448 Shares 9607 views

Telefony „progresja” – niezbędnym dodatkiem bogatego mężczyzny

We wszystkich czasach ludzie zamożni lubił bardzo drogie ekskluzywne rzeczy, która odróżnia je od zwykłych obywateli. Jeśli w czasach starożytnych, oznaką wysokiego statusu społecznego może służyć wiele biżuterii wykonanej z metali szlachetnych, dziś jednym z podstawowych akcesoriów bogatego człowieka jest komórka, która obecnie realizuje nie tylko funkcje urządzenia do komunikowania się ze światem zewnętrznym, ale także dodatkowo podkreśla wysoki status właściciela , W dzisiejszej Rosji, jeden z najdroższych telefonów są „Gress”, o którym będziemy rozmawiać ze sobą w tym artykule w sposób bardziej szczegółowy.


O firmie

Drogie telefony nosić taką samą nazwę jak firma, która produkuje je bezpośrednio. Sama organizacja-profit powstała w 2002 roku i zarejestrowana w szczęśliwym i dobrze karmione Szwajcarii. Jak sama koncepcja marki wybiorę do tworzenia zaawansowanych technologicznie produktów, które łączą w sobie nowoczesny design z ekskluzywnych, drogich materiałów i wysokiej zaawansowanych technologii inżynierii. Pierwsze telefony „Gress” trafił do sprzedaży w 2005 roku i zostały one wykonane z hebanu i złota.

Kolekcje

Firma od kilku lat niezmiennie cieszy swoim klientom szeroką gamę innowacji. Tak więc, w okresie od 2007 do 2015 komórkowe „progresji” na światowym rynku zostały dostarczone w formacie 14 kolekcjach. Każdy z modeli produkowanych jest prawdziwym dziełem sztuki, na które należy zwrócić uwagę.

Elite Model

Nawiasem mówiąc, to najdroższy telefon komórkowy z „postępem” jest Grand Premiere, wycenione na 50.000 dolarów. Na drugim miejscu jest Gresso Avantgarde. Model ten w 2007 roku został zawarty w pierwszej dziesiątce najdroższych telefonów świata według magazynu Forbes autorytatywny.

W 2009 roku firma postanowiła wydać specjalną ofertą „postępu”, który został zaprojektowany w stylu wyścigów samochodów sportowych. obudowa telefonu wykonany ze stopu tytanu, włókna węglowego. Ponadto, nie było powłoki ceramicznej.

W 2010 roku telefon high-end z premii zostały zwolnione, który wszedł kolekcji damskiej. Mieli wykończenie czerwonej skóry krokodyla, który sam w sobie były one dość wysoką cenę.

W 2012 roku, firma zaczęła realizować dość ograniczone w liczbie kolekcji o nazwie Regal Czarnego. Te telefony „Gress” kosztuje 5000 dolarów każdy, a łączna liczba akcesoriów dane było tylko 333 sztuk.

Tylko dla bogatych!

W 2013 roku, telefon trafił do sprzedaży „Gress» Regal Black Edition, który został wyposażony w pięć-calowym ekranem FullHD, czterordzeniowym procesorem i aparatem 13 megapikseli. System operacyjny używany przez Androida. Cała ta zabawa w tym czasie był wart 150.000 rubli rosyjskich, które zupełnie naturalnie oznaczało model jako elitarnej zorientowany i bardzo bogatych ludzi.

W 2014 roku, elita telefonów premii uzupełnienie modelu Gresso azymutu. Główną zaletą tego telefonu, że był to pierwszy z wersji premii przewidzianego obsługę dwóch kart SIM jednocześnie.

Akcesorium sam został wykonany z blachy tytanowej klasy 5, ciało telefonie doskonale odporny na zginanie, uderzenia, ścieranie. Płyta czołowa jest wykonana ze szkła, zwłaszcza hartowanej mineralne. Każdy przycisk telefonu jest ręcznie wykończone i ma kolor matowy. Ta seria została wydana w ilości 999 egzemplarzy. W tym przypadku liczba model został wygrawerowany bezpośrednio na ciele. Warto zauważyć, że ten telefon jest „postęp”, których ceny zróżnicowane w zależności od materiału ciała, nie ma mocnych specyfikacji technicznych.

dzień dzisiaj

W tej chwili iPhone Gresso 6S jest najdroższą firmą telefon. Model ten jest tworzony przy użyciu żółtego i białego złota 18-karatowego, a także diament i tytanu. koszt produktu waha się od 250-280 tysięcy rubli rosyjskich.

Jako podstawę do telefonu, aby korzystać wariant Apple smartphone. Warto zauważyć, że Gresso 6S jest dostępny w czterech wariantach, które różnią się w obecności lub nieobecności diamentów, złota barwa wykorzystany i zastosowany grawerowanie wzoru.

Aby organizm tytan jest bardzo głęboka czerń, która jest całkowicie nietypowe dla tytanu, specjalną techniką PVD. Na grawerowanie trwa około czterech godzin, a kolejne pięć będzie trzeba polerować każdy telefon.

Wreszcie podkreślić w tym miejscu, „Gress” również produkuje i pokrowce na drogich telefonach. W szczególności, innowacyjny rozwój organizacji można uznać za mechanizm otwierania pokrywy, która jest promowana na podstawie arkuszy tytanowych, i posiada wszystkie rodzaje stawów. Zamki, zamknięcia pokrywy, wykonane z magnesów i dość łatwe do otwarcia, ale otworzyć je przypadkowo nie działa.