458 Shares 7555 views

Znaczenie nazwy Sofia

Sofia to piękne imię kobiety, które w Rosji zaczęły cieszyć się dużą popularnością w XIII wieku. Co do zasady, tak zwane dziewczęta z arystokratycznych rodzin. Znaczenie nazwy "Sofia": w języku greckim oznacza "mądry".


Pochodzenie nazwy Sofia

Ta starożytna nazwa pojawiła się w starożytnej Grecji. W Rosji nazywano je kobietami po przyjęciu ortodoksji. Wcześniej nazwa "Sofia" była bardzo popularna w Bizancjum.

Charakter Sofii

Od dzieciństwa właściciel tego niezwykłego imienia jest energiczny i aktywny. Jest w stanie rozmawiać i zadawać różne pytania przez wiele godzin, bez przerywania przez minutę. Ale kiedy spotyka się z obcymi lub zupełnie nieznanymi ludźmi, Zofia zaczyna się wahać i stać się pochłonięta przez siebie. Ale to podejrzenie nie trwa długo – w ciągu kilku godzin jest gotowa torturować obcych o tych samych pytaniach.

Sofia jest urodzoną aktorką. Ona tak pięknie gra emocje, że czasami ona w nich wierzy. Kocha, że główna rola we wszystkich spektaklach życia dotarła do niej samej. Bardzo zły, gdy ktoś działa bez swojej wiedzy. Taka kobieta lubi być otoczona wesołą i hałaśliwą firmą. Jeśli się nie powiedzie, może trwale wybić Sofia z kanału.

Kobiety o tym nazwisku są zbyt szczere. Znaczenie nazwy "Sofia" bezpośrednio wskazuje na mądrość jej instrukcji. Krewni i krewni wiedzą, że zawsze możesz zwrócić się o pomoc psychologiczną lub prostą poradę.

Tajemnica nazwy "Sofia" mówi, że kobiety noszące je są bardzo delikatne w sprawach nie tylko własnych, ale i zewnętrznych. Co do zasady, jest w stanie ogrzać wszystkich w domu, czy to dziecko obcego czy jakaś samotna staruszka. I możesz być pewien, że otoczeni będą troską i miłością.

Znaczenie nazwy "Sofia" może powiedzieć wiele o tym, jakie gospodynie domowe to kobiety, które go noszą. Na przykład, gotują bardzo dobrze i lubią traktować przyjaciół z własnymi specjalnościami. Ponadto, Sofia stara się być zawsze w centrum mody i nie przegap jednej okazji, aby kupić ekskluzywne przedmioty z nowej kolekcji odzieży markowej.

Sofia w miłości

Z natury Sofia jest pasjonującą osobą. Lubi dać człowiekowi miłość, troskę i przyjemność, ale nie zawsze mu przypomina, że chce tego samego. Od małżonka czeka na morze komplementów, podziw dla jej wyglądu i słów o tym, jak ją kocha. Dla niej ciepło relacji jest podstawą szczęśliwego życia rodzinnego. Ale w tym samym czasie w relacjach rodzinnych nigdy nie zajmuje miejsca lidera. Proces poddania się człowiekowi następuje bez krzyku. Nigdy nie będzie w stanie wybrać mężczyzny dla swego męża, który będzie zimny i niegrzeczny wobec niej.

Najbardziej udanym małżeństwem Sofii będzie Bogdan, Wlas, Anatoly, Eugeniusz, Vitali, Wiktor, Ilya, Piotr, Konstantyna, Semyon i Jakub.

Ale znaczenie nazwy "Sofia" sugeruje, że mężczyźni z takimi nazwami, jak Anton, Arthur, Albert, George, Stanisław, Oleg i Jarosław nie będą dla nich najlepszymi mężatkami.