632 Shares 3556 views

Jak począć dziecko, czy nie można? Pierwsze kroki w kierunku pojawienia się dziecka

Jak począć dziecko, czy nie można? Niestety, problemem dla tysięcy kobiet. Co może być tego przyczyną? Dlaczego niektóre pary uda się dosłownie po raz pierwszy do poczęcia dziecka, a drugi, mimo wszelkich starań, nie? Porozmawiajmy o tym, co może zakłócać normalnej płodności.


Pierwszym błędem, że wielu par – jest wykorzystanie różnych smary, smary. Tymczasem jak może znacznie zmniejszyć szanse na ciążę. Wynika to z faktu, że większość sklepów smarów tendencję uszkodzić plemniki. Więc jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób wyobrazić sobie dziecko, jeśli nie można, przede wszystkim z kosztów zakupionych smary odmówić. Nawiasem mówiąc, przyzwoita alternatywa może być najczęstszą … białko jaja. Był on używany w tych dniach, kiedy nie było przechowywać leki w ogóle.

Ponadto, wielu ludzi wierzy, że jeśli oszczędzać energię i seks tylko w dniach owulacji, wówczas szanse na zajście w ciążę już. Jednak nie jest to prawdą. Zwiększy liczbę plemników, ale nie jego jakość: sperma będzie ospały i nieaktywne. Dlatego „update” organizm potrzebuje partnera, co najmniej raz na 5 dni. I, oczywiście, wskaźnik zatrudnienia podczas owulacji musi być większa miłość.

Jak począć dziecko, czy nie można? Innym częstym błędem – stosowanie wysokich dawek witaminy C w okresie planowania, w niewielkich ilościach jest nawet przydatna. W związku z tym zwiększona ilość witamin i szyjnego jakości płyn, który jest odpowiedzialny za transport plemników z pochwy do macicy. Ale może hiperwitaminoza mieć odwrotny skutek. Dlatego lepiej jest, aby monitorować spożycie witaminy C – dzień w organizmie nie powinien robić więcej niż 1000 mg.

Jest bardzo ważne, aby utrzymać pozytywne nastawienie i nie martw się. Dziewczęta narażone na stres i stale nerwowego, są znacznie mniej prawdopodobne, aby zajść w ciążę.

A teraz powiedz mi, co sądzisz o … kawę? Jeśli bez filiżanki silnych aromatyzowane napoje dzień zaczyna, dlatego niemożliwe jest poczęcie dziecka, to po prostu. Niektórzy naukowcy uważają, że dzienne spożycie tylko jedną filiżankę kawy za rok może zmniejszyć zdolność kobiety do zajścia w ciążę prawie dwukrotnie. Oczywiście, debata kawa wciąż daleki od zakończone, ale podczas planowania ciąży tego napoju powinien być całkowicie opuszczony.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie „w jaki sposób wyobrazić sobie dziecko, jeśli nie możesz”, który również uwagę należy zwrócić na ich domowej apteczce. Stosowanie wielu leków mieć negatywny wpływ na zdolność kobiet w ciąży, a także na jakość męskiego nasienia. I nie zawsze mówią o preparatach hormonalnych niezbędnych do regulacji układu rozrodczego. Na przykład, bardzo negatywne skutki mają środki „Tagamet” i „cymetydyna”, które lekarze przepisują w zapalenie błony śluzowej żołądka i choroby wrzodowej żołądka.

Gdy jest to niezbędne do poczęcia dziecka, ale nie wyjdzie, to najlepiej, aby przeprowadzić pełne badanie organizmu. Odnosi się to również do dziewcząt, a także przedstawiciele silniejszej płci. Szybko zidentyfikować i leczyć infekcje i stany zapalne, to nie tylko możliwe, aby przywrócić funkcje reprodukcyjne, ale także mieć pewność, że dziecko urodzi się zdrowe i silne!