226 Shares 3959 views

Suzuki SV 650, motocykl drogowy o sportowym charakterze

Suzuki SV650 – popularny rower szosowy ze sportowym charakterem. Model jest bardzo nadaje się do jazdy po mieście, choć od czasu do czasu pokazuje jego charakter „suzuchy” i stara się stanąć na tylnym kole. Dynamiczny i nowoczesny design samochodu zrobił swoje zadanie, w 650 SV ma dużo fanów. Nikt nie myli ani ceny ani warunków gwarancyjnych, ani żadnych innych kryteriów. Kupujący w kolejce.

Jak możemy wyjaśnić bezprecedensową popularnością modelu

Motocykl Suzuki SV 650 opinii o które tradycyjnie były pozytywne, spowodował reakcję właścicieli wcale, „źródło przyjemności!” Jeśli zbierać informacje zwrotne od właścicieli i podsumować ich wszystkich elementów konstrukcyjnych motocykla w pierwszej kolejności na atrakcyjności silnika idzie, wielki agregat V-Twin (średnicę cylindrów – 81 mm skok tłoka – 63 mm). Zrozumiałe jest, że gdy takie parametry tłoka silnika nie może być powszechne, ich ilość wynosi 70 litrów. a. przy 9000 obr / min. Silnik dźwięku z bezpośrednim przepływem tłumika niepowtarzalnym, chociaż kilka razy starając się „dusić” Projektanci-estetów, którzy myślą Growl Motocykl w złym guście.

Jak poprawić doskonałość

Niemniej jednak, modelu Suzuki SV650 Specyfikacji które są zaprojektowane w najlepszych tradycji japońskich motocykli, jest to samochód kultowy od jego uruchomienia w 1999 roku. Oficjalnych przedstawicieli amerykańskiego oddziału „Suzuki”, pytany o powody fenomenalną popularność SV 650, tylko wzruszył ramionami. Motocykl stał się ból głowy cała konstrukcja korpusu, po spędzeniu odnowiony, a nawet więcej, aby tworzyć modyfikacje zaawansowane technicznie urządzenie jest nieuzasadnione, ponieważ istnieje ryzyko, nie poprawi się, ale raczej pogarsza jego wydajność.

Suzuki SV650 Tuning

Jednak inwestycje potrzebne do usprawiedliwienia, a Suzuki SV650 przeszedł ulepszeń pod względem aerodynamiki, które umożliwiły konstrukcję wielo-wariantowej. Obveski motocykl upadł, zamiast standardowego owiewka została zainstalowana zminimalizowane. Charakterystyka urządzenia natychmiast zmienić, ale nie było jasne, w jakim kierunku. Zdecydowano się pozostawić w produkcji masowej i sprawdzoną opcją w tym samym czasie, aby rozpocząć produkcję nowej wersji ze zmodyfikowanym ramka aluminiowa krata. Tak więc na rynku w 2003 roku, istnieją dwa modele: lekko „pozbawiony” wersja Suzuki SV650 i wersja „S” z usprawnionym ciała.

małe zmiany

Nieznacznie zmodyfikowana przednie zawieszenie ma Suzuki SV 650. piór 41 mm średnicy, a cały system amortyzujący pozostała taka sama, przednie tarcze hamulcowe dodanych perforacje dla lepszej wentylacji, zacisk również pozostała bez zmian – dwa tłok pływający. Zawieszenie tył wydłużony wahacz, a tym samym skok dźwigni wzrosła o 30%. Suwmiarka System Tokico został zniesiony, został zastąpiony przez pływające jednotłokowa Nissin.

modernizacja silnika

Silnik Suzuki SV 650 nie jest potrzebne, aby być regulowana, jego modernizacja ograniczone do instalacji nowej marki układu wtrysku paliwa z podwójnym wlotem powietrza a przepustnicą zwiększonego komorze który rozciągał się od 5,8 do 8,5 litrów. Zmieniona ilość tłumik – od 5 do 6,5 litrów. System dystrybucji gazu był głęboko węgliki krzywki, tym samym znacznie poprawić zasobów rozrządu. W pełnym wymiarze czasu procesor 16-bitowy „czytać” dzieło wału korbowego, otrzymał nowe ustawienia, przez co poprawiło dokładność pozycji.

urządzenia

Najistotniejsze zmiany były na desce rozdzielczej motocykla i samych urządzeń. Panel Suzuki SV650 został dostosowany do standardowego modelu SV1000 panel instrumentów, alarmem i pomocy wskaźnika wyprzedzającego również pozostały identyczne. Reflektory i innych urządzeń oświetlenia motocykl nieco zmieniona pod względem wzornictwa.

Główne parametry

Suzuki SV650 wymiary: długość – 2080 mm, szerokość – 745 mm, wysokość – 1085 mm, rozstaw osi – 1436 mm, wysokość – 802 linii siedzenia mm. Prześwit – 151 mm. Masa Motocykl (suchy) – 165 kg. Dane techniczne motocykli nie są bardzo wyłączności. Jeśli porównać je z cechami pojazdów tej samej klasy, parametry SV 650 jest dość skromne. Co zatem powoduje popularności?

parametry techniczne

 • Silnik – w kształcie litery V, dwucylindrowy, marka TSCC, DOHC, cztery.
 • – cztery zawory na cylinder.
 • Pojemność – 0,648 litra.
 • Otworu – 81 mm.
 • Stopień sprężania – 11.55 jednostek.
 • System zasilania – wtrysk paliwa stożek o średnicy 39,2 mm.
 • chłodnica – ciecz.
 • Maksymalna prędkość projektowa – 204 kilometrów na godzinę.
 • Przyspieszenie do 100 km / h – 3,8 sekundy.
 • Pojemność zbiornika paliwa – 17 litrów.
 • Transmisje – sześć prędkości, kasety.
 • Napęd na tylne koła – łańcuch.
 • przednie koła – 120/60 – ZR17.
 • tylne koła – 160/60 – ZR17.
 • Zawieszenie przednie – teleskopowy fontanna, z amortyzatorami.
 • Tylne zawieszenie – pendular regulowane, siedem poziomów napięcia, progresywny.
 • Hamulec przedni – zacisk podwójny tłok dwukrotnie perforowanej płyty o średnicy 290 mm, wentylowane.
 • Hamulec tylny – Caliper jednego tłoka, jeden dysk o średnicy 220 mm.