie uszkodzić szkliwo i dziąsła. Następnie, może to być poważny problem. Warto zauważyć, że korzystanie z takiego urządzenia może w niektórych przypadkach być odpowiednikiem profesjonalnego czyszczenia zębów w klinice.

Zwróć uwagę na stosunek jakości do ceny. Wiele urządzeń czyszczących są drogie tylko ze względu na promowanej marki. Spróbuj wybrać pędzel z wymiennymi szczeciny, w przeciwnym razie będziesz musiał wyrzucić go po trzech miesiącach.

Jednostka dzieci

Szczególną uwagę poświęca się szczoteczka na baterie dla dzieci. Warto zauważyć, że dzieci do dwóch lat nie zaleca się stosowania takich urządzeń.

Warto też zwrócić uwagę na to, jak działa urządzenie. Głośne wibracje może po prostu przestraszyć dziecko, zwłaszcza jeśli on miał do leczenia zębów u dentysty.

Wybierz tylko dla dzieci miękkim włosiem. Jest to konieczne w celu ochrony delikatnych dziąseł i zębów mlecznych mały człowiek. Zazwyczaj szczoteczka zasilany baterią zawsze ma duży uchwyt. Należy o tym pamiętać przy zakupie. Urządzenie musi być umieszczone również w dłoni dziecka i być solidnie przymocowane.

Większość takich urządzeń dziecko do mycia zębów wyprodukowane z postaciami z kreskówek. Zaproponuj dziecku wybrać pędzel, który chce korzystać.

Ponadto, przy wyborze produktu należy wziąć pod uwagę wielkość główki szczoteczki i szczeciny. Pamiętaj, że zęby dzieci i jama ustna jest znacznie mniejsza niż dorosły. Dziecko może po prostu nie radzą sobie z ogromnych rozmiarów pędzla.

zalecenia dentystów

Obecnie istnieje wielu producentów, które produkują tego typu produktu. Oto niektóre z marek:

  • Szczoteczka do zębów na baterie Colgate;
  • Urządzenie do czyszczenia zębów firmy „Kuraproks”;
  • „Philips” mechanizm czyszczenia i inni.

W większości przypadków lekarz radzi kupić urządzenie jest jednym z firmą, która współpracuje z kliniki dentystycznej. Medic oferuje również kupić makaron z tej samej firmy, jak urządzenia czyszczącego. Dlatego nie należy ślepo ufać zalecenia i iść na temat marki. Wybierz pędzel aby był wygodny w użyciu w pierwszej kolejności do ciebie. Cena produktu jest w zakresie od 200 do 1000 rubli. Szczotki te, które działają przez energię elektryczną, kosztować drożej. Zazwyczaj cena jest w zakresie od 1000 do 10 000 rubli.

opinie klientów

Mówi się, że w większości przypadków, szczoteczka zasilany baterią dostaje pozytywne opinie. Jednak są ludzie, którzy są niezadowoleni z pracy tego urządzenia.

Przy ciągłym stosowaniu jego kolor szkliwa staje się znacznie lżejszy. W uzupełnieniu do całkowitego wybielenia, jest eliminacja plam pigmentowych z herbaty, kawy, wina i wyrobów tytoniowych. Aby osiągnąć maksymalne wyniki, można kupić urządzenie z uchwytem gumowym. Są starannie wypolerowane i bielone szkliwo.

Po nabyciu nowych elementów u dorosłych i dzieci mają pragnienie, aby spróbować. Jest to oczywiście zachęta do utrzymywania obróbki sanitarnej jamy ustnej.

Klienci, którzy są niezadowoleni z wyniku czyszczenia, oni mówią, że zwiększona wrażliwość zębów, niektóre szkliwa ma nosić off. Również podczas długotrwałego codziennego użytku, zęby mogą zacząć się poluzować.

Jak używać szczotki z akumulatora?

Należy zauważyć, że takie urządzenie nie należy stosować więcej niż trzy razy w tygodniu. Nie przeprowadzać czyszczenie takiego urządzenia na co dzień, a nawet więcej, dwa razy dziennie. Użyj dodatkowej szczotki mechanicznej. Jeśli nie chcesz kupić kilka aktywa w tym samym czasie, możliwe jest użycie pędzla na baterii po prostu nie włączając silnik.

Co trzy miesiące zmienić dyszę. Teraz dostępny szczecinki, które są pomalowane w określonym kolorze. Jak tylko ten kolor zostanie skasowana, konieczne jest, aby wymiana dyszy. Również regularnie, wymienić baterie. Fakt, że stały się one bezwartościowe, można powiedzieć dziwny dźwięk i znacznie spowalniają obrót włosia.

Podczas czyszczenia zębów bez dodatkowego wysiłku. Nie trzeba położyć nacisk na szczotki i sprawiają, że odwzajemnia. Wystarczy trzymać urządzenie w uzębieniu, zatrzymując się na każdym płacie. Włosie będzie obracać się niezależnie i czyste zęby.

Nosić odpowiednią pastę do zwiększenia efektu higienicznego. Wybierz pędzel poprawnie i monitorować stan swoich zębów!