432 Shares 3329 views

Gdzie się udać w listopadzie. Zauważa doświadczonym podróżnikiem

W ubiegłym roku okazało się, że miałem jechać na wakacje w późnej jesieni. Na początku myślałem, jako zapalony podróżnik z dziesięcioletnim doświadczeniem, bardzo zdenerwowany. Gdzie jechać w listopadzie? Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że najgorsze z tego czasu i odebrać trudne. Ale to naprawdę tylko na pierwszy rzut oka …


W moim artykule chcę podzielić się moim doświadczeniem. W rzeczywistości, odpowiedź na pytanie, gdzie się udać, aby zrelaksować się w listopadzie znalazł mnie dość szybko. Spróbuj moje wskazówki i niezapomniane, pełne pozytywnych emocji są gwarantowane wakacje.

Tak zostawić w listopadzie … Gdzie się udać? Zakres oferowanych wycieczek jest dość szeroki: wycieczki, święta i festiwale, morze, podróże egzotyczne miejsca, ośrodki narciarskie. – na każdy gust!

Przede wszystkim, niech zrozumieć, ale jest jakieś pozytywne aspekty w czasie wolnym w ostatnim miesiącu jesieni. Wierz mi, powiem z własnego doświadczenia, w listopadzie – to nie tylko niekończące się deszcz, brud, matowe i pochmurne dni! Przede wszystkim, w listopadzie przychodzi czas na długo oczekiwane wakacje na jesieni szkolne, również pokrywa się z wakacji listopadzie. To, widzisz, trochę bardziej uzasadniony weekendu niż w każdej innej porze roku.

Szczególnie popularne w tym czasie są krótkie wycieczki do lokalizacji, zazwyczaj blisko do kraju, a także rodziny z dziećmi.

Jest to możliwe, aby przejść do Republiki Czeskiej. Wystarczy, aby wędrować po średniowiecznej Pradze i odwiedzić lokalne atrakcje i muzea, napić się kawy, spacer po cichych ulicach starożytnego miasta. Wymaga to, że dzieci lubią zoo w Pradze, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum zabawek z największą na świecie kolekcją wspaniałych kukiełek. Cała rodzina może odwiedzić park wodny.

Ostatni miesiąc jesieni – jest to świetny czas na podróż do południowej części Europy. Na przykład, komfortowa temperatura jest utrzymywana przez turystów we Włoszech, Hiszpanii i Grecji. Główną zaletą tego sezonu – ceny są dużo niższe w porównaniu z latem, jak i elastyczności przewidzianej system zniżek.

Jeśli masz trochę więcej wolnego czasu, udać się do Stanów Zjednoczonych, gdzie w moim kraju, można łatwo połączyć wypoczynek na plaży z wycieczek, takich jak Kalifornia czy Philadelphia.

Gdzie się udać w listopadzie, aktywnych turystów, którzy lubią być w grube rzeczy? No, oczywiście, jednym z wielu świąt i festiwali na świecie.

Mają tendencję spadkową na całym świecie jest ogromna ilość kolorowych i niezwykle ciekawej imprezy. Carnival sezon, na przykład, w Niemczech, w miastach, takich jak Kolonia, Düsseldorf, Mainz, rozpoczyna się co roku na 11 listopada 11 miesięcy (odpowiednio) o godzinie 11. Na pewno podoba i festiwale, które są organizowane w gotyckim zamku. Turyści przyjeżdżają do zachwytu partii kilkudniowe na Halloween, prowadzone w ruinach zamku Frankenstein znajduje się w pobliżu miasta Darmstadt na szczycie wysokiego urwiska. W tym dniu, piwo tutaj właśnie płynie jak woda, a okoliczne lasy wędrować „seryjnych morderców”, „chodzenie mumii”, „zombie” i „szubienica”.

Jesteś koneserem wina i smakoszy? – Następnie na pytanie o tym, gdzie pójść w listopadzie, mogę odpowiedzieć jednoznacznie. – We Francji !!! Po prostu nie można przegapić święto młodego wina, który jest produkowany w małym obszarze w pobliżu Leon.

Poczuj ducha Bożego Narodzenia w tym czasie, można być już w Helsinkach, Paryżu i Londynie. Ponadto we wszystkich najważniejszych stolicach europejskich sezon przychodzi ogromne rabaty. – raj dla kupujących.

Jeśli w listopadzie już zamrożone, i zacząć marzyć o ciepłym słońcem i delikatnym morza, iść do Egiptu, Maroka, Tunezji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na wyspie Mauritius. Te ośrodki nawet późną jesienią są gotowi sprostać Ci doskonałą pogodę, wspaniałe plaże i rozwiniętą infrastrukturę, oferując jednocześnie i bogatym programem wycieczkowym.

Miłośnicy egzotycznych wakacjach, zwykle pójść do Indii, Malediwy, Seszele, Kuba, odwiedził Polinezja Francuska czy Singapurze.

Listopad – to wiadomo, początek sezonu w większości ośrodków narciarskich we Francji, Szwajcarii, Austrii i Rosji (Mountain Shoria, Khibiny, Dombay).

Jak widać kierunki gdzie jechać na wakacje w listopadzie partii. Nawet coś tak nieoczekiwanego, można zobaczyć wiele. Wydaje się, że w tym artykule, udało mi się rzucić ci kilka pomysłów na udane wakacje. Teraz wybór należy do Ciebie.