472 Shares 9560 views

LCD „Europejski Park”: opinie, zdjęcia, układ mieszkań

Wołgograd – największa rosyjska miastem o rozwiniętej infrastrukturze. Obecnie na jego terytorium jest podwyższony na tyle kompleksów mieszkalnych, nowe obszary krajobrazowe, ale dokonać wyboru na korzyść jednego z nich w czasach bardzo trudnych. Chcemy przedstawić nowy projekt – osiedle mieszkaniowe „Europejski Park”. Recenzje rzeczywistych nabywców, aby pomóc najbardziej obiektywną ocenę, określenie mocnych i słabych stron kompleksu. Przegląd odbędzie się w głównych kryteriów: lokalizacji, infrastruktury, dostępności transportowej, rozplanowania i cen. Już oddany do użytku pierwszy etap domu, więc mieszkańcy dzielnicy miał czasu, aby wyrobić sobie własne zdanie. Jesteśmy również zainteresowani, aby wiedzieć, w jaki sposób ich oczekiwania.


O projekcie

LCD „Europejski Park” przedstawiła dość duży i znany twórca „KVARTSTROY”. Jego działalność rozpoczęła w 2003 roku, deweloper musiał wdrożyć kilka różnych projektów, ale nie zatrzymać. Na rachunek spółki doskonałe zaplecze nie tylko w Wołgograd, ale także w Moskwie. Do tej pory deweloper był w stanie zorganizować pracę wszystkich działów konstrukcyjnych. Wysokie tempo budowy oraz przestrzeganie wszystkich standardów zyskały nienagannej reputacji dla firmy. Oddzielna kamień milowy w rozwoju kopredpriyatiya stał kompleks mieszkalny „Park Europejska”. To projekt klasy komfortu mieszkaniowego, który jest wyjątkowy w mieście. To dlatego, że przyciąga tak wiele uwagi. Pierwsza faza dziesięciu czterech domów oddano do użytku w 2014 roku. Około 1500 osób kupił mieszkanie tutaj, stały się szczęśliwymi posiadaczami wielkiej posiadłości. Projekt był wspierany i zatwierdzony przez nie tylko dla mieszkańców, ale także przedstawicieli administracji.

Nowe budynki są wznoszone na technologii monolitycznej, co przyspiesza proces budowy. Elewacje wyłożone bloki betonu komórkowego, który nadaje konstrukcji nie tylko siłę i wytrzymałość, ale także doskonałe właściwości izolacyjne. W takim domu jest ciepłe i przytulne w chłodne zimowe wieczory, w tym samym czasie schłodzić gorące lato. dekoracyjne wykończenie osiągnięte z farb elewacyjnych i tynków.

lokalizacja

LCD „Europejski Park” znajduje się w zamożnym, ekologicznie czystym obszarze Wołgograd z rozwiniętą infrastrukturą. Granicy regionów radzieckich i Kirov był dość przypadkowo wybrane na budowę kompleksu. Dziś jest nie tylko czyste ekologicznie obszar bez szkodliwych roślin i miejsce dla maksymalnego komfortu i jakości życia. Obszar ten jest aktywnie odbudowane, miasto rozwija się w tej dziedzinie, więc nie ma dużo dodatkowej infrastruktury.

infrastruktura dzielnica

Razem, daj nam ocenić infrastrukturę, która jest LCD „Europejski Park”. Opinie mieszkańców kompleksu głównie pozytywne. Wielu powie, że nie mógł marzyć, że w odległości spaceru od domu będzie największym centrum handlowo-rozrywkowe w mieście, prowadząc placówki oświatowe, instytucje medyczne. Mieszkańcy regionu nie muszą zmagać się z tym, jak zorganizować wieczór, ponieważ istnieje wystarczająco dużo barów, restauracji, kin – każdy znajdzie rozrywkę dla duszy. Ale rodzina spaceru w lesie, znajduje się kilkaset metrów od kompleksu, to jest po prostu niemożliwe, aby porównać z niczym.

