520 Shares 5424 views

Ukryte symbole tatuaż „Skrzydła”

Tatuaże nigdy nie były tylko rysunki. A już na pewno nie pragnienie, aby wyróżniać się wśród plemienia doprowadził do ręki jeden z pierwszych mistrzów malarstwa bielizny. Dla każdej linii skrzydłach znakiem które mnożą się siłę, wytrzymałość i zapewniają ochronę od wszelkiego zła, przed atakami wrogów i kończących banalną złe oko. Rzut oka na skomplikowanej strukturze, ugodowy człowiek już wiedział, jakie plemię spotkali się na wąskiej ścieżce, znajomy, jak stary jest i, w rzeczywistości, czego się po nim spodziewać. Potem rozwiązał sytuację – czy znajomość trwała dość spokojna droga lub ścieżka stała się zbyt wąski.


Aktualne Miłośnicy ozdobić swoje ciała z rysunkami i skrupulatnie stosuje się do tatuaży. Skrzydła, smoki, celtycki wzór, gothic ligature – to nasza podświadomość, sposób wyrazić wewnętrzną „i”, ukryte pod warstwą cywilizacji. Obraz pokazuje świat komunikat: zobacz wszystko co naprawdę!

A jeśli mówimy o tatuażu „skrzydeł”, a następnie zobaczmy, skąd o tym bardzo często symbolem „nogi rosnąć”. Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – analogia z aniołami. Niebiańskie stworzenia wspaniałych ucieleśniają niewinność, mądrość, czystość i wielkość. Są niebieskie żołnierzy, którzy mają moc i władzę, ale oni są naszymi duchowymi opiekunami chronione i niewidoczny za nami. I dlaczego nie zaznaczyć ich obecność bardziej widoczna, nadziewane tatuaż na ramieniu, jak skrzydła uszczelnienie ochrony anielskiej.

Ale to wszystko sprowadza się do jednego wyjaśnienia. Druga interpretacja jest związana z ptakami, a dokładniej z darem ich stopami na ziemi. Wolność od ram, niezależność osądu i działania. Nic dziwnego, że szeroko rozpostartymi skrzydłami w połączeniu z płonącym sercem jest powszechnym symbolem między rockers – życie jako misję, nie ma żadnych granic miejsce i szarej nudy.

Znaczenie tatuażu „skrzydła motyla” jest o wiele bardziej skomplikowana. Kruche delikatne stworzenia zaskakująco trafnie oddają ulotne piękno ludzkiego życia. Więcej, być może, warto pamiętać, że w niektórych cywilizacji Motyl symbolizuje duszę, która jest znacznie silniejsze niż ziemskie ciała. Nic dziwnego, że słaby motyl zamiatać jej skrzydeł jest w stanie obniżyć tsunami.

Ale, być może, jest to, aby uciec od wysokich sprawach i do refleksji nad praktycznym boku tatuaż. Skrzydła są zwykle pakowane na łopatkach. Oczywiście, nikt nie stworzył ścisłe kanony – może być stosowany do rysowania i na brzuchu i na kostkach i nadgarstkach. Ale taki harmonijny obraz będzie wyglądać na plecach. Ta część ciała niemal doskonałej płótnie stworzyć przestrzenny rysunek. Ponadto skóra na łopatkach dość grubej, pod nią znajduje się blisko położonych naczyń, więc ból nie będzie tak ostry. Ponownie, ta część korpusu nie jest podatne na zmiany związane z wiekiem, w związku z tym, postać nie odkształca się w czasie, również.

Odważny do tatuażu „skrzydłami” wzorów, które zataczają wyobraźni pre-skontaktować się z pana, ile sesji potrwa do zakończenia zadania. Oczywiste jest, że duża wielkość i skomplikowany wzór wymaga więcej niż jedną godzinę ciężkiej pracy. I nie denerwuj się, jeśli „skrzydła” zostaną pokazane krok po kroku. Cierpliwość zostanie nagrodzona w całości, gdy jesteś w końcu w stanie je zobaczyć w pełnej krasie.