889 Shares 3993 views

Jak i jak nosić bomby

"Nowy jest stary dawno zapomniany". Dlatego każdy trend sezonowy to te, które są zapożyczone z przeszłości. Szafka damska zmienia się w nowe fale światowych trendów, ale szukających dobrych środków ma swój własny styl. Kierunki trendów są bardzo zróżnicowane, ale wśród nich trzeba znaleźć rzeczy "własne". I najlepiej, jeśli są nie tylko modne i odpowiednie, ale także wygodne.


Nie tak dawno temu wiele modeli zaczęło uzupełniać bombowce, które po prostu upuściły świat mody. Prostota, zmienna kombinacja i komfort pozwalają na włączenie ich do listy najlepszych nowości ostatnich lat. Ale pytania o to, jak nosić bomby i jak poprawnie wybrać model, gdyż wiele nadal pozostaje nierozwiązywalne.

Co to jest kurtka-bomba?

Wielu nazywa bombę nową kosą, ale w rzeczywistości – jest to kurtka, co przypomina olimpiadę. Jest to krótka kurtka z szeroką wstążką na dole i dzianinowe mankiety. Mogą być wykonane z różnych materiałów: od denimu po jedwabiu, a także ozdobione kapturem, zatrzaskami, guziczkami, kieszeniami, aplikacjami itd. Wraz z pytaniem, co nosić bomby, pojawia się problem, kiedy je nosić? Kurtka-bombowiec jest idealną rzeczą, aby przejść od wiosny do lata, a od lata do jesieni. Jest to wyjątkowa rzecz, ponieważ lista tego, co łączy, jest nieskończona.

Historia bombowca

Kurtki bombowe mają swoje pochodzenie od pierwszej wojny światowej. Wtedy samolot nie miał ochronnego szkła, a na dużych wysokościach temperatura powietrza była bardzo niska. W takich warunkach piloci mieli potrzebne ubrania, które mogłyby poradzić sobie z takimi trudnościami. Masowa produkcja tych kurtek zaczęła się w Wielkiej Brytanii, a później Amerykanie prezentowali swoją wersję skóry konnej. Wtedy nie było żadnych pytań co do tego, co nosić bomby, ponieważ była częścią wojskowego munduru. Później, wraz z rozwojem sprzętu wojskowego, nie ma potrzeby bardzo ciepłych materiałów, a bomba przybierała formę, za pomocą której powstały nowoczesne modele. Gates upadł, niezbywalne atrybuty pojawiły się – kieszenie, a nylon zaczął być powszechnie używany. Pod koniec XX wieku Giorgio Armani, Helmut Lang i Rad Simos odwrócili się do tej sylwetki kurtki, w której kolekcje nabrały nowego spojrzenia.

Różnorodność bombowców

Wszyscy widzą świat na swój sposób i dlatego różne poglądy na temat kurtek-bomb powodują dziś ich różnorodność. Projektanci dodają nowe elementy, uosabiają w nich najbardziej kreatywne pomysły i tworzą prawdziwie oryginalne modele tak prostej rzeczy. Wersja klasyczna oznacza kolor lub paletę podobnych odcieni, dość luźne cięcie, szerokie rękawy, kieszenie i brak wyrazistych elementów. Jeśli masz taki model, nie ma wątpliwości, co nosić bomby, ponieważ idealnie pasują do szafy jako podstawową rzecz i doskonale uzupełniają dowolny wizerunek.

Miłośnicy tego samego wyróżniającego się mogą znaleźć je na materiałach niezwykłych, takich jak: wełna, satyna czy zamsz, jasny nadruk na całej powierzchni kurtki, wiele elementów dekoracyjnych i ekstrawaganckich rodzynków. Taka rzecz jest trochę trudniejsza do połączenia, ale wygląda dobrze.

Jacket-bombowiec – z czym nosić?

Kiedy przyjrzymy się następnej tendencji, nie zawsze jest oczywiste, jak stosować ją w praktyce. Nowe i stosunkowo dziwne rzeczy mogą doprowadzić do ślepego końca, a pytania o ich przydatność pojawiają się częściej w mojej głowie. Więc z bombą. Kurtka ta jest prosta i mało wymagająca, ale jednocześnie wielu nie rozumie, jak prawidłowo nosić bombę, z czym nosić. Zdjęcia z pokazów mody i ze stron popularnych blogerów sugerują właściwe myśli, ale aby w pełni zrozumieć, musisz zrozumieć ten problem. Ze względu na objętość takiej kurtki z jej często odmówić, myśląc, że nosząc bombę, możesz zniszczyć wizualną proporcjonalność ciała. Jeśli jednak prawidłowo pokonasz takie rzeczy, może sprawić, że obraz będzie stylowy, a nawet elegancki.

Z czym "spodem" nosić kurtkę-bombę?

Z czym nosić kobieca kurtka-bombowiec? Z szafy jako "dno" prawie wszystko. Najczęstszą opcją jest jeans. Niezależnie od tego, czy jest to skóra, chłopcy, dżinsy czy wysokie dopasowanie – są idealne dla bomby, która uzupełni obraz codzienny. Nie zapominaj, że kurtka-bombowiec odnosi się raczej do odzieży sportowej, więc jego kombinacja z spodenkami sportowymi również się powiedzie. Latem wieczorem kurtka może być noszona szortami. Ale z czym nosić damską bombę, jeśli spodnie są po prostu znudzone? Odpowiedź jest prosta – bomby wyglądają świetnie przy spódnicach. Może to być trapezoidalny kształt, spódnica ołówkowa, prosta, bujna midi, a nawet muffina. Również rzucanie bombą na prostą dzianą sukienkę zapewnia nie tylko wygodę i ciepło, ale także stylowy wygląd.

Który "top" nadaje się do bombowca

Z czym nosić bomby i co pod nim podkładać? Teraz te pytania nie są problemem. Współczesny świat umożliwia tworzenie, a różnorodność tego, co można umieścić pod bombą, jest naprawdę świetna. Przy chłodnej pogodzie możesz rzucić sweter lub sweter, czuć się komfortowo, a jeszcze elegancko. Ramy nie istnieją. Koszulki, koszule, koszulki, a nawet klasyczne koszule – z właściwą kombinacją materiału i nadruku, bomby dywersyfikują obraz. Praktyczność tej rzeczy jest trudna do przecenienia, ponieważ jej uniwersalność pozwala tworzyć nowe obrazy, zastępując tylko jeden element.