767 Shares 5617 views

Sofy bez rąk „akordeon” – składane meble w każdym domu

Od dawna mocno osiadł w każdym meble mieszkanie rozkładanym. Jego główną zaletą, dzięki czemu ona tak umiłował, – zwartość. Co do zasady, nie może obejść się bez przytulne gniazdo rodowe sofie. Ten „czworonożny przyjaciel” może być jednym z głównych rodzajów mechanizmów transformacji: „Delfin”, „książki”, „American clamshell”.


Jeden z najlepszych i najbardziej udanych wariantach – sof bez podłokietników. „Akordeon” – mechanizm ich układzie. Ta nazwa otrzymał nie jest daremny, ponieważ przypomina akordeon. Takie meble mogą stać się substytutem łóżka z sukcesu. I położyła się wszystkie trzy sekcje. Jest to szczególnie istotne dla małej powierzchni mieszkania, gdzie każdy metr jest doceniane. Pięknego i kompaktowy kanapa stała się wygodnym i wygodne łóżko, wystarczy pociągnąć na plecach (lub miejsca). W pewnym momencie na przodzie wałkuje dużą płaską powierzchnię, wyposażone w materace ortopedyczne, na kółkach. W meble i sofy sklepach internetowych bez podłokietników „akordeon” jest bardzo popularny wśród kupujących. Należy jednak mieć na uwadze, że w rozłożonej postaci mebli zajmuje więcej miejsca niż po zmontowaniu. Wybór konkretnego modelu jakości tapicerki i wypełniacza może być ograniczona. Najczęstszym tkanki – jest żakardowe, stado. Można znaleźć welur, skaj, gobeliny. Jako wypełniacz stosuje się dwa rodzaje bloków sprężyn i prasowanej pianki poliuretanowej.

Wiele ważnych szczegółów: co do zasady, nabył sofę „akordeon” z pudełka do przechowywania bielizny. Ponieważ jest bardzo pojemny, to oszczędność miejsca w szafie. Meble są idealne do dekoracji pokoju dziecka. mechanizm składania jest bardzo prosta, dziecko poradzi sobie z łatwością. Na tej kanapie To będzie pod warunkiem, że najbardziej wygodne i słodki sen.

Koszt jest dość demokratyczna i dostępne. W ogólnych cen sofy bez rąk „akordeon” zależą od wielkości i jakości tapicerki. Modele dostępne jako drewna i metalowej ramy. Druga opcja jest bardziej powszechne. Koniecznie posiada zdejmowaną pokrywę, co jest bardzo wygodne. Jest możliwe, aby zmienić, usunąć lub po prostu do czyszczenia. Sofy są elegancko zaprojektowane, wysokie oparcie. Szerokość koryta można z siedemdziesięciu do stu osiemdziesięciu cm i długości – dwa stu centymetrów. kanapa wymiary: szerokość od 80 do 190, głębokość 116, wysokość 100 cm.

Modyfikacje, które są produkowane sofy bez zbrojeń „akordeon” mogą być dwie klasy: standard i deluxe. To zależy od materiałów, z których wykonane są meble. Na przykład, sofę, „Lucia”. On jest bardzo miękkie i wygodne dzięki podłogi wykonanej z pianki poliuretanowej. Sprawa dość długo. Nawet chowa nogi kanapy. W formie rozłożonej i uzyskał wysoką przestronnym podkładu. Jako suplement dołączone dwie poduszki.

Popularne meble Sofa „akordeon” można zamówić u producenta, trzeba wybrać schemat kolorów tapicerki. Zapoznania się z katalogiem produktów na następujących stronach sklepów internetowych.