795 Shares 2835 views

Dowiedz się, jak korzystać z aplikacji WhatsApp na komputerze

Pod koniec stycznia ogłoszono, że aplikacja Whats App, która jest właścicielem praw do Facebook jest teraz dostępny na komputerze dzięki nowej usłudze WhatsApp internetowej. Nowa usługa pozwala na synchronizację z dedykowanej strony internetowej (które mogą być otwarte tylko w Google Chrome) z kontem w systemie. W związku z tym, będzie mógł jednocześnie korzystać z WhatsApp na komputerze i smartfonie.

WhatsApp na komputerze

Jeśli pójdziesz do swojego konta, rozmowa będą synchronizowane na wszystkich urządzeniach, nawet jeśli nie jesteś przy komputerze i nie mają dostępu do telefonu. Proces synchronizacji strony i konta jest bardzo proste, tak, że będzie w stanie zrozumieć siebie. Aby rozpocząć, należy pobrać i zainstalować w przeglądarce Chrome w komputerze, jeśli jeszcze go nie masz. Następnie w przeglądarce, otwórz stronę https://web.whatsapp.com/, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Zeskanować kod QR, i patrzeć, jak wszystkie twoje rozmowy z aplikacji magicznie pojawiają się w przeglądarce. Jednak użytkownicy iOS natychmiast zauważyć brak łączności z smartphone z siecią – Powodem tego ograniczenia jest platforma firmy Apple.

funkcje

Układ WhatsApp Web jest w pełni zgodny ze sposobem ona wykonywana na urządzeniach mobilnych, tylko na większą skalę. Nadal będą mogli wysyłać emotikony, zdjęcia, notatki głosowe, listę kontaktów, i tak dalej. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych wiadomościach, musisz włączyć tę funkcję w przeglądarce. W ustawieniach nie ma potrzeby kopać tak szybko, jak będzie najpierw zauważyć, przeglądarka poprosi o informacje na temat tego, czy aby włączyć lub wyłączyć powiadomienia potrzebujesz. Ale należy pamiętać, że każda osoba, która znajduje się na komputerze będą mogli zobaczyć swoje rozmowy, więc nie zapomnij się wylogować przed opuszczeniem aplikacji.