109 Shares 4945 views

Gęsi przeleciał we śnie? Sen książka powie ci, co chcą od ciebie

Wielu z nas często mają sny, w których istnieje wiele ptaków i zwierząt – psów, kotów, świń, krów, kur, kaczek, gęsi. Sen książki – książki, które można zinterpretować to, co zwierzę lub ptak złapany w naszym śnie. Zwierzę we śnie jest jak maski karnawałowe, na sobie, które mogą przyjąć zwyczaje i charakter postaci. Zdarza się, że we śnie zwierzęta i ptaki z nami rozmawiać, trzeba zwrócić szczególną uwagę, ponieważ, jako eksperci w interpretacji snów, czasem zwierzęta przewidywania we śnie twierdzą, musi być postrzegana w sensie dosłownym – są one w stanie ostrzec przed lekkomyślnego zachowania lub pomoc w trudnej sytuacji ,


Równie ważne jest zachowanie zwierzęcia podczas snu, może zależeć od interpretacji. Pogłaskać kota, psa biegają, agresywnej krowy, ptaki latające, gdakanie gęsi – Sen Interpreter interpretuje wszystko. Nawiasem mówiąc, rozmowa pójdzie tylko o gęsi i, jak pokazuje praktyka, często w naszych snach gęsi lub goni nas i spróbować ugryźć lub gęsi i pisklęta gęsie leży spokojnie na trawie lub pływające w wodzie.

Jeśli marzysz próbujesz zwołać gęsi w określonym miejscu, należy oczekiwać wzrostu kariery. A jeśli nie tylko zwołuje i postanowił nakarmić – jest nabycie nieruchomości. Pływające na cichej i spokojnej gęsi rzeki z pewnością powrót do długotrwałego szczęścia i pozytywnej zmiany. Gęsi pasą się na trawie, na pewno dla dobra, w szczególności, mówi się, że w rzeczywistości będzie wygrać czyjegoś szacunek. Wielki sukces może zapowiadać szczypanie gęsi trawy. Sen Miller mówi, że obecność gęsi we śnie przypomina kochające serca lojalności i godności. Jeśli gęś marzyć dźwigi i syczy, to spotkanie ze znajomym lub przyjacielem. Poszukaj listów lub ewentualnych komunikatów, jeśli zdecydujesz się marzy gęsi liczyć. kurze łapki – na pewno szczęście.

We śnie słychać gdakanie gęsi, jest to nieprzyjemne dla ciebie, i nie bez powodu – to niepowodzenie i cierpienia. Bądź ostrożny, gęsi ostrzec cię o wypadku i innych kłopotów. Również gdakanie gęsi znaczy fałszywe plotki, plotki, pustej gadaniny. W ogóle, krzycząc i gdaczą gęsi we śnie do łez. Nic dobrego nie czekaj, jeśli miał martwą gęś – to do frustracji i strat. Usprawiedliwiać coś do strachu lub depresji latające gęsi w śnie (Sen Book Hasse w tym przypadku zwiastuje otrzymywać wiadomości).

Nie będzie różnic w zespole roboczym, a także wątpliwości, czy niepewność co do poprawności decyzji w przypadku, jeśli we śnie jesz gęś. Pojawienie się kwestii spornych w tym przypadku obiecuje i „Sen nowoczesnej kobiety.” Pieczona gęś we śnie – to znaczy, czy użytkownicy będą przychodzić do ciebie, lub udać się odwiedzić kogoś. Ezoteryczny Sen Book w tym przypadku zwraca uwagę na trzustkę, nie używać w najbliższej przyszłości głęboko smażone jedzenie. Sprzedać gęsi we śnie – ze stratą, ale kupić – strzeżcie działań niemądrych. Jeśli marzyłeś, które zabijają kury tęsknota w oczekiwaniu na dużym spadku, obiecuję DOWNERS E.Tsvetkova i Hasse. Ezoteryczny Sen Book ponadto radzi zwracać uwagę na stan, ponieważ jako dziedzictwo, być może czeka na nie, i oczekuje się od ciebie. Skubania gęsi we śnie – czekać w niedalekiej przyszłości rozczarowań, w szczególności od zbędnych zakupów.

Pomimo faktu, że gęsi, które pojawiają się w naszych snach nie zawsze wartość dodatnią, są one nadal próbuje chronić nas od możliwych kłopotów lub im zapobiec. Dlatego sen gęsi do zysków, szczęścia, sukcesu w biznesie zinterpretuje praktycznie każdą książkę wymarzony. Białe gęsi nie są wyjątkiem, ponieważ zbliża się do naszych marzeń ptaków często mają biały kolor. To, ile osób pyta Sen interpretera – białą gęś co sen? I uzyskać odpowiedź – do śniegu.