98 Shares 2890 views

Popularne artykuły wykonane z serwetek

Dziś jest to bardzo popularna odmiana rzemiosła wykonane z serwetek. Na przykład, kwiaty utworzone z nich może ozdobić swoją kuchnię lub salon. Ponadto, nie robią ogromną ilość pracy. Wszystko, czego potrzebujesz – to trochę cierpliwości i chęci.

Wytwarzanie wyrobów z serwetkami. stworzyć piwonia

Będziesz potrzebował tych materiałów:

  • kolorowe serwetki papierowe lub wiele kolorów;
  • nożyczki;
  • Nóż piśmienne;
  • zszywacz;
  • pióro lub znacznik;
  • rurka do koktajli;
  • obustronną taśmę;
  • klej papieru.

Dojazd do produkcji wyrobów z serwetek

Przygotować większą liczbą typowych serwetki kilka kolorów. Radzę wziąć bezstykowa jasnych kolorach – czerwony, różowy, żółty, fioletowy, bordowy, fuksja, biały. Umieścić elementy tego samego koloru w stos na siebie dokładnie. Korzystanie z papeterii nóż koło można ciąć na raz z całego stosu. Jeżeli nóż nie jest, trzeba parę nożyczek wyciąć pierwszy krąg na serwetce, a następnie prześledzić zarys każdy kolejny oddzielnie. Jeśli chcesz dać jeden kwiat piękny widok, można malować końce stosu flamastrem w kontrastującym kolorze. Teraz wszystko zamocowania tkanki w środku zszywacza lub bulavochkoy. Jeśli się dodatkowe nacięcia na krawędziach, kwiat będzie wyglądać elegancko. Alternatywnie rozdziela każdą warstwę pali, podnosi się i spręża ramion.

Dołączyć do zarodku macierzystych

Jak łodyga może użyć słomki koktajlowe zielone. Dwustronnie klejąca pasta do dolnej części kija bud. Te kolory będą wyglądać świetnie w wazonie, ozdobione na tej samej zasadzie jak decoupage serwetek.

Decoupage technika wazon lub doniczka dla roślin wewnątrz pomieszczeń

Decoupage wazony – jest inny rodzaj rękodzieła wykonane z serwetek. Aby to zrobić, należy przyjąć produkt z pięknym wzorem. Cienka górna warstwa oddziela się od reszty. Trzeba będzie tylko jeden. Można wyciąć aplikacja, a można pozostawić całą tkaninę, w zależności od rodzaju obrazu, który chcemy uzyskać wynik. Twarz umieścić na pliku rysunku. Dalsze delikatnie serwetka nawadniania woda lub natryskiwanie wody równomiernie aerozolu lub impregnowanych mokrą gąbką. Wody, ile potrzeba, aby wytrzeć prawie pływający w kałuży. Rozprzestrzenia się jej, więc nie było żadnych zmarszczek. Rozwiązanie to jest proste, ponieważ podpaska jest bardzo mokry i nie rozerwać. Ostrożnie przechylić plik, a woda jest odprowadzana. Stosuje się go do wazonu, uprzednio posmarowanej klejem PVA. Gładka aplikacja ręcznie lub niewielki walec. Bardzo, bardzo powoli i ostrożnie usunąć plik w kącie, pozostawiając jedynie powierzchnię tkanki. Palce (jeśli trochę rysunku) lub cała ręki (jeśli jest duży) wyrzuca wodę i pęcherzyków powietrza spod warstw papieru. Może się zdarzyć, że rysunek nie odkleić z pliku. Wszystko zależy od tego, co do produkcji serwetek papierowych. Dlatego musimy działać bardzo ostrożnie, tak aby nie złamać produkt. Było to możliwe, aby oddzielić obraz z serwetki? Doskonała! Zajmują obecnie wazon warstwę lepiszcza rozcieńczonego wodą. Pomimo faktu, że proces ten jest opisany przez długi czas, w rzeczywistości to nie trwa dłużej niż 10 minut.

Powodzenia w nowych przedsięwzięciach!