435 Shares 3538 views

Kolejny czysty arkusz

Dlaczego czytasz mój artykuł? Dlaczego tu jestem?


Bo po raz kolejny zdecydowała się starego. Dokładniej jest to nowa: nowa strona, nowe artykuły.

Uwielbiam pisać. Może to nie jest interesująca dla każdego. Ktoś chce czytać o działalności gospodarczej z kimś o subtelności stosunków rodzinnych. Przyjdzie czas, będę o tym pisać.

Wiesz, wrócić do życia – to jest śmieszne. Każda próba jest wyczerpująca, ale siły są zaczerpnięte z gdzieś.

Jest to użyteczne. Każdy z twojej „czystej kartki papieru” idzie mukulaturu. Ale po tym mukulaturu wymieniać i swoimi „czystych arkuszach” usprawiedliwiać siebie.

Gdzie zacząć żyć?

1. Zacznij wcześnie wstać. Może i tak codziennie, obfity, ale tych, którzy są przyzwyczajeni do pobytu maksymalnie pół nocy w portalach społecznościowych, a rano spać off – wyrzucać tego złego nawyku.

2. wyszło. Słyszałeś to zdanie? Tak, myślę, że często. I nie będzie od pierwszego dnia uruchomienia, podnosić ciężary dręczyć się do wyczerpania. Wystarczy wybrać jedną strefę prblemnuyu w domu, odebrać zestaw ćwiczeń oraz w sposób, powoli, ale codziennie.

3. dbać o siebie. Rozumiem, że czas nie jest obecny, ale jeśli czujesz się zadbana – jakoś się szczęśliwsi. Nie trzeba biec do sklepu zakupionego przez wszystkie możliwe sposoby. Co wziąć prysznic, mazistej krem i posypać dezodarantom jest coś być. Spróbować tradycyjnych receptur, przeczytać artykuły na temat tych zagadnień. Nie zapomnij o swoim ciele.

4. Wyrzuć śmieci. To jest takie fajne psychoterapii. Tak każdy skrawek papieru przywraca wspomnienia. Ale spójrz na te kawałki i wyrzucić, gdy Generalne sprzątanie życia. Dostać nowy notebook, dziennik, zrobić plan. Marnieć w koszu.

5. Unikaj załączniki do każdego posiłku. Na przykład bardzo lubię chleb, a kiedy idę do sklepu po coś smacznego – zawsze powód, aby zachować ich kupnem. Choć wiele rzeczy jeszcze nie próbował. Jest szkodliwy w rzeczywistości. Za każdym razem, gdy chcesz leczyć się – boluyte inaczej.

6. Każdego dnia, jeśli to możliwe, zobaczyć jeden nowy film. Jeden dzień będzie spadać, który będzie zmienić swoje życie.

7. Taniec. Nawet jeśli nie wiem jak – taniec, błagam cię! Co najmniej 5 minut dziennie.

I wydaje się, że to wszystko jest niemożliwe do zrobienia codziennie. Jak mam dużo pracy i nie ma sentyment.

Wszystko jest możliwe.

Twój „czyste konto” może być małe, ale jeśli wymyślić, aby zmienić swoje życie pisanie jest znacznie zostać przepisany, a ponadto, aby narysować obrazek.

O tak, i nie zapomnij: na końcu każdej linii umieścić buźkę. Innymi słowy – uśmiech każdego dnia.