Deweloper zapłacił wielką uwagę do krajobrazu kompleksu. Będzie nowoczesne place zabaw i boiska sportowe – raj dla dzieci. W niedalekiej przyszłości będą one wyposażone w doskonały teren rekreacyjny z zielonych trawników, pergoli. Nie trzeba już szukać miejsca na piknik lub grilla. Mieszkańcy złożonych całych rodzin zebrać, spędzić wspaniałe letnie wieczory razem – w rzeczywistości była to idea projektu.

dostępność komunikacyjna

W trakcie budowy teren mógł się pochwalić dobrze rozwiniętą sieć transportową, ale do czasu zakończenia, wiele nowych tras autobusowych, co umożliwia mieszkańcom kompleks łatwo poruszać się po mieście. Transport publiczny znajduje się bezpośrednio obok LCD „Europejski Park”.

układ

Oczywiście, wiele osób interesuje się tym, co apartamenty oferuje mieszkańcom LCD „Europejski Park”. Apartament układ odpowiada tradycyjnych projektów europejskich. Generalnie, deweloper wziął za podstawę doświadczenia projektu z europejskimi kolegami, co znajduje odzwierciedlenie w tytule. Zasugerował, że małe mieszkania o zróżnicowanych rozwiązań planistycznych. Gdybyś miał możliwość dokonania oceny planu europejskich mieszkań, prawdopodobnie Pamiętaj, że implikuje istnienie oddzielnych pomieszczeń dla snu i odpoczynku, oraz wspólnej przestrzeni kuchni, jadalni i obszarów gości. Najczęściej, mały, ale wygodny kuchnia jest oddzielona od salonu za barem. Pomysł ten stał się podstawą dla całego projektu. Wszystkie apartamenty dostał mały, ale bardzo przytulne, wygodne i odpowiednio – bardziej przystępne dla kupujących. Sobie pozwolić na mieszkanie tutaj może być nawet młode rodziny, które dopiero zaczyna żyć sam niezależnego życia i nadal nie można kupić przestronne mieszkanie.

dekoracja

Wszystkie mieszkania w LCD „Europejski Park” ozdobione są pod klucz. To znowu następuje europejskiej koncepcji. Deweloper postanowił uratować mieszkańców z długotrwałych i kosztownych napraw poprzez dostarczanie gotowych gotowych mieszkań. W Internecie bardzo negatywne komentarze związane specjalnie, aby zakończyć. W rzeczywistości, wiele osób uważa, że jest to naprawdę zmarnowane środki, ponieważ w większości przypadków trzeba przerobić. Deweloper brane pod uwagę negatywne doświadczenia z kolegami i postanowiła wnieść do pracy nad projektem profesjonalnych architektów i projektantów. Rozwinęły one jednolitą koncepcję dekoracji, preferujących spokojny, nawet neutralnych kolorach, które będą idealne tło. Wykonany z wysokiej jakości materiałów: klasy laminatu 32, włókniny tapety do malowania, podwójne szyby, kanalizacyjnych produkowane w Europie. Wszyscy mieszkańcy, którzy otrzymali klucze do mieszkania, trzeba pamiętać, że wykończenie jest tak wysokiej jakości, że oni naprawdę nie chcą nic zmieniać. Oni po prostu przyniósł meble, dodano kilka dotyka elementów dekoracyjnych.

ceny

Wielu wierzy, że mieszkania w nowych budynkach – luksus. Ale firma „KVARTSTROY” niszczy stereotypy i osobisty przykład pokazuje, że wysokiej jakości, funkcjonalne i komfortowe zakwaterowanie w zielonej i krajobrazowym obszaru Wołgograd dostępny dla wszystkich. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26 metrów kwadratowych na sprzedaż, można kupić już tylko 1,1 mln rubli. Bardziej przestronne „kawałek kopiejki” będzie kosztować 1 200 000 rubli. Że mieszkania dwupokojowe są niezwykle popularne.

podsumowując

LCD „Europejski Park”, zdjęcie, które można zobaczyć w naszym materiale, – nowoczesny design, który udało się połączyć komfort podmiejskiego życia i dostępu do infrastruktury metropolitalnej. Mieszkańcy kompleksu cieszyć się świeżym powietrzem, mogą cieszyć się wspaniałe krajobrazy, widoki z okien, a także korzystać ze wszystkich udogodnień w obszarze infrastruktury. Ponadto deweloper współpracuje z największymi bankami, dlatego oferuje doskonałe warunki kredytów hipotecznych – to prawdziwy prezent dla młodych rodzin, którzy marzą, aby żyć osobno, ale mają ograniczone zasoby.