301 Shares 7961 views

Instytut Masaż i kosmetyka kursy adres

W Moskwie, wiele istniejących centrów szkoleniowych, które produkują specjalistów w dziedzinie kosmetologii i masażu. Ten artykuł będzie mówić o jednym z nich. W pobliżu stacji metra „Taganskaya” jest masaż i kosmetyka instytut, oferując różnorodne programy szkoleniowe. Jakie są opinie na ten temat? Czy istnieje absolwenci instytucji gwarancyjnej, aby znaleźć pracę po otrzymaniu certyfikatu?


informacje ogólne

Dla zostać studentem oczywiście niekoniecznie posiadają specjalizację lekarską. Centrum Nauczyciele twierdzą, że praca może być każdy, po otrzymaniu certyfikatu. Czy jesteś inżynier, nauczyciel lub wykonawcy. Jednak nie jest tajemnicą, że pacjenci szukają wykwalifikowanego masażysty przede wszystkim zwrócić uwagę na kryteria, takie jak doświadczenie, reputację oraz istnienie wyższego wykształcenia medycznego. Niemniej jednak, w środku studia, jak ludzie, którzy wcześniej nie byli zaangażowani w dziedzinie zdrowia i urody, a także tych, którzy potrzebują dalszego szkolenia.

zalety

Instytut Masażu i Kosmetologii oferuje dla każdego, kto chce zdobyć nowy zawód. Jako dowód uczestnictwa otrzymuje certyfikat państwowy. Instytut Masażu i Kosmetologii – Centrum Szkoleniowe oferuje następujące zalety:

 1. Internship możliwości.
 2. Szkolenia w małych grupach.
 3. Praktyka w szpitalach w stolicy.
 4. Możliwości szkoleń, a zatem – ciągły rozwój zawodowy.

programy

Instytut Masażu i Kosmetologii w „Tagance” prowadzi szkolenia w następujących obszarach:

 1. masaż leczniczy.
 2. Ćwiczenia terapeutyczne.
 3. Masaż niemowląt.
 4. Masaż tajski.
 5. Holistyczny masaż.
 6. masaż sportowy.
 7. Masaż antycellulitowy.
 8. Segmentowe masażu.
 9. Tybetański masaż.

Dla tych, którzy chcą zdobyć wiedzę z zakresu kosmetologii oczywiście działania na okres sześciu tygodni. Kurs przeznaczony jest dla absolwentów lekarzy. Program obejmuje teoretyczne podstawy dermatologii i tryichologiczne. Kosmetyczka najpierw musi mieć wiedzę na temat pielęgnacji skóry i pielęgnacji włosów technik. Od tego czasu i rozpoczyna bieg. Następnie studenci będą uczyć się na temat różnych technik manualnych, zasady estetycznej pielęgnacji ciała i twarzy. W trakcie szkolenia wykorzystywane, oczywiście, profesjonalnych kosmetyków i niezwykle nowoczesnym sprzętem.

Czesne

Instytut Masażu i Kosmetyki (Moskwa) produkuje specjalistów, którzy są duże zapotrzebowanie dzisiaj. Osteochondrosis stała się jedną z najczęstszych chorób. Dodatkowo, wysokiej jakości masaż leczniczy jest w stanie pozbyć się wielu chorób narządów wewnętrznych. Jak dla Estheticians, a następnie regularnie tworzenia nowych metod pielęgnacji twarzy i ciała.

Kobiety szukają jak najwięcej, aby zachować młodość i urodę. Liczne ośrodki kosmetologia pomóc im w tym. W związku z tym zawód masażysty i kosmetyczki dość popularne. Osoba posiadająca wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, nigdy nie będzie bez pracy. I nie jest to zaskakujące, że szkolenie Instytut nie jest tanie. Cena kursu „masaż leczniczy” – trzydzieści cztery tysiące rubli. Czas trwania – pół miesiąca.

Aby zdobyć podstawową wiedzę z zakresu kosmetologii jest możliwe dla tego samego czasu. Opłata za kurs – czternaście tysięcy. Ale należy wiedzieć, że zawód jako masażysty i kosmetologa wymaga stałej samosovreshenstvovaniya. Ośrodek szkoleniowy oferuje szereg powiązanych kursów i programów mających na celu poprawę umiejętności.

Instytut Masażu i Kosmetologii znajduje się w Moskwie, w odległości krótkiego spaceru od stacji metra „Taganskaya”. Adres ośrodka szkolenia: popularnej ulicy, 14, budynku 3.