629 Shares 4784 views

Silikon pieczenia: ich właściwości i zalecenia dotyczące stosowania

Silikon pieczenia posiadają cechy, takie jak obojętność biologiczne – nieszkodliwość dla organizmu ludzkiego, i wystarczającą odporność na działanie wysokich i niskich temperaturach, od -60 do +200.

Wypieku wyrobów cukierniczych w formach silikonowych nie można się martwić o interakcji silikonowej z produktami spożywczymi, gdyż w ich produkcji materiał jest stosowany, który nie wchodzi w kontakt z jakąkolwiek substancją. Dzięki tym właściwościom silikonu pieczenia mieć wystarczająco długą żywotność, nie są one zniszczone podczas wielokrotnego użytku nie wpływa na walory smakowe gotowanych produktów piekarniczych.

Formy te są dostarczane w najbardziej zróżnicowaną wydajnych: jeśli chcesz możesz kupić najbardziej oryginalny obraz, który następnie jest wyświetlany na babeczki, ciasta i inne słodycze. Wielu cukierników kochał formę silikonu również dlatego gotowane konfekcji jest bardzo łatwo dostać się z kształtu, bez żadnych uszkodzeń, to nawet nie muszą być smarowane olejem. Ta forma po prostu odwrócił się do wewnątrz, aby usunąć go z gotowych wypieków.

Jeżeli dana osoba jest zaangażowana w przygotowania wyrobów cukierniczych z wykorzystaniem tych akcesoriów, po raz pierwszy, należy pamiętać, że ciastka w kształcie gotowego krzemu znacznie szybciej niż w metalu. Ponadto, silikon do pieczenia może być stosowany do zamrażania ich zawartości w zamrażarce lub pieczenia w piecu mikrofalowym. Ponadto, materiał ten nie boi się zmian temperatury, więc nie trzeba się obawiać przejść bezpośrednio z zamrażarki w piecu. Jednak podczas operacji po chwili silikonowej pieczenia może zmienić swój pierwotny kolor, ale to w żaden sposób nie wpływa na ich funkcjonalność.

Zalecenia dotyczące stosowania silikonowych foremek do pieczenia:

  1. Piec deserów w postaci silikonu nie jest konieczne, aby nasmarować olejem w przeciwieństwie do tradycyjnych naczynia do gotowania. Ze względu na tę właściwość formularzach przygotowanych w jej słodyczy można uznać za nieszkodliwe żywności.
  2. Możliwość stosowania formy o dowolnym sposobem gotowania. Pomimo faktu, że formy stworzonej do pieczenia, ale mogą one być wykorzystane do galaretki, musy, i bez obawy uszkodzenia ciepła w kuchence mikrofalowej.
  3. Należy się do silikonowej formy wypełnionej ciasta lub inne materiały, jak silikon – wystarczająco elastyczne materiału. Ta funkcja może jedyną wadą pojemnika silikonowego.
  4. Pieczenia ciasto, ciasto lub inne wypieki, pożądane jest przez jakiś czas obserwować pieczenie ponieważ piec nie jest znana i reagują tworząc wybraną temperaturę. W zależności od składników stosowanych do wytwarzania wyrobów cukierniczych wydatkowane inny przedział czasowy.
  5. Pod koniec gotowania pieczenia bardzo łatwo wyjąć z formy silikonowej: wystarczy obrócić i delikatnie wstrząsnąć zawartość.

Przed nałożeniem form do pieczenia silikonowy dokładnie czyścić neutralnym detergentu miękką gąbki, korzystnie z falistych powierzchni. Jeśli formularz został właśnie kupił i wykorzystywane w nim nic nie jest przygotowane, należy lekko posmarować masłem. W przyszłości wypieku pieczywa w piekarniku, należy tłuszcze nie są konieczne.

Formy silikonowe znacznie ułatwiły przygotowanie cukierniczych wielu gospodyń domowych – z minimalną stratą czasu jest możliwe, aby uzyskać pyszne i zdrowe ciastka.