221 Shares 4949 views

Powinienem kupić telefon Prestigio? Przegląd najlepszych modeli i opinii na ich temat

Czasami są bardzo dobre telefony mniej znanych marek. Przyciąga do takich urządzeń, kosztów i funkcjonalności. Ale czy warto kupić takie smartfony?


projekt

Wygląd Prestigio pojazdy firmowe jest dość interesujący i niezwykły. Każde urządzenie ma swój własny projekt i wyróżnia się wśród swoich rówieśników.

Mylone przez pojawienie się tylko wielkie podobieństwo do popularnych smartfonów. Uczucie, które dla swoich pojazdów firmowych trwa kilka szczegółów ze znanych modeli i łączy je.

Na przykład, projekt Grace X3 przypomina różnych urządzeń znanych wszystkim firmy „Samsung”. A jeśli usunąć logo firmy, telefon komórkowy Prestigio będzie trudne do odróżnienia od popularnej marki.

Oczywiście, telefony low-end, takie podobieństwo jest tylko na rękę. W rzeczywistości, telefon Prestigio wprowadza lidera projektu w tańszej rynku.

Użytkownicy w tym względzie trudno byłoby oskarżyć firmę, ponieważ urządzenie jest dość ciekawy wygląd i niewiele przypominają tanie smartfony, wyprodukowane w Chinach.

kamera

Oprócz projektowania, telefon Prestigio czasami naśladowane w innych aspektach ich bardziej zaawansowanych braci. Zainstalowane w aparacie urządzenia okresowo naśladować wszystkie tego samego lidera rynku, firmy „Samsung”. Tak więc, urządzenie 5453 Duo obzavolsya 8 MP okiem, ale w rzeczywistości jest on analogiem pięciu megapikseli znane firmy.

Czasami telefon komórkowy Prestigio wyposażony i bardziej wydajne aparaty, jak w 3530. Istnieje aż 13 Mn, a przednia też docenią obecność właściciela 5MP.

Oczywiście, istnieją wyjątki. Model 3453 posiada łącznie 2 MP, ale biorąc pod uwagę jego cenę, to nie wygląda bardzo ważne.

Jest to niemożliwe, aby powiedzieć, że aparat w urządzeniach firmy – ich słaby punkt, przeciwnie, jest jednym z największych atutów smartfonów firmowych. Niewielu tanich telefonów komórkowych będą mogli pochwalić się podobnymi cechami.

nadzienie

W swojej kategorii jest to bezpieczne założenie Prestigio Multiphone phone dość zaawansowanego urządzenia. Wypełnienie niektórych przedstawicieli jest w pełni zdolny do konkurowania nawet w średniej klasy urządzeń.

Na przykład telefon Prestigio Grace 7557 jest w stanie zaskoczyć wielu użytkowników jego wypełnieniem. To dość niezwykłe, zarówno w zakresie projektowania i zdolność do zaspokojenia wiele żądań smartphone nawet wymagających użytkowników.

Urządzenie stał się właścicielem aż osiem rdzeni, z których każdy ma częstotliwość 1,7 GHz. Oczywiście, procesor korzysta z MTK, jak w większości chińskich pojazdów. Pomimo swojego pochodzenia z Chin i niskim kosztem, części używane są bardzo dobrze sprawdzone.

Oprócz doskonałej procesora smartphone zawiera nawet 2 GB pamięci RAM. Reprezentatywny dla telefonów low-end jest doskonałym wskaźnikiem.

Oczywiście, są niedrogie urządzenia z niższej wydajności. Chociaż Grace 7557 ma niską cenę, można słusznie uznać za jedną z wizytówek firmy.

Spółka sprzedaje solidnie napełniania nawet najtańsze urządzenia. Przykładem na to jest 3503 o 1,2 GHz i 512 pamięci RAM.

Być może wiele smartfonów wydany przez firmę, a nedotyagivayut do 7557 sprzętowo, ale nadal być w stanie spełnić wiele próśb właściciela.

pokaz

Niedociągnięcia w najbardziej reprezentatywnych jest ekran najtańsze urządzenie. I to nie jest mała przekątna i rozdzielczość. Instalacja nawet 4 cale, firma czasami zaniedbuje inne parametry.

Więc telefon Prestigio 3453 wyposażony w technologii TFT. I wszystko jest niczym, ale brak obrazu w pikselach ziarnistości.

Ten brak został rozwiązany w bardziej zaawansowanych modelach. Już w 7557 nowoczesna technologia Super AMOLED i lepsza rozdzielczość.

