709 Shares 8991 views

Mezoterapia igłowa: opis, rodzaje, rozmiary i opinie

Bezigłowa przedstawia procedurę podawania pod skórę i w komórkach skóry małych dawek leków czynnych. Tzw młodość i piękno kapsułka. Procedura bezigłowa ma na celu umożliwienie witaminy, minerały, aminokwasy i kwasy nukleinowe wchodzą bezpośrednio do skóry (warstwa środkowa skóry). No krem może osiągnąć ten efekt.

Po zabiegu mezoterapii skóry wygładzony, to staje się coraz bardziej miękka i elastyczna. Wynik może być postrzegane w ciągu kilku dni użytkowania, które pozostaną na długi czas.

Jak mezoterapii?

W większości przypadków, aby rozwiązać problemy z używaniem różnych kremów i masek skóry, które zawierają aktywne składniki mineralne i witaminy. Ale to jest udowodnione, że większość niezbędnych składników odżywczych pozostają na górze, a nie osiągnięciem jest to, że warstwy skóry, gdzie jest problem. Dzieje się tak z powodu obecności podskórnej tkanki tłuszczowej, przez co praktycznie niemożliwe do penetracji, a skóra jest zaprojektowany, aby zapobiec ciała od otrzymania czegoś od otoczenia. Skóra roboczego i chroni.

W celu wprowadzenia niezbędnych leków, eksperci medycyny pożyczyłem od sposobu wprowadzenia niezbędnych witamin przez iniekcję. Mezoterapia został opracowany w celu biologicznie aktywne substancje mogłyby przynieść zdrowy wygląd skóry, a nie zatrzymać się na górnej warstwie.

Procedura działa na trzy sposoby:

 1. Wprowadzenie Zakażenia skóry, aby pobudzić refleks.
 2. Wprowadzenie produktów kosmetycznych w określonych miejscach do dalszych zmian w skórze.
 3. Przez zwolnienie pobudzającego, który jest kierowany do funkcji bezpieczeństwa skóry.

Charakterystyczny mezoterapia bezigłowa

Najważniejszą i najbardziej charakterystyczną cechą jest jego średnica igły. Zrozumiałe jest, że klient mniej odczuwa bólu przez igłę do wstrzykiwania, które mają małą grubość. Nie średnica 32G, która jest równa 0,26 mm, 27 g (0,4 mm) i 30g (0,3 mm).

Niestety, nie wszystkie niezbędne przygotowania, można wprowadzić igłę o małej średnicy. Konieczne jest rozcieńczenie substancji lub ma średnicę trochę więcej. Ale zawsze istnieje możliwość, że tkanki zbyt dużo leków, które nie gwarantuje dobrego wyniku. W celu wprowadzenia wymaganej ilości leku, specjalista musi znać wszystkie funkcje i grubość skóry i osobowości pacjenta.

Typ procedury zależy od tego, co lekarz będzie wybrać średnicę. Igły i bezigłowa twarz o rozmiarze 30G w procesie produkcyjnym obróbce przez strumień tlenu i etylenu, sterylizacja Rozetrzeć nich ma podłoże diamentu. Najczęściej zalecane do korekcji głębokich zmarszczek. Zapewnić procedurę bezbolesne, łatwo i szybko wprowadzić lek nie zostawić śladów.

Bezigłowa igły 32G są powszechnie stosowane do wprowadzania produktów lepkich. Lekarze korzystać z tego typu eliminacji drobnych zmarszczek, korekcja warg.

Igła powinna być krótka, łatwo dostać się na właściwym miejscu, w tym samym czasie, aby nie wprowadzać dużą liczbę zastrzyków. Ale długość jak średnica, mogą być różne. Minimalna długość 4 mm, a najwyżej 24 mm. Mezoterapevtov doświadczony profesjonalista powinien móc wykonywać różne procedury za pomocą igły 12 mm długości, gdyż jest to uważane za standardowe.

Krótkim (o długości 4 mm) zaprojektowane do działania z innymi głębokości. Różni się igły mezoterapii (wymiary) klasycznego, co czyni zastrzyków podawanych mniej bolesne. Jednak wadą jest to, że uporczywe obszar kaniulę uniemożliwia dokładne uderzenia w przypadku takich defektów skóry.

kąt cięcia powinna być ostry, aby zminimalizować opór penetracji w głąb skóry.

Przegląd mezoterapia bezigłowa twarzy firma RI. MOS Mesoram

Różni producenci oferują igieł różnorodność kształtu, rozmiaru, koloru, długości i średnicy leków. Rozważmy najbardziej znany.

Igły do podawania zastrzyków podskórnych włoskiej firmy RI. MOS Mesoram bardzo często w kosmetyce do udanego zabiegów mezoterapii. Firma uruchomiła pierwszy swoje produkty w 1985 roku.

Aby wybrać innych igieł jednorazowego użytku i do wielokrotnego użytku. Wykonane z taśmy ze stali nierdzewnej z najnowszymi technologiami. Stal polerowana jest metodą ultradźwiękową. Zapewnia gładką powierzchnię igły wolnej od wad. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty i numery rejestracyjne. Odpowiadają one standardom europejskim.

Firma oferuje średnica igły 27G, 30G, 32G, 33G.

