785 Shares 2691 views

Jakie pytania może zadać przewodnik dziewczyną dla facetów

Powołanie piękną dziewczynę, datę, dużo chłopaków ze względu na ich brak doświadczenia nie wiem nawet, co się z nią porozmawiać. Jakie pytania można zadać dziewczynie? Zostało to omówione w artykule.


Kilka godzin przed spotkaniem, jest konieczne, aby wymyślić pytania, które zadajesz dziewczynę na randkę.

Aby to zrobić, weź kartkę papieru i napisać 10, w którym przynajmniej coś zrozumieć. Dlatego konieczne jest, aby przestrzegać zasad:

1. Tematy, które wybierzesz, należy zadzwonić dziewczynie żadnego sensu (odsetki, śmiech, intrygi).

2. Nie trzeba mówić o swoich problemach. Jeśli masz zamiar rozmawiać o swojej pracy, to w każdym razie nie narzekają złego szefa lub stałego opóźnienia wynagrodzenia.

3. Pokaż się tylko w dobrym świetle. W żadnym wypadku nie mów co jesteś bogaty, uroczy i mądry. Dziewczyna sama musi zobaczyć te cechy w sobie.
4. Nie wspomina o swojej byłej relacji. To będzie interesujące dla każdej dziewczyny.

Jakie pytania może zadać dziewczynę na randkę?

1. Jakie są jej hobby, zainteresowania.

2. Childhood. Każdy kocha pamiętać jego dzieciństwo. Zapytaj ją o co grała w zabawce? Dobry był albo chuligan?

3. Czy ona kocha zwierzęta? Co?

4. Czy kiedykolwiek wyjechała? Gdzie lubi najbardziej?

5. Jej ulubiony film, aktor, artysta.

Ale najbardziej interesujące pytanie dla dziewczynek :

– Czy wierzysz w miłość?

– Jeśli trzeba żyć jeden dzień, co byłoby trzy rzeczy, które zrobiłem w końcu?

– Chcesz żyć na bezludnej wyspie?

Nadal zastanowić się, jakie pytania można zadać dziewczynie? Jest też inny sposób: spróbuj przejść płynnie z jednego tematu na drugi.

Dziewczyny zazwyczaj nie korzystają z tej techniki, rozmowy z przyjaciółmi na telefonie. Historia zaczyna się na wycieczkę do sklepów, a potem pamięta maskę przepis na twarzy, którą próbuje dzisiaj, nie zapominając, by zauważyć, że pogoda jest po prostu straszne, a kończy się skargi na gwoździu, który wybuchł wczoraj.

Istnieje kilka tajemnic: być zawsze w dobrym nastroju, ale nie iść z ponurej twarzy, uśmiech częściej. Girls love optymistów!

Staraj się rozmawiać z dziewczyną nie zadawać więcej niż dwa pytania w jednym rzędzie. Dobrze, jeśli są zadawane vyskazhesh Pytania i swoje opinie. Można nawet twierdzić, trochę. W tej samej chwili, kiedy słuchasz Kobieta, nie milcz, i okresowo wstawić frazę „mg”, „tak”, „tak”, „wiesz, ja też tak myślę” i inni. Jeśli zauważyłeś, że dziewczyna traci udziały w wątek albo zmień ją i zacząć następny.

I wreszcie. Jeśli chcesz spotkać się z wami jak dziewczyna na ulicy, ale nie wiem jak to zrobić, spróbuj zadać jej kilka pytań.

Większość dobrych pytań (lubią dziewczęta):

1. Happy holiday dziewczyna! .. Co to znaczy, co z wakacji? Dziś jest wspaniały nastrój!

2. Czy mógłbyś mi pomóc? Muszę być opinia kobiety. Godzinę później, spotykam się z moim najlepszym przyjacielem i jego dziewczyną, ale nie mają pojęcia, co oni traktują w kawiarni. Nie mów tak jak dziewczyny?

3. Czy możesz mi powiedzieć, która jest godzina? … Dzień czy noc? … Och, dziękuję. Uratowałeś mi rację!

Teraz już wiesz, jakie pytania można zadać dziewczynie. Życzę powodzenia i sukcesów!