443 Shares 7268 views

Basen płaska: Opinie

Najlepsze wakacje dla całej rodziny – to bez wątpienia sportowego. I, oczywiście, trudno jest wymyślić coś, co zabawne i ekscytujące, jak pływanie. dorośli i dzieci uwielbiają przelewać i rozwijać się w wodzie. Jest to zarówno najbardziej zabawne i poważne działania ćwiczenie. Dziś chcemy przedstawić Ci znany wśród Moskali basenie płaska. Być może będzie to ulubiony dla swojej rodziny.


Jak się tam dostać

Jeśli jeszcze nie udało się kupić roczną subskrypcję na basen, radzimy poczekać z decyzją ostateczną. płaska basen (Chimki) może być doskonałą alternatywą. Pomimo faktu, że nie jest położony w centrum miasta, transport nie jest problemem. Kompleks sportowy jest w odległości spaceru od stacji metra „Glider”, a także przystanku autobusowego „Aleshkinsky lasu.” Adres :. Vilis Latsis Street, itd. 8.

ogólny opis

W rzeczywistości, jest to wielki kompleks sportowy, gdzie można spędzić czas z rodziną, podczas gdy przeżywa wiele pozytywnych emocji. Największy basen jest nazywany płaskie „Powierzchnia wody”. Inaczej jest jednak, nie jest to najbardziej dogodna lokalizacja. W Chimki i nadal trzeba się tam dostać. Jednak to jest równoważone przez rozsądnych cenach i dobrej jakości usług.

Basen płaska znanym także dlatego, że terytorium kompleksu sportowego ma otwartą powierzchnię wody, gdzie można popływać w ciepłym sezonie. Sklep na miejscu. Tutaj można przyjść z rodziną i cieszyć się błękitnym niebem i świeży powiew podczas oczyszczania wody. Oczywiście, basen na płaskiej nie jedyna, w której nie ma osobnej misce na świeżym powietrzu. Ale większość z nich wymaga kartę klubową. Dlatego też, jeśli spontanicznie decydują się spędzić weekend zabawy, wybór masz jest niewielka.

Główne zalety

Po raz pierwszy odwiedza basen na płaskiej, będzie mile zaskoczony przez co panuje tu czystość. Można to wyjaśnić przede wszystkim niewielki napływ kuracjuszy, ale bardziej powinno hołd pracy administratorów. Tutaj jest stale monitorowana na czystość w szatnie i prysznice, a także prowadzenie nadzoru medycznego zdrowia kąpiących się i pobierania próbek wody prowadzona jest do analizy. Jest to nowy, przyjazny kompleks nowoczesnych technologii oczyszczania wody, który odbywa się przez ozonowania.

„Wody” (płaska basen) – jest to przede wszystkim duże, całoroczne centrum sportów rekreacyjnych. Obejmuje ogromną miskę z 25 metrów z pięcioma utworami. W ciągu dnia są tam bardzo niewielu turystów, więc wszystkie utwory będą do Państwa dyspozycji. Najgłębsza część – 1,8 m, najmniejszy – 1,2 m.

dla wszystkich

Każdy chce doświadczać prostych radości człowieka. Tutaj dbamy o to na etapie budowy. umywalka misa i prysznic są wyposażone w specjalne narzędzia do kompleksu bez żadnych problemów można znaleźć osoby niepełnosprawne na aktywności ruchowej, zaburzenia słuchu i wzroku. Są to urządzenia służące do opuszczania i podnoszenia kąpiących, poręcze w łazienki z prysznicami. Co więcej, na całym obwodzie są przyciski do nagłych personel medyczny. Kompleks posiada parking dla osób niepełnosprawnych. Uprzejmy i grzeczny administratorzy i instruktorzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomóc łodzi przyjemne i satysfakcjonujące.

grupa edukacyjna

Tutaj jest okazja, aby swobodnie unosić się w przyjemności, ani angażować się w specjalnych grup i indywidualnych treningów z trenerem. Polecamy odwiedzić basen dla dzieci w sesji plenarnej, ponieważ tutaj prowadzone są sesje grupowe z uczniami dwa razy w tygodniu.

Wszystkie prace w basenie jest rozprowadzany na trzy grupy pływaków. Są to dzieci z siedmiu lat, dorośli powyżej 18 lat i osoby niepełnosprawne. Szczególny czas przeznaczony dla seniorów i weteranów. W każdej z tych grup podzielić czas na uczestnictwo w grupie treningowej i po prostu chcą popływać. Ponadto, zajęcia z aerobiku wodnego.

czas pracy i koszty

Basen czynny jest od 7:00 do 23:00, dzięki czemu można wybrać w dowolnym momencie dogodnym dla Ciebie. Czas trwania jednej sesji 45 minut. Pojedyncza wizyta kosztuje 300 rubli dla dorosłych i 150 – dla dzieci, studentów i emerytów. aerobik w wodzie kosztuje 300 rubli dla jednej wizyty, a 250 – przy zakupie abonamentu. Jeśli chcesz przyjść w każdej chwili szybko jak to możliwe, zaleca się, aby wykupić roczną subskrypcję. Jego koszt to 25 000 rubli. Ograniczenia czasu tam pozostać.

obowiązki wczasowiczów

Są na tyle surowe, aby zdyscyplinować problemów. Gdy po raz pierwszy przekazać dyspozycję gdzie instruktor powie dokładnie, co robić nie należy. Na przykład, nurkowanie z brzegu basenu, ponieważ musi to być specjalny wieża, wyciągnąć nogi innych pływaków.

Na basenie musi mieć zaświadczenie lekarskie. Dla dorosłych, to zawarcie terapeuty, którego ważność wynosi 6 miesięcy. Dla dzieci od lat 7 do 14 są podobne dokument pochodzi z pediatrą. Do 10 lat będą musiały zaktualizować certyfikat co 3 miesiące, wówczas okres ważności zostaje przedłużony do 6 miesięcy.

Otwarta powierzchnia wody

Planar basen pod gołym niebem usytuowany jest na terenie kampusu. Oczywiście, że nakłada pewne ograniczenia na czas użytkowania. W rzeczywistości, to tylko trzy miesiące w lecie, a potem tylko przy dobrej pogodzie. Nie teren rekreacyjny wokół nie jest przewidziane. Dopiero wtedy można korzystać z kąpieli. Z korzyści – nie wymaga zaświadczenia lekarskiego, jak również nie ma potrzeby, aby zakupić subskrypcję. Zatrzymaliśmy się, nakupalis i pojechaliśmy dalej.

Odkryty basen na płaskiej (Chimki) otrzymała sporą popularność i ze względu na przystępne ceny. Do tej pory te wody są uważane za wyłączne oferty i jest o wiele droższe. Sesja dla dorosłych kosztuje 250 rubli, a dla dziecka – 150. Jest to dość niska cena w mieście.

zamiast wniosku

Rodzina Complex „obszar wodny” na sesji plenarnej – doskonałym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Jeśli przed weekendem, a nie wiesz, co zrobić, to mile widziane. Tutaj masz możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Sądząc po opiniach patronów, kompleks zadowolony czystości, co jest bardzo ważne. uprzejmy personel i poprawne – to kolejny duży plus.

Mały minus, który jest oznaczony przez stałych bywalców – obejmuje on czas z grup społecznych, w tym osób starszych i niepełnosprawnych. Ich zawody występują często w godzinach wieczornych, kiedy ludzie najbardziej pracy chcą odpocząć po męczącym dniu. W tym miejscu należy zwrócić uwagę administratorów. Reszta skomplikowanej pracy naprawdę zasługuje na uznanie.