314 Shares 7094 views

"Moscow Nights" restauracja. Opis i recenzje

Dzisiaj mówimy o restauracji „Moscow Nights”. Jest to pierwsza restauracja, która otwarta Rublevo-Uspienski autostradzie. Szef kuchni tej restauracji jest znany włoski Antonio Mellin (ma gwiazdkę Michelin).

kuchnia

Instytucja posiada dwie kuchnie: włoska, a nie włoski. Jeśli mówimy o pierwszym, obejmuje różnorodne risotto z warzywami, krewetkami i grzybami, makaron i pizza. Różnorodność antipasti prezentowane są w menu, na przykład w katalońskim homara, krewetki i sałatki z rukolą i innych. Goście hotelu mogą korzystać z zakładu i zup (np minestrone). W menu, dużo dań rybnych okonia morskiego i dorady. Przedstawiane jako dania mięsne – Koreański jagnięciny z ratatouille, marmurkowym wołowiny z rukolą i innych.

Jeśli mówimy o nie jest włoskie jedzenie, zawiera szeroki wybór dań, popularny w krajach byłego Związku Radzieckiego. Na przykład, goście mogą cieszyć się sałatkę places „Olivier” sałatki, Khachapuri, barszczu, śledzia z ziemniakami i więcej.

Rozrywka i usługi dodatkowe

Restauracja posiada również dużą piwnicę z winami. Tam zgromadził znaczną kolekcję win z całego świata. Zakład posiada basen, bar karaoke, werandą, który jest otwarty w sezonie letnim. Również dla dzieci jest pokój zabaw. Instytucja posiada usługę „catering” i „na wynos”. Na terenie całej restauracji działa Wi-Fi. W weekendy jest muzyka na żywo.

W pobliżu miejsca, posiada strzeżony parking (bezpłatny).

„Moskwa Nights” – restauracja na rubla. Adres, godziny otwarcia, a średni check

To miejsce jest adres: Rosja, Moscow region, wieś Zhukovka, Rublevskoe, 205. Works "Moscow Nights" restauracja na dobę. Godziny otwarcia: od 12.00 do ostatniego klienta.

Przeciętny sprawdzić w placówce jest trzy tysiące rubli.

opinie

Ci, którzy odwiedzili restaurację „Moskwa Nights”, mówią, że jest to przyzwoite miejsce na pobyt z rodziną lub zdarzeń. Naczynia w instytucji są bardzo smaczne. Atmosfera w restauracji jest przyjemny i relaksujący.

Pokoje są elegancko urządzone. Jeśli mówimy o cenie, to są one dość wysokie. Ale, jak goście mówią, czasami warto zapłacić, aby spędzić wspaniały czas.

wniosek

Teraz już wiemy, że jest to restauracja, „Moscow Nights”. Powiedziano nam, gdzie znajduje się ta restauracja. W artykule przedstawiono również opinii gości do restauracji.

780 shares 2139 views
356 shares 5480 views
568 shares 8917 views