311 Shares 5412 views

Błąd E5. Multivarka "Redmond". Co robić?

Przygotować pyszne i zdrowe dania w pracy codziennych spraw możliwe dzięki multivarka. Ten skromny rzeczą jest łatwy w użyciu i niedrogie. Popularne modele multivarok „Redmond” są wyposażone w niezbędną liczbę programów do przygotowania różnych potraw. Wiele gospodyń domowych oceniana wysoko możliwości tej technologii. Pomimo pozytywnych cech, operacja może być pewne problemy. Z tego powodu właściciele chcą znać odpowiedź na pytanie, co zrobić, jeśli multivarka „Redmond” produkuje błąd E5 na wyświetlaczu po uruchomieniu dowolnego programu.


Inność Multivarki "Redmond"

Skład multivarok „Redmond” jest dość szeroka i jest reprezentowana przez różnego rodzaju wszystkich kategoriach cenowych. Seria budżet multivarok przystępne, posiada cechy, które pozwalają gotować dania główne z wykorzystaniem ograniczonej liczby programów. Droższe modele mają zaawansowane funkcje i różnią się w wykonaniu wygląd. Pomimo różnic wizualnych i funkcjonalnych Multivarki „Redmond” niezawodne, bezpieczne, ergonomiczne i niezbędne w codziennym życiu. Mogą one być wykorzystane do przygotowania smacznych i zdrowych potraw: zboża, przystawki, mięso i sos zazharki galarecie, wędliny, galaretki i inne dania.

Błąd E5 (multivarka "Redmond"): to znaczy?

Oprogramowanie dostarczane funkcję zabezpieczenia przed wpływem zewnętrznym, które mogą prowadzić technika bezużyteczny. W celu uniknięcia zakłóceń na komputerze wewnętrznym Multivarki, jego funkcje włączone automatyczne blokowanie programów pracy z migać na wyświetlaczu informacji o błędzie. Szkody są wyświetlane na ekranie w formie litery E z numerem wyznaczającej szczególny rodzaj awarii. Jednym z najczęściej – jest to błąd E5 sygnalizacji o krajowym silnik przed przegrzaniem. E5 błąd może wystąpić w wyniku łamania techniki gotowania, na przykład, gdy kubek Multivarki nie dodaje się wodę, a produkty umieszcza się tam w postaci wilgotnej lub w postaci stałej. Jeśli wiesz, co to jest błąd E5 może być operowany po kilku prostych krokach multivarka „Redmond.”

Błąd E5: co robić?

Jak można rozwiązać ten problem? Właściciele nie powinien straszyć napis na wyświetlaczu, wystąpił błąd E5 multivarka „Redmond” w ten sposób informuje o przegrzanie i chroni urządzenie przed uszkodzeniem. Aby rozwiązać ten problem, trzeba posiadać szereg prostych manipulacji:

– Wyłącz multivarku klikając przycisk „Start” na panelu sterowania.

– Zdjąć przewód wtyczkę z gniazdka lub odłączyć filtr sieciowy, klikając odłączyć od sieci.

– pokrywa otwarta Multivarki szybko obniżyć temperaturę.

– Odczekać 15-20 minut.

Na koniec wyznaczonego czasu, można podłączyć do sieci multivarku i kontynuować gotowanie. Aby ponownie nie istnieje błąd E5 multivarka „Redmond” muszą być eksploatowane zgodnie z zasadami przewidzianymi w instrukcji obsługi. Dlatego to musi zbadać. Jeżeli środki bezpieczeństwa są spełnione, ale pojawia błąd E5 multivarka „Redmond” mają zostać przeniesione do centrum serwisowego dla diagnozy błędów.

Podstawowe zasady działania

Przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa w gotowaniu będą unikać sytuacji, w których może być błąd E5. Multivarka „Redmond” będzie trwać długo, z zastrzeżeniem podstawowych zasad starannego działania:

1. Kubek zaleca się dokładnie czyszczone po każdym gotowania, pozostawiono do wyschnięcia, a dopiero potem umieścić w korpusie Multivarki.

2. Regularnie płukania zawór na pokrywie szlam i piany.

3. Monitorowanie pokrywy szczelnie zamknięte przed uruchomieniem programów jak szczelnie zamkniętej pokrywie może powodować wyświetlanie błędu E5 na wyświetlaczu panelu sterowania.

льтиварку на ровную твердую поверхность. 4. Instalacja il ltivarku na płaskiej, twardej powierzchni.

5. Podłącz przewód zasilający do pracy uziemionych gniazd elektrycznych lub specjalnych filtrów sieciowych.

Należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi Multivarki. Przestrzeganie zasad korzystania pozwoli właścicielom cieszyć przygotowuje pyszne i zdrowe dania, dzięki czemu codzienne gotowanie w łatwej, miłej okupacji bez zbędnych ceregieli.