Zdaniem igły Mesoram są dobrej jakości i nie przynoszą dyskomfort dla klientów ze względu na ich nadsubtelnymi. Lekarze pamiętać, że igła Mesoram jest bardzo wygodny i łatwy w użyciu, nie trzeba się martwić o bezpieczeństwo klienta.

Przegląd igły do mezoterapii kosmetycznej firmy BD Microlance

Produkcja dane dla mezoterapii igłowej w Hiszpanii, Irlandii i posiada wszystkie niezbędne wymiary procedurami. Do wykonywania igłowego chromoniklowej stali nierdzewnej, która rozciąga trójkątny wyostrzania w celu zmniejszenia bólu. Igła specjalizuje poniesiony smaru silikonowego do mniej zranić skórę. Wieczko i podstawa są wykonane z medpolipropilena. Igły są przeznaczone do jednorazowego użytku. Nadaje się do montażu w Luer strzykawki (Luer-poślizg), typu Luer-Lock. Zgodnie z normami ISO.

Firma oferuje średnica igły 16G, 18G, 19G, 20G, 21G, 22G, 23G, 25G, 26G, 27G, 30G, 32G.

Opinie lekarzy wskazują, że przy użyciu igły Microlance dobrze prowadzony skleroterapii pracy, wprowadzenie botoksu i głowy mezoterapii. Opinie klientów w 95% przypadków pozytywne: ból jest minimalny i nie ma dyskomfortu.

Gdzie znaleźć mezoterapii igłowej w Moskwie?

Pomimo faktu, że znane firmy produkcyjne znajdują się za granicą, mezoterapia bezigłowa w Moskwie To nie jest sztuczka, i kupić go nie będzie trudne. Istnieje wystarczająca liczba firm i przedsiębiorstw, które sprzedają wszystkie niezbędne przygotowania. Można kupić prawie wszystkich produktów hurtowych i detalicznych firmy.

Oto nazwy niektórych firm:

 • firma Forsalon;
 • zwartej Kenek;
 • Ltd. Uroda życia;
 • Ltd. "Marlene – Beauty Center".

Powyższe punkty mogą natychmiast zakupić wszystkie igły do mezoterapii kosmetologii do koktajli leczniczych. Jak różne sklepy online oferują do sprzedaży produkty. Igła wielkość zależy od parametrów i mogą być 2 RUB (najprostszym) i może osiągnąć 40 rubli.

Mezoterapia igłowa głowica: co jest takiego specjalnego?

Pojawienie się osoby, zależy od jego włosów. Wielu marzy o luksusowej włosy, ale często włosy wyglądają nudny i bez życia, szczególnie w okresach stresu i brak witamin w organizmie człowieka. Kiedy składniki odżywcze osiągnąć minimum do mieszka włosowego, włosy wygląda niezdrowe. Może to być spowodowane przez zmiany w ludzkim krwiobiegu. Skóra głowy nie może nasycić wszystkie mieszki włosowe, powodując włosy wypadają i stają się cienkie.

Lek może być wstrzykiwany w skórę głowy na dwa sposoby:

 • Sprzętu.
 • Instrukcja.

Sposób Manualiny jest przeznaczony do przeprowadzania procedury w obszarze wykrywania głowy. Doktor ręcznie wchodzi leku za pomocą strzykawki z igłą specjalnej głowicy mezoterapii, który dostosowuje się do pożądanej głębokości.

Sposób sprzętu charakteryzuje się tym, że lek jest podawany specjalistycznego pistoletu. Zaletą tego sposobu jest to, że duża część głowicy szybko i ekonomicznie przetwarzania. Głębokość jest trudny do regulacji i kontroli, ale opinie metoda sprzęt jest mniej bolesne.

Średnica i rozmiaru igły do mezoterapii włosów nie różni się od standardowej igły procedurą. Jednak każdy mezoterapevtov musi poprawnie odebrać igłę zgodnie z osobowości klienta.

Przeciwwskazania do mezoterapii włosów

Każda procedura w kosmetologii ma swoje plusy i minusy. Przyczyną choroby jest brak przeprowadzania procedury specjalista przywrócenie włosów. Zanim pójdziesz do lekarza, przeczytaj mezoterapii przeciwwskazania do włosów:

 1. Ciąża i laktacja. Jest w ciąży włosy zaczyna spadać i tracą zdrowy wygląd, ale absolutnie przeciwwskazane wprowadzić żadnych leków.
 2. Gdy skóra głowy jest podrażniona i ma rany.
 3. Gdy pacjent stosuje maskę do szybkiego wzrostu włosów z pieprzem.
 4. Uczulenie na podawanych leków.

Należy skonsultować się z lekarzem-trichologist, aby dowiedzieć się, czy procedura przyniesie pożądanego rezultatu lub problem nie może być rozwiązany mezoterapii.

Recenzje igieł

Opinie klientów, którzy przeszli kursy mezoterapii i próbował sobie wyobrazić, mezoterapia bezigłowa w kosmetologii, a nie jednoznacznie identyczne. W większości przypadków pacjenci zauważyć bezbolesnego podania leków, zwłaszcza gdy są stosowane z igłą o małej średnicy i długości insercji było małe. Efekt obserwowano u 97% pacjentów, którzy ukończyli wszystkie zaplanowane procedury.

Negatywne opinie są wyłącznie na tych pacjentów, którzy boją się procesu wtrysku, ale to nie było możliwe, aby wymienić go na bezbolesny zabieg.