664 Shares 7250 views

Ośrodek rekreacyjny „Emerald” czeka na gości

Niżny Nowogród – miasto wielkich zabytków. Kreml, Klasztor, Chkalov schody, muzeum, wyjątkowy jarmark, więzienie, planetarium i bardziej przyciąga wielu turystów. Ośrodek rekreacyjny „Emerald” serdecznie pomieścić wszystkich gości.


Ten pensjonat położony jest pośród stuletnich sosen. Powietrze jest czyste tutaj przez cały rok i dobre dla zdrowia. Ale to nie wszystkie przysmaki oferowane Wypoczynkowy „Emerald”. Niżny Nowogród jest pensjonat pół godziny jazdy. Oddalony zaledwie o kilka minut – Gorky Sea.

opcja budżet

Przytulne pokoje przyjemny odpoczynek o każdej porze roku. Na terenie znajduje się trzynaście domki, dom VIP i domy letnie. Pokoje tutaj można wybrać na każdy gust i każdą torebkę. W standardzie znajduje się jeden pokój, ale reszta tutaj nie są więcej niż trzy osoby. A jeśli goście są bardziej – są wyposażone w dodatkowe łóżka. Użyj jedną toaletę i prysznic może spocząć trzy pokoje. W pokoju znajduje się stolik nocny, szafa. Mogą również korzystać z Internetu i telewizor. Ośrodek rekreacyjny „Emerald” zawiera sale jak hotel. Należą do nich: pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, a także kilka stolików i szafę. Ten typ pokoi różni się od wersji standardowej w którym znajduje się łazienka i prysznic bezpośrednio w pokoju.

Nawet wielkie sekcje lokalizacja dla młodych zawodników dostarczyła centrum rekreacji „Emerald”. Region Niżny Nowogród aktywnie rozwija ten sport. dom młodzież – specjalny organ, który znajduje się w pobliżu boiska piłkarskiego. Cztery z nich, a każdy z nich ma dwa pokoje. W każdym z nich można korzystać z maksymalnie sześciu osób. Pokój przeznaczony jest dla trenera. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor. Jedno ciało – dwa prysznice i dwie łazienki.

Inni uwielbiają drogo

Apartament posiada trzy sypialnie, z których dwie są zastrzeżone do sypialni i jeden – pokój dzienny. W każdej sypialni znajdują się dwa pojedyncze łóżka, dwie szafki nocne i jedną szafę. Pokój dzienny zawiera sofa, szafa. Jest też klimatyzacja, TV i Internet. Prysznic i WC osobno.

Ośrodek rekreacyjny „Emerald” oferuje komfortowe pokoje dwuosobowe w stylu góralskim. W przytulnym salonie znajduje się sofa i przestronna szafa, można korzystać z internetu i telewizor.

Mieszkanie ma trzy pokoje. Jest to pokój dzienny, sypialnia. Nawet kuchnię. W salonie znajduje się kanapa i szafa, TV. Istnieje w Internecie. W sypialni – podwójne łóżko, dwie szafki nocne i szafę. W kuchni znajduje się stół i lodówkę, materiały do gotowania, czajnik elektryczny. Prysznic i WC w tego typu pokoi posiada oddzielną lokalizację.

Suite – dwukondygnacyjny budynek. Na pierwszym poziomie znajduje się salon, który ma narożną sofę. Oto klimatyzacja, telewizor i DVD. Jeszcze w tym samym miejscu znajduje się kuchnia z lodówką. Drugie piętro zajmują dwie sypialnie. W każdym znajdują się dwa pojedyncze łóżka, dwie szafki nocne i szafa.

VIP dom – najbardziej elitarna miejsce, które może dostarczyć Wypoczynkowy „Emerald”. Niżny Nowogród regionu słynie z drewnianej ramy, ponieważ są one wykonane ze specjalnego drewna sosnowego Archangielsk. Na pierwszym piętrze znajduje się przytulny salon z meblami, kuchnia ze stołem jadalnym, telewizorem i łazienką. Na drugim piętrze znajdują się dwie sypialnie z meblami. Istnieje również inny łazienka z prysznicem.

Ośrodek rekreacyjny „Emerald” od wszystkich pasz

Na podstawie niezwykle smaczne posiłki. Jest on umieszczony na formie i są wliczone w cenę. Ponadto, za dodatkową opłatą dostępna jest usługa dostawy posiłek do pokoju. ośrodek rekreacyjny „Emerald” posiada uprawy kaczki i gęsi, które później służy świeże produkty ekologiczne. Słynie z kuchni i pysznych wypieków pensjonacie, który jest wykonany w naszej piekarni.

dla rekreacji

Na bazie wielu przedmiotów wykonanych specjalnie dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Obecnie boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią. Między zespół może konkurować jako nowicjusz i profesjonalnych sportowców. Siatkówki i koszykówki tenisowe, bieżnia, korty tenisowe – to wszystko oferuje centrum rekreacji „Emerald”. Region Niżny Nowogród nie wie już tak dużych wypożyczalnia sprzętu przedmioty, jak w tym pensjonacie.

Dla dzieci jest osobny program. Dwa pokoje dla dzieci z automatów nie będą się nudzić na chwilę dzieci. Plac zabaw dla dzieci, liny miasto i piękny zakątek przyrody dadzą tylko jasne emocje.

Musimy wspólnie bawić

„BiBaBo” – który spoczywa na dnie, on wie, że to początkowe litery słowa „basen”, „bar”, „miska”. Gdzie można rywalizować w zdolności do gry w bilard na czterech torów do gry w kręgle – pokazać swoje umiejętności. Wtedy będzie można odwiedzić bar, ale nie jest proste, ale z nowoczesnym wyposażeniem, tak piękne tu lumiere, a może aktywnie tańczyć. W tym przypadku, w centrum jest także klub dla dzieci, który jest nazywany „Emerald City”. Tutaj zawodowi nauczyciele będą uczyć dzieciom wszystkie rodzaje sztuki – malarstwa, rzeźby i wiele innych typów robótek.

Chciałbym tu wrócić!

Wielu z tych, którzy przychodzą do tego wspaniałego miejsca, na pewno chcemy wrócić w pensjonacie „Emerald”. W centrum rekreacji ma tylko pozytywne opinie. Wszyscy są bardzo zadowoleni z czasu spędzonego tutaj. Dzieci są zadowoleni z różnego rodzaju gry i zabawy. Wszystko tu zostawić szczęśliwy wakacje, dzięki dla personelu i obiecał wrócić, kiedy jest nowa wersja.