628 Shares 4572 views

„Hercules” (sucha mieszanina): produkty i charakterystyka

Jeśli słyszałeś marki „Hercules”, mieszanki suche od tego producenta powinny być znane do ciebie, bo są dość powszechne na rynku materiałów budowlanych. Są one stopniowo zastępując kompozycje oparte na piasku i cementu, bardziej wybitne osiągnięcia. Jest to bardzo wygodne, aby je hodować i pracować z nimi. W zależności od celu, kompozycja „Hercules” stoją, murze i tynku.


Gipsu i kit

Zaprawa „Hercules” ma wysoką wytrzymałość, nie używać wypełniacza, po aplikacji będą mogli uzyskać błyszczącą powierzchnię. Praca z takich kompozycji może być zarówno ręcznie jak i sposób rysunku urządzenia. Skład dobrze rozłożone, a po zakończeniu procesu wyrównywania nadaje się idealnie. Powierzchnia po obróbce ma obawy ekspozycji na wilgoć. Przed rozpoczęciem pracy, można wybrać składu frakcyjnego, aby uzyskać żądaną grubość.

Mają doskonałą jakość i kit z firmy „Hercules”. Suche mieszanki tego rodzaju może być wykonana z tynku i nie kurczą się po zastosowaniu. Opakowanie jest bardzo wygodne (3-15 kg), która pozwala na zakup pewnej ilości materiału, które nie muszą płacić za mieszaninie jeśli wymaga małej objętości.

zaprawy murarskie

Jeśli masz potrzebę, aby kupić mieszankę murowane z szerokiej gamy produktów można wybrać kompozycję o pożądanych właściwościach. To może być z materiału, na przykład jako materiałów ogniotrwałych lub mrozoodpornego cech marką „Hercules”. Suche mieszanki tego typu wykazać doskonałą ukladyvaemost i plastyczność. Mogą one być stosowane na powierzchnię prawie wszystkich materiałów, które tłumaczy się wysoką przyczepnością.

Kompozycje są używane do układania instalacji naziemnych konstrukcji i fundamentów budynków. Doskonała kompozycja zachowuje się w glebie z normalnej wilgotności. Gdy stosuje się kompozycję M-100 jest równa szybkości przepływu 1,67 kg na 1 m 2, gdy grubość powłoki jest równe 1 mm.

Sprzęgające dla organizacji i mieszanin płci

Na podłodze wyrównywania Compounds „Hercules” są często stosowane. Mieszanki suche idealnie pasować na powierzchni w regeneracji więzi. Do naprawy, można wybrać do wyrównywania podłogi nalewane proszkach do tworzenia więzi. Wybierz elementy tej marki zalecany do systemów edycyjnych na bazie cementu i polimerów.

Cechą stosując mieszaninę „Hercules” wyrównanie podłogi

Preparaty odpowiednie do wyrównywania podłogi, wiążą się z użyciem specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w pracy z nimi. Podstawą być wstępnie przygotowane. W tym celu, powierzchnia jest to konieczne w celu usunięcia zanieczyszczenia. Przy użyciu rozpuszczalnika, konieczne jest, aby wyeliminować resztki farb i olejów. Płci powinny być umyte i dokładnie wysuszono. Jeśli na powierzchni nie są wystarczająco dobrze ufortyfikowane elementy niezbędne do ich pozbyć.

Jeden dzień przed rozpoczęciem prac niezbędnych do uszczelniania spoin i połączeń. Następnie podkład nakłada się mieszanki. Jeśli podstawa do uruchomienia z dobrą chłonność, a następnie zastosować warstwę gruntu powinna być 2-3.

trzeba przygotować przed procesem:

  • Latarnie;
  • poziom;
  • kredy;
  • kabel;
  • wiadro do mieszania roztworu;
  • startera;
  • wiertarka z łopatką;
  • Wałek do gruntowania;
  • Łożyska igiełkowe.

Jeśli zdecydujesz się użyć w naprawie „Hercules” produktu, mieszanki suche tego producenta powinny być stosowane na rezonatorów. Na chropowatych definicji powlekania powinny wdrożyć najwyższy punkt powierzchni. Upewnij się, że jest to możliwe za pomocą poziomicy laserowej, ale kombinezon i tradycyjny budynek. W punkcie maksymalnego szczytu należy umieścić latarnię. To musi być wykonana z listew. Te sygnały nawigacyjne są zainstalowane w kilku punktach na obwodzie pomieszczenia. Teraz można rozpocząć przesyłanie roztworu na powierzchni podłogi. Warstwa jest traktowana z wałka napowietrzającego który wyeliminuje pęcherzyków powietrza. Przez wylanie kolejnej porcji kompozycji rozpoczyna się po 10 minutach. Po upływie 20 godzin dodatkowo dopuszcza się stosowanie w pełni gotowy łącznik z „Hercules” materiał marki. Mieszanki suche są tworzone z uwzględnieniem zapotrzebowania na szybkie wlać. Jeśli górna jest jakiś rodzaj gładzi, to jego instalacja powinna rozpocząć się w ciągu 2-3 dni.

Kleje i spoinowania

Zakres asortyment materiałów, „Hercules”, można znaleźć kleje do układania płytek porcelanowych, przeszklone i mozaiki. Po zakończeniu tych prac, można użyć mieszanki do wypełnienia spoin jak elewacyjnych i podłogowych płytek. Można wybrać połączenie z wymaganym kolorze. Fancy będzie posiadać doskonałe właściwości mają imponującą siłę i elastyczność. Mieszanina może być nakładana na każdej powierzchni, ponieważ mają zwiększoną przyczepność chroniący stawy przed wilgocią, co jest szczególnie ważne podczas pracy na zewnątrz budynków lub w łazienkach. Na pierwszy rzut oka wydaje się grzybów i pleśni, a zawarte w zaczynu składników przeciwgrzybicze.

Jeśli istnieje potrzeba naprawy urządzeń, w celu wykonania operacji na powierzchni mogą zakupić całą gamę produktów z jednego źródła. Mieszanki „Hercules” przedstawiony mas szpachlowych, klejów i iniekcyjne.