Przy wyborze urządzenia należy badać właściwości ekranu. Ponieważ nie wszystkie urządzenia mogą spełniać jakość wyświetlacza.

bateria

Głównymi smartfony problemowe, produkowane przez tę firmę, to akumulator. Na pierwszy rzut oka, baterie stosowane w urządzeniach, które mają znaczną pojemność, ale czas pracy przynosi.

Stosowanie nie jest szczególnie wymagający procesora spółka MTK będzie musiał rozwiązać ten problem, ale nadal istnieje.

Urządzenie jest rozładowany bardzo szybko, mimo że parametry baterii odpowiadają tym samym „Lenovo”. Przybliżona pojemność nawet najsłabszych telefonów mAh w 2000 roku, ale wydaje się, że w rzeczywistości tylko 1500.

Odpowiednio, czas trwania aktywnego wykorzystania zaledwie 3-4 godzin. Może się wydawać, że jest to całkiem normalne, ale nie zawsze mają możliwość dodatkowo naładować urządzenie.

W porównaniu z tym samym „Lenovo”, posiadające bardziej zaawansowane napełnianie i podobną pojemność baterii, czas pracy jest śmieszne.

remont

Nieprzyjemna sytuacja, która może zmierzyć się z właścicielem Prestigio jest porażką. Ale problem nie jest w urządzenie zostało uszkodzone, a szukać części do niego. Większość sklepów po prostu nie mają części w magazynie do urządzeń tej marki.

Jedynym wyjściem z tej sytuacji – długie oczekiwanie na pojawienie się żądanego zasobu lub zlecenia z zagranicy.

godność

Jeśli zastosujemy najbardziej udanych urządzeń tego zakresu, możliwe jest ustanowienie pomysł, czy nie staje się właścicielem Prestigio.

Koniecznie należy zwrócić uwagę na ciekawy design urządzeń. I bez względu na koszt urządzenia, każdy smartfon wyróżnia się i jest szczęśliwy. Nawet wśród popularnych telefonów komórkowych trudno jest znaleźć taką dużą różnorodność. Chwytliwe wygląd i osobowość każdej marki telefonu samodzielnie na ogólnym tle.

Nie mniej przyjemne będzie dostępność dobrej jakości aparatu. Modele z najwyższej półki, takie jak 3530, to będzie aż 13 megapikseli. A telefon Prestigio posiada wszystkie niezbędne dane, poprawić jakość obrazu.

Zignorować kilka ekranów urządzeń jest trudne. Zastosowanie nowoczesnych technologii i badań szczegółowości umożliwia wyświetlanie konkurować z już znanymi markami.

I więcej Niewątpliwą zaletą firmy Prestigio to cena ustalona w telefonie. Prawie wszystkie modele można z pewnością przypisać do tanich urządzeń, godne uwagi.

braki

Istnieją również wady, trochę pogorszyć ogólny obraz.

W przeważającej części jest to niesamowite drenażu na baterii. I podobnie jak w standardzie dla wszystkich baterii nie zaspokaja wszystkich potrzeb urządzenia. Ciągła zależność od opłat przysłania wrażenie smartfony firmy. Baterie mogą być zastąpiony analogiem o większej pojemności, aby rozwiązać problem, ale średnia bateria nie wystarczy.

Bolesny punkt na najniższej cenie urządzeń jest ich ekran. Przestarzała technologia i godne pikseli nie poprawiają wygląd podczas eksploatacji. Zachowanie słońcu nie jest również powodować zachwyci właściciela.

opinie

Według użytkowników, wiele zarówno pozytywnych i negatywnych stronach telefonu Prestigio. Opinie są ograniczone do absolutnie różne zdania.

Niektórzy właściciele mają problemy z zawieszenia systemu, podczas gdy inni na tym samym komputerze wszystko działa idealnie. Wrażenie, że podobna sytuacja ma miejsce ze względu na firmware.

Zdecydowana większość właścicieli Prestigio skarżą się na niską żywotność baterii, ale nie jest to problem w wielu telefonów low-end. Niestety, telefon Prestigio, przeglądy, które będą w stanie znaleźć, najprawdopodobniej, będzie również wadą.

W ogóle, właściciele urządzeń wydają się wierzyć, że koszt i funkcjonalność w pełni pokrywają małe wady. komórkowe Firma jest bardzo zadowolony z wszystkich użytkowników.

wynik

Smartfony firm pokazują ich najlepszej strony jako opcję budżetu. Przeciętna funkcjonalność jest dobre dla wielu zadań.