248 Shares 4738 views

Jak ugotować danie z boczku wieprzowego

Potrawy z wieprzowiny mostka zewnątrz bardzo smaczne, jeśli sporządzone prawidłowo. Głównym sekret tego produktu polega na naprzemiennych warstw tłuszczu i mięsa. Smak gotowego naczynia jest delikatny i niepowtarzalny. Mimo wszystko, w trakcie przygotowywania tłuszczu topi się powoli i przesyła wszystkie smak mięsa. Jako dodatek do takich potraw, można korzystać ze wszystkich rodzajów zbóż, ziemniaków, a nawet fasola. Więc niektóre proste przepisy z boczku wieprzowego.

tymianek i rozmaryn boczku sól cytrusowych

Aby przygotować ten aromatyczne i satysfakcjonujące danie, trzeba będzie:

 1. 4 cytryny.
 2. 1 kg piersi świni.
 3. 400 g ziarna, Fava.
 4. 400 gramów kapusta.
 5. 20 g masła śmietana.
 6. 100 g marchwi.
 7. 20 ml oleju z oliwek.
 8. 50 ml syrop klonowy.
 9. 50 ml wina octu.
 10. Łyżeczkę nasion gorczycy i kolendry.
 11. Ocet balsamiczny.
 12. 20 g świeżego rozmaryn, tymianek.
 13. 50 gram gruboziarnistej soli morskiej.

przygotowywania żywności

boczek wieprzowy jedzenie przygotowane dość łatwo. Najważniejsze – do przestrzegania wszystkich zaleceń. Pierwszy etap polega na przygotowaniu wieprzowiny. Grube skórki z boczkiem należy wyciąć. Podczas gotowania, to będzie trudne, nienadające się do spożycia przez ludzi.

Sól morska powinna być dokładnie wymieszane ze skórki cytryny, wcześniej roztartych na drobnej tarce. Otrzymaną kompozycję należy dodać drobno posiekanej rozmaryn, tymianek. Przygotowany fragment wieprzowej wydzielinami soli może być również mieszany z przyprawami.

Czy muszę marynować

Dania z boczku wieprzowego są bardziej czuły jeśli marynowane mięso trochę. W tym przypadku, kawałek mięsa, pokrytą soli przyprawy muszą zostać umieszczone w pojemniku, a następnie w chłodnym miejscu.

Jako takie, piersi powinna wynosić od 8 do 9 godzin. Aby wieprzowe marynowane dobrze, można przygotować go wieczorem i umieścić w lodówce przez noc. Rano ze może to być ugotować pyszne danie.

Jak gotować boczek

Dania z mostka wieprzowa w piekarniku przygotowuje się znacznie szybciej. Dlatego też, po marynowania mięsa powinien być oczyszczony z soli i przypraw. W razie potrzeby można ją płukać pod bieżącą wodą. Mostek można następnie umieścić na patelni, i umieścić w piecu podgrzanym do temperatury 230 ° C Po 30 minutach, temperatura powinna być obniżona do 120 ° C, Gotować boczek w tym trybie, nadal około 1-1,5 godziny.

Making of ozdobami

Dania z boczku wieprzowego są doskonale połączone z innymi produktami. W tym przypadku pasuje wszystko od warzyw. Aby przygotować przybrać należy rozłożyć na liści kapusty, a następnie spadać do gotującej wody do kilku minut. Następnie, produkt musi być wypełniona z mieszaniną sporządzoną z oleju z oliwek, octu, musztardy i syrop klonowy, nasion kolendry, wstępnie smażone na patelni do smażenia. Po kilku godzinach w kapuście zimnym powinna być smaczny i kruche.

Obrane Fava fasola i rozdrobnione marchewki trzeba Blanch w osolonej wodzie. Po że warzywa należy wiązać z kapustą. Teraz mieszanka warzyw powinny być duszone w maśle.

Jak aplikować

Miski trzeba rozwinąć dekoracji na wierzchu położyć plastry soczystego mięsa. Potem trzeba ozdobić mostek. Może być stosowany w tym przypadku, z octem balsamicznym. Powinien on być ogrzewany nad ogniem w małym pojemniku i gotować, aż gęsty. Zatem zdobione naczynia z boczku, aby Mu służono.

Pizza z boczku, rukolą i serem

Aby przygotować przekąskę, trzeba:

 1. Łyżka cukru.
 2. Łyżeczka sól.
 3. Trzy łyżki oliwy z oliwek.
 4. 3 filiżanki mąki, korzystnie pszenicy.
 5. szklanki wody.
 6. 11 g suchych drożdży.
 7. 400 g pomidorów marynowanych.
 8. 3 ząbki czosnku.
 9. 400 gramów sera.
 10. Łyżeczka majeranku.
 11. Belka rukola.
 12. 400 g wędzonego boczku.

ciasto gotowanie

Takie naczynia boczku wieprzowego powinny być przygotowane wychodząc z ciasta. W głębokim zbiorniku wody muszą być mieszane, cukier piasek i sól. Uzyskana struktura powinna zostać wprowadzona drożdże. Pojemność powinna przykryć i zostawić minut w 10. Gdy pojawi się piana z oliwy z oliwek powinny być wprowadzane i przesianej mąki. Wszystko należy dokładnie wymieszać. Kiedy jednorodną masę, należy przenieść go do obrabianej powierzchni posypanej mąką. Tutaj, ciasto powinno być dokładnie zagnieść. Powinna ona być elastyczna. Po tym, ciasto może być przeniesione do głębokiego pojemnika i mąką. To musi rosnąć i zwiększać kilka razy w objętości.

Przygotuj inne produkty

Teraz trzeba przygotować sos pomidorowy. W tym celu, pomidory powinno się rozrywać, a następnie rozdrabniany z zastosowaniem miksera. Patelni podgrzania oleju powinny smażyć posiekaną czosnek w nim. Tutaj jest to konieczne, aby dodać pomidory puree, solą i pieprzem. Wszystkie składniki należy dokładnie wymieszać. Po masa zacznie się gotować, ogień trzeba zrobić mniej i gotować, aż gęsty. Następnie trzeba dodać majeranek.

Gotowanie Pizza

Gotowy ciasto należy podzielić równo na dwie części. Spośród nich trzeba tworzyć kule i zwinąć je. Badanej grubość powinna wynosić około 5 mm. napełniania składniki powinny być kruszony i mieszany z oliwą z oliwek. Obleczony papierem do pieczenia, posypać mąką i przekazać do sprawdzenia formacji. Sos pomidorowy powinien rozprzestrzeniać się wokół zbiornika. Po tym teście, trzeba posypać serem, a następnie umieścić farsz. Wolna przestrzeń musi obejmować rukolą. Piec do pizzy potrzeby w temperaturze 250 ° C przez 10 